Четвер, 28.03.2024, 16:27
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Пільги - Сторінка 3 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пільги
ZlataДата: Вівторок, 25.01.2011, 15:12 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Тут Ви можете поставити питання щодо порядку надання пільги, її розміру, умови припинення тощо.

Подякувати за консультацію
 
Tiger1974Дата: Субота, 03.09.2011, 19:57 | Повідомлення # 31
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Галина)
Добрий вечір.Мій син інвалід 2 групи.Він студент 1 курсу університету нафти і газу(Ів.-Франківськ).При оплаті за гуртожиток йому не надали ніяких пільг(знижок),а в бухгалтерії сказали,що пільгову стипендію як інвалід він отримуватиме лише з другого семестру.Це правомірно?


Добрий вечір!
Щодо оплати за гуртожиток, то тут пільги мають лише діти-сироти, діти, які позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, а також студенти і курсанти, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишились без батьків.
Ну, а в бухгалтерії Вас (сина) вводять в оману. Академічна стипендія і соціальна (у разі існування права на її отримання) призначаються одночасно.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 03.09.2011, 20:04 | Повідомлення # 32
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Галина)
Чи має право на пільги мій син ( інвалід 2 групи ) при оплаті за гуртожиток. І чи правомірно те, що більша стипендія йому як інваліду буде виплачуватися не з перпшого семестру, а із другого.Якщо можна вкажіть статтю Закону про це сказано. Дякую.

Шановна Галино!
Читайте відповідь тут
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 03.09.2011, 20:07 | Повідомлення # 33
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Іванка)
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, згідно з яким законодавством напівсироти мають 50-ти відсоткову знижку в оплаті гуртожитку чи навчання? В якому нормативному документі це вказано?


Доброго вечора!
Нажаль, нормативного документу щодо пільгової оплати навчання і гуртожитку дітьми, які втратили одного із батьків, в українському законодавстві не існує.
Зазначені пільги можуть бути передбачені лише правилами окремого вищого навчального закладу.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: П`ятниця, 09.09.2011, 10:45 | Повідомлення # 34
Група: Гости





Доброго дня.
Я працюю в сфері охорони здоров'я, у мене є стаж роботи 25 років згідно з яким я маю право вийти на пенсію. Скажіть будь-ласка при прийнятті нової пенсійної реформи я зможу піти на пенсію до 60 років(жінка) і що я буду втрачати при при такому достроковому виході
 
ГостьДата: Субота, 10.09.2011, 18:33 | Повідомлення # 35
Група: Гости





Доброго вечора!Мені 20 р.,я напівсирота,навчаюсь на стаціонарі,отримую пенсію.Збираюсь заміж.Якщо я зареєструю шлюб,я буду отримувати пенсію?
 
ГостьДата: Понеділок, 19.09.2011, 18:33 | Повідомлення # 36
Група: Гости





Я маю заробітну плату в розмірі 3500 грн. за місяць, а чоловік отримує 1500 грн. за місяць. виховуємо 2 дітей віком до 18 років. Хто з нас має право отримувати податкову соціальну пільгу і в якому розмірі?
 
ГостьДата: Понеділок, 19.09.2011, 19:33 | Повідомлення # 37
Група: Гости





Добрий день! Я напів сирота, зараз меня 20 років, і я навчаюся на 4 курсі., отримую пенсію.
Коли мені було 17 років, то я 1,5 місяця працювала, та отримала трудову книжку...
зараз з пенсійним фондом виникли стосовно даного моменту непорозуміння. вони потребують її а також довідку про те що я не є приватним підприємцем.
Поясніть будь-ласка на основі чого дані прохання, а також чи не було часом порушенням( робота).? та чи будуть в подальшому проблеми з отриманням пенсії?*
 
ГостьДата: Середа, 21.09.2011, 08:45 | Повідомлення # 38
Група: Гости





Доброго дня! Моя дитина напівсирота, чи має право дитина на пільги при оплаті дит. садка
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 22:38 | Повідомлення # 39
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня. Я працюю в сфері охорони здоров'я, у мене є стаж роботи 25 років згідно з яким я маю право вийти на пенсію. Скажіть будь-ласка при прийнятті нової пенсійної реформи я зможу піти на пенсію до 60 років(жінка) і що я буду втрачати при при такому достроковому виході


Доброго вечора!
Ваше питання потребує системного аналізу як діючого, так і майбутнього законодавства у спенсійній сфері, а тому відноситься до платної категорії. Платні послуги сайту Запитайте юриста
Єдине, що можна сказати наперед, що пенсії за вислугу років не відміняють.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 22:39 | Повідомлення # 40
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго вечора!Мені 20 р.,я напівсирота,навчаюсь на стаціонарі,отримую пенсію.Збираюсь заміж.Якщо я зареєструю шлюб,я буду отримувати пенсію?


Доброго вечора!
Одруження не є перешкодою у виплаті пенсії. Головне, щоб Ви не почали працювати.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 22:44 | Повідомлення # 41
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Я маю заробітну плату в розмірі 3500 грн. за місяць, а чоловік отримує 1500 грн. за місяць. виховуємо 2 дітей віком до 18 років. Хто з нас має право отримувати податкову соціальну пільгу і в якому розмірі?


Місячний прожитковий мінімум для працездатної особи на 1 січня 2011 р. затверджено в розмірі 941 грн, таким чином розмір заробітної плати, в межах якої особа має право на податкову соціальну пільгу, становить 1320 гривень. Якщо маєте двох дітей, то 1320*2= 2640 грн.
Інші розрахунки на сайті відносяться до платних послуг сайту Запитайте юриста
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 22:53 | Повідомлення # 42
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день! Я напів сирота, зараз меня 20 років, і я навчаюся на 4 курсі., отримую пенсію. Коли мені було 17 років, то я 1,5 місяця працювала, та отримала трудову книжку... зараз з пенсійним фондом виникли стосовно даного моменту непорозуміння. вони потребують її а також довідку про те що я не є приватним підприємцем. Поясніть будь-ласка на основі чого дані прохання, а також чи не було часом порушенням( робота).? та чи будуть в подальшому проблеми з отриманням пенсії?*


Дорого вечора!
Не хвилюйтесь. Скоріше за все Вам прийдеться повернути пенсійному фонду пенсію за 1,5 місяці, коли Ви працювали, адже в таких випадках виплата пенсії припиняється.
Подання довідки про те. що Ви не є приватним підприємцем чинним пенсійним законодавством не передбачено.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 23:09 | Повідомлення # 43
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Моя дитина напівсирота, чи має право дитина на пільги при оплаті дит. садка


Доброго вечора!
Якщо просто напівсирота, то не маєте права.
Якщо ви отримуєте допомогу як малозабезпечена сім'я, то звільняєтесь від сплати за харчування дитини.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Понеділок, 26.09.2011, 21:52 | Повідомлення # 44
Група: Гости





Доброго вечора.
Мій син - дитина-інвалід. 18 років. Має діагноз: правобічна сенсоневральна глухота V ступеня. Навчається у ВУЗі на бюджетній основі по інвалідності. Чи має він право на подовження інвалідності на термін навчання? У МСЕК відмовляють.
 
ГостьДата: Середа, 28.09.2011, 18:24 | Повідомлення # 45
Група: Гости





Доброго вечора ,в мене мама інвалід 2 групи в неї був інсульт ,інфаркт а також в неї цукровий діабет ,їй безкоштовно лікарі виписують СІОФОР ,скажіть будь ласка чи має вона право ще на якісь безкоштовні ліки

Додано (28.09.2011, 19:24)
---------------------------------------------
Доброго вечора ,в мене мама інвалід 2 групи в неї був інсульт ,інфаркт а також в неї цукровий діабет ,їй безкоштовно лікарі виписують СІОФОР ,скажіть будь ласка чи має вона право ще на якісь безкоштовні ліки

 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл