Вівторок, 19.03.2024, 06:22
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Пільги - Сторінка 9 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пільги
ZlataДата: Вівторок, 25.01.2011, 15:12 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Тут Ви можете поставити питання щодо порядку надання пільги, її розміру, умови припинення тощо.

Подякувати за консультацію
 
Ludok2907Дата: Понеділок, 12.03.2012, 23:20 | Повідомлення # 121
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Добрий вечір! Підскажіть будь-ласка, чи повинні доплачувати соціальну допомогу сімї у якій трое дітей вік яких: 7, 12 та 17 років(старший навчається на бюджеті, степендію не отримує), батько інвалід II групи (потребує 1-2 рази на рік проходження лікування), мати працює, заробітна плата за місяць 1000-1200 грн, мають ділянку біля хати 20 сот та земельна ділянка для сінокосіння 25 соток оскільки мають 2 корови (але 1 вигодовується та продається), молоко не здають.
 
Dan777Дата: Вівторок, 13.03.2012, 22:40 | Повідомлення # 122
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго вечора.Я інв.1гр.заг.захв. з діагнозом Міопатія-Єрба. Мені відмовляють у видачі довідки №70 на санаторно-курортне лікування, мотивуючи протипоказанням щодо цього захворювання. Наскільки справедлива така відмова?
Дякую.Бажаю вдачі.
 
ГостьДата: Неділя, 18.03.2012, 16:51 | Повідомлення # 123
Група: Гости





Я напівсирота. Планую цьго року вступати у ВНЗ. Чи будуть у мене якісь пільги при вступі ?
 
ГостьДата: Понеділок, 19.03.2012, 08:45 | Повідомлення # 124
Група: Гости





Добрий день!
Мій колишній чоловік прописан у нашій квартирі. З березня місяця 2012 р. він написал заяву про зняття пільги за житлово - комунальні послуги, ліквідатора Чернобильської катастрофи. Я сплачиваю по новій ціні, яка вказана у квітанції.(без пільги) Сплачиваю завжди вчасно. Боргів николи не мала. Але з лютого у квітанції стоит борг 1337 грн. Повторюю, я завжди своєчасно сплачувала суми, які були вказані у квітанції. Бугалтерія ЖЄК пояснює, що з мене утримують борг за зняття пільги. Наскільки я розумію пільга знимається з часу вказаному у заяві пільговика, а стягувати з мене борг за попередні 3 рокі вони не мають права. Поясніть мені будь ласка законість такої вимоги ЖЄКу.
 
ГостьДата: Четвер, 22.03.2012, 19:22 | Повідомлення # 125
Група: Гости





Доброго вечора. Будь ласка піскажітьи, які є виплати на дитину ДО 3 років?
 
ГостьДата: Понеділок, 26.03.2012, 00:36 | Повідомлення # 126
Група: Гости





Доброго вечора! Мене цікавить наступне питання - Ми з чоловіком розлучилися, суд призначив еліменти на утримання дитини. Чи маю я право окрім отримання еліментів на отримання соціальної допомогоми для дитини до досягнення нею 3-х років)і при цьому знаходжусь у декретній відпустці, але робота не оплачує декрет. Наперед вдячна!
 
ГостьДата: Вівторок, 27.03.2012, 14:22 | Повідомлення # 127
Група: Гости





Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи має право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг педагог, який знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 6-ти років?
 
ГостьДата: Четвер, 29.03.2012, 18:31 | Повідомлення # 128
Група: Гости





Підскажіть будь ласка чи має право педагог пенсіонер, який працював та проживає в сільській місцевості пільги на вивезення сміття.
 
ГостьДата: П`ятниця, 06.04.2012, 17:35 | Повідомлення # 129
Група: Гости





Підкажіть будь-ласка, які пільги на роботі мають вчителі, що мають дітей віком до 3 років
 
ГостьДата: Середа, 11.04.2012, 13:15 | Повідомлення # 130
Група: Гости





Доброго дня, я є студент ЛНУ ім. Франка.
Сам є з багатодітної сім'ї, а також напівсирота.Скажіть будь-ласка, чи маю я якісь пільги відносно стипендії??
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
  • Сторінка 9 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл