Четвер, 25.04.2024, 02:01
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Пільги - Сторінка 5 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пільги
ZlataДата: Вівторок, 25.01.2011, 15:12 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Тут Ви можете поставити питання щодо порядку надання пільги, її розміру, умови припинення тощо.

Подякувати за консультацію
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 22:17 | Повідомлення # 61
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий вечір! Якими пільгами може користуватися неповнолітня дитина по втраті батька (БАТЬКО ЧОРНОБИЛЕЦЬ 2 КАТЕГОРІЇ)і які види компенсацій може отримати сім'я при смерті батька на виробництві


Дитині призначається пенсія у разі втрати годувальника.
Сім'я також може отримати щомісячні страхові суми, розмір яких визначається Фондом соціального страхування від нещасних випадків (якщо особа була застраховна).
У разі смерті потерпілого від нещасного випадку або професійного захворювання витрати на його поховання несе Фонд соціального страхування від нещасних випадків згідно з порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 22:27 | Повідомлення # 62
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Наталья)
Добрый день я молодой специалист - учитель в сельской местности имеюли я право на льготы за оплату коммунальных услуг?


Доброго вечора!
Так, Ви маєте право на знижку в оплаті комунальних послуг.
Педагогічним працівникам, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, і проживають у них, держава відповідно до чинного законодавства забезпечує безплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.
 
ОлександрДата: Вівторок, 01.11.2011, 00:27 | Повідомлення # 63
Група: Гости





Доброго дня Вам! В ммене таке питання!я є молодим спеціалістом працюю в обласному ліцей на неповну ставку!Один мій знайомий повідомив мені, що можна написати заяву в управління освіти і отримати пільгу суть якої полягає в тому, що оскільки в мене навантаження 14,5 годин тобто до ставки не вистачає 3,5 год то гроші за ці години яких мені не вистачає держава компенсовує шляхом проплати комунальних платежів!чи є така пільга ддля вчителів чи можливо є подіьні?
 
ЗояДата: П`ятниця, 04.11.2011, 12:38 | Повідомлення # 64
Група: Гости





Доброго дня!Скажіть будь-ласка чи має право моя донька (12 років), яка втратила батька і отримує пенсію по втраті годувальника на пільги на проїзд в міському, приміському та залізничному транспорті? Якщо має, то які і яким чином ці пільги отримати?. Моя зарплата складає 800 грн.,чи є пільги на комунальні послуги для нас двох. Дуже дякую!
 
ОленаДата: П`ятниця, 04.11.2011, 14:24 | Повідомлення # 65
Група: Гости





Згідно закону України "Про освіту" пенсіонери, які раніше працювали педагогічними працівниками в сільській місцевості і селищах міського типу та проживають у них мають пільгу на сплату світла, житла і т.п.
Підкажіть, чи може користуватися цією пільгою людина, яка має 20 років стажу вчителя, але виходила на пенсію з посади держслужбовця. Буду вдячна за відповідь.
 
ГостьДата: Четвер, 10.11.2011, 10:15 | Повідомлення # 66
Група: Гости





Доброго дня!Поясніть, будь ласка, чи має право на пільги мій син ( інвалід 2 групи ) при оплаті за навання? Навається на заоній формі навчання.
 
ДокторДата: П`ятниця, 11.11.2011, 02:01 | Повідомлення # 67
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Мені 18 років. Батько відмовився від мене. Мати постраждала ЧАЕС 1 категорії інвалід 2-ї групи. Я навчаюсь у ВНЗ на державній формі навчання! Які я можу отримувати пільги і яку державну допомогу? На підставі якого закону і де можна його прочитати? Які документи потрібні для оформлення пільг?
 
ГостьДата: Середа, 16.11.2011, 16:26 | Повідомлення # 68
Група: Гости





доброго дня
навчаюсь я на дербюджеті денної форми у вищому навчальному закладі.Нещодавно випвнилось мені 18 років.і як як на півсирота повинна отримувати пенсію окрем від брата.скажіть буь ласка чи впливає на розмір пенсії той факт що я отримую чи не отрмую степендію?
 
ГостьДата: Середа, 16.11.2011, 16:29 | Повідомлення # 69
Група: Гости





працюю вчителем, маю 2 групу нвалідності,чиматиму право на пільгу при виході на пенсію по інвалідності якщо не працюватьиму
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 18.11.2011, 20:27 | Повідомлення # 70
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Олександр)
Доброго дня Вам! В ммене таке питання!я є молодим спеціалістом працюю в обласному ліцей на неповну ставку!Один мій знайомий повідомив мені, що можна написати заяву в управління освіти і отримати пільгу суть якої полягає в тому, що оскільки в мене навантаження 14,5 годин тобто до ставки не вистачає 3,5 год то гроші за ці години яких мені не вистачає держава компенсовує шляхом проплати комунальних платежів!чи є така пільга ддля вчителів чи можливо є подіьні?


Доброго вечора!

Учителям, викладачам та іншим педагогічним працівникам, у яких з незалежних від них причин протягом навчального року навантаження зменшується порівняно з навантаженням, встановленим їм при тарифікації, до кінця навчального року виплачується:
- у випадку, коли навантаження, що залишилось, вище встановленої норми на ставку -заробітна плата за фактичну кількість годин;
- у випадку, коли навантаження, що залишилось, нижче встановленої норми на ставку - заробітна плата за ставку, коли цих педагогічних працівників немає можливості довантажити навчальною роботою в даній місцевості за умови виконання іншої організаційно-педагогічної роботи;
- у випадку, коли при тарифікації навчальне навантаження було встановлено нижче норми за ставку, -заробітна плата, встановлена при тарифікації, за умови виконання іншої організаційно-методичної роботи.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 18.11.2011, 20:40 | Повідомлення # 71
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Зоя)
Доброго дня!Скажіть будь-ласка чи має право моя донька (12 років), яка втратила батька і отримує пенсію по втраті годувальника на пільги на проїзд в міському, приміському та залізничному транспорті? Якщо має, то які і яким чином ці пільги отримати?. Моя зарплата складає 800 грн.,чи є пільги на комунальні послуги для нас двох. Дуже дякую!


Доброго вечора!
Ви можете звернутись до управління праці і соціального захисту населення для отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Інших пільг Вашій дитини, окрім пенсії у разі втрати годувальника не передбачено.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 18.11.2011, 21:16 | Повідомлення # 72
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Олена)
Згідно закону України "Про освіту" пенсіонери, які раніше працювали педагогічними працівниками в сільській місцевості і селищах міського типу та проживають у них мають пільгу на сплату світла, житла і т.п. Підкажіть, чи може користуватися цією пільгою людина, яка має 20 років стажу вчителя, але виходила на пенсію з посади держслужбовця. Буду вдячна за відповідь.


Якщо Ви працювали у цій сільській місцевості і тут же проживаєте, отримуючи пенсію, то Ви маєте право на таку пільгу.
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 18.11.2011, 21:35 | Повідомлення # 73
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня!Поясніть, будь ласка, чи має право на пільги мій син ( інвалід 2 групи ) при оплаті за навання? Навається на заоній формі навчання.


Доброго вечора!
Під час навчання інвалідам стипендія та пенсія (державна соціальна допомога інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам) виплачуються в повному розмірі.
Після закінчення навчального закладу інвалідам надається право вибору місця роботи з наявних варіантів або надається за їх бажанням право вільного працевлаштування.
Інших пільг для інвалідів у разі навчання у ВНЗ не передбачено.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 18.11.2011, 22:15 | Повідомлення # 74
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Доктор)
Мені 18 років. Батько відмовився від мене. Мати постраждала ЧАЕС 1 категорії інвалід 2-ї групи. Я навчаюсь у ВНЗ на державній формі навчання! Які я можу отримувати пільги і яку державну допомогу? На підставі якого закону і де можна його прочитати? Які документи потрібні для оформлення пільг?


По-перше: відмова батьків від дитини є неправозгідною, суперечить моральним засадам суспільства. Таким чином Ваш батько повинен Вас утримувати. Для цього необхідно звернутись до суду для стягнення з нього аліментів на Ваше утримання.
По-друге: Вашій матері необхідно звернутись до управління соціального захисту, можливо ваша сім'я має право на допомогу малозабезпеченій сім'ї (з урахуванням доходів).
 
ГостьДата: Субота, 19.11.2011, 18:28 | Повідомлення # 75
Група: Гости





доброго дня
навчаюсь я на дербюджеті денної форми у вищому навчальному закладі.Нещодавно випвнилось мені 18 років.і як як на півсирота повинна отримувати пенсію окрем від брата.скажіть буь ласка чи впливає на розмір пенсії той факт що я отримую чи не отрмую степендію?
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл