Пільги - Сторінка 2 - Юридична консультація
Вівторок, 23.09.2014, 14:20
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Пільги - Сторінка 2 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 9«123489»
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пільги
ZlataДата: Вівторок, 25.01.2011, 15:12 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Тут Ви можете поставити питання щодо порядку надання пільги, її розміру, умови припинення тощо.

Подякувати за консультацію
 
РомаДата: Середа, 27.07.2011, 13:17 | Повідомлення # 16
Група: Гости





От я і повернувся )
Питання полягає от у чому. Іду я все ж таки на стаціонар, але є 1-не НО...
Я офіційно працевлаштований на державному підприємстві, чи маю я право отримувати пенсію навчаючись на стаціонарі?
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 29.07.2011, 20:02 | Повідомлення # 17
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Рома)
От я і повернувся ) Питання полягає от у чому. Іду я все ж таки на стаціонар, але є 1-не НО... Я офіційно працевлаштований на державному підприємстві, чи маю я право отримувати пенсію навчаючись на стаціонарі?


Право на пенсію у разі втрати годувальника мають непрацездатні члени його сім'ї. При цьому діти мають право на пенсію до досягнення 23 років, якщо навчаються за денною формою навчання (на стаціонарі). Стаціонар - це навчання з відривом від виробництва, тому Ви не можете навчатися і працювати одночасно. Таким чином у випадку навчання на стаціонарі Ви можете розраховувати на пенсію по втраті годувальника.
 
KaroffДата: Понеділок, 01.08.2011, 14:23 | Повідомлення # 18
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня!
Підкажіть, будь-ласка, у такій ситуації. Разом з чоловіком, який мав статус дитини війни, проживала його донька. Прописані були разом за однією адресою і фактично вели спільне господарство. Чоловік користувався пільгами на оплату комунальних послуг у розмірі 25% згідно до ст. 5 закону "Про соціальний захист дітей війни". Чоловік помер і тепер виникло питання з приводу пільг. З якого моменту плата за комунальні послуги має сплачуватись в повному обсязі - з дати вказаної у свідоцтві про смерть чи законодавством передбачено інший строк зняття пільг? Я розумію, що якщо немає людини, то немає і підстав для пільг, але може все ж таки є спосіб перевести ці пільги на доньку?
Дякую за відповідь і допомогу.
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 05.08.2011, 19:59 | Повідомлення # 19
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Karoff)
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, у такій ситуації. Разом з чоловіком, який мав статус дитини війни, проживала його донька. Прописані були разом за однією адресою і фактично вели спільне господарство. Чоловік користувався пільгами на оплату комунальних послуг у розмірі 25% згідно до ст. 5 закону "Про соціальний захист дітей війни". Чоловік помер і тепер виникло питання з приводу пільг. З якого моменту плата за комунальні послуги має сплачуватись в повному обсязі - з дати вказаної у свідоцтві про смерть чи законодавством передбачено інший строк зняття пільг? Я розумію, що якщо немає людини, то немає і підстав для пільг, але може все ж таки є спосіб перевести ці пільги на доньку? Дякую за відповідь і допомогу.


Доброго вечора!
Ні підстав перевести зазначену пільгу на доньку немає.
А нарахування без застосування пільги починається з 1-го числа місяця наступного за тим, у якому право на пільгу втрачено.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Понеділок, 08.08.2011, 08:14 | Повідомлення # 20
Група: Гости





Дуже дякую! А на якій підставі починається саме з 1-го числа місяця наступного за тим, у якому право на пільгу втрачено? Дайте, будь-ласка, посилання на якусь нормативну базу.
 
ГостьДата: Середа, 10.08.2011, 21:02 | Повідомлення # 21
Група: Гости





Доброго вечора. у мене таке питання. Я - студент денної форми навчання (навчання за кошти держбюджету). Отримую соціальну допомогу як напівсирота (помер батько). Влітку влаштувалась на постійну роботу за спеціальністю
, але з неповною зайнятістю(4 години на день). Чи маю я право тепер отримувати соціальну допомогу?
Дякую за допомогу.
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 12.08.2011, 17:44 | Повідомлення # 22
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Дуже дякую! А на якій підставі починається саме з 1-го числа місяця наступного за тим, у якому право на пільгу втрачено? Дайте, будь-ласка, посилання на якусь нормативну базу.


Посилання на нормативну базу за умовами нашого форуму відносяться до платних послуг.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 12.08.2011, 19:20 | Повідомлення # 23
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго вечора. у мене таке питання. Я - студент денної форми навчання (навчання за кошти держбюджету). Отримую соціальну допомогу як напівсирота (помер батько). Влітку влаштувалась на постійну роботу за спеціальністю , але з неповною зайнятістю(4 години на день). Чи маю я право тепер отримувати соціальну допомогу? Дякую за допомогу.


Доброго вечора!
Пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні.
Такими непрацездатними, зокрема, є Діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах, -
до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.
Таким чином, при працевлаштуванні особа втрачає статус непрацездатної, а відповідно і право на пенсію у разі втрати годувальника.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Понеділок, 22.08.2011, 01:05 | Повідомлення # 24
Група: Гости





1. В якому ромірі отримуватимуть пенсію 2 дитини (14 років та 19 років[навчається у ВНЗ денна форма, стаціонар], після смерті матері, пенсія якої становила 2460 грн., які живуть з безробітнім батьком. І як буде розподілятись пенсія між дітьми?
2. Чи матиме право на отимання пенсії старша донька після одруження?
 
ГістьДата: Вівторок, 23.08.2011, 14:03 | Повідомлення # 25
Група: Гости





Доброго дня! Таке питання: чи передбачені якісь пільги у залізничному транспорті приміського сполучення особі (20 років), що отримує пенсію внаслідок втрати годувальника?
Дякую.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 23.08.2011, 22:01 | Повідомлення # 26
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
1. В якому ромірі отримуватимуть пенсію 2 дитини (14 років та 19 років[навчається у ВНЗ денна форма, стаціонар], після смерті матері, пенсія якої становила 2460 грн., які живуть з безробітнім батьком. І як буде розподілятись пенсія між дітьми? 2. Чи матиме право на отимання пенсії старша донька після одруження?

Пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається в
розмірі: на одного непрацездатного члена сім'ї - 50 відсотків
пенсії за віком померлого годувальника; на двох та більше
непрацездатних членів сім'ї - 100 відсотків пенсії за віком
померлого годувальника, що розподіляється між ними рівними
частками.
Пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається в
розмірі: на одного непрацездатного члена сім'ї - 50 відсотків
пенсії за віком померлого годувальника; на двох та більше
непрацездатних членів сім'ї - 100 відсотків пенсії за віком
померлого годувальника, що розподіляється між ними рівними
частками.
епрацездатними членами сім'ї вважаються:

1) чоловік (дружина), батько, мати, якщо вони є інвалідами
або досягли пенсійного віку, передбаченого статтею 26 цього
Закону;

2) діти (у тому числі діти, які народилися до спливу 10
місяців з дня смерті годувальника) померлого годувальника, які не
досягли 18 років або старші цього віку, якщо вони стали інвалідами
до досягнення 18 років.
Діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої
освіти, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах, -
до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж
до досягнення ними 23 років.
Вимог щодо сімейного стану дитини закон не встановлює.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 23.08.2011, 22:05 | Повідомлення # 27
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гість)
Доброго дня! Таке питання: чи передбачені якісь пільги у залізничному транспорті приміського сполучення особі (20 років), що отримує пенсію внаслідок втрати годувальника? Дякую.


Доброго вечора!
Ні, законодавством не передбачено в даному випадку ніяких пільг щодо користування приміським залізничним транспортом.
Хоча, якщо Ви студент, то можете розраховувати на 50-ти відсоткову знижку оплати проїзду.
Бажаю вдачі.
 
ГалинаДата: Вівторок, 30.08.2011, 20:02 | Повідомлення # 28
Група: Гости





Добрий вечір.Мій син інвалід 2 групи.Він студент 1 курсу університету нафти і газу(Ів.-Франківськ).При оплаті за гуртожиток йому не надали ніяких пільг(знижок),а в бухгалтерії сказали,що пільгову стипендію як інвалід він отримуватиме лише з другого семестру.Це правомірно?
 
ГалинаДата: П`ятниця, 02.09.2011, 11:32 | Повідомлення # 29
Група: Гости





Чи має право на пільги мій син ( інвалід 2 групи ) при оплаті за гуртожиток. І чи правомірно те, що більша стипендія йому як інваліду буде виплачуватися не з перпшого семестру, а із другого.Якщо можна вкажіть статтю Закону про це сказано. Дякую.
 
ІванкаДата: Субота, 03.09.2011, 07:47 | Повідомлення # 30
Група: Гости





Доброго дня! Скажіть, будь ласка, згідно з яким законодавством напівсироти мають 50-ти відсоткову знижку в оплаті гуртожитку чи навчання? В якому нормативному документі це вказано?
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Сторінка 2 з 9«123489»
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл