Вівторок, 19.03.2024, 11:29
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Пільги - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пільги
ZlataДата: Вівторок, 25.01.2011, 15:12 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Тут Ви можете поставити питання щодо порядку надання пільги, її розміру, умови припинення тощо.

Подякувати за консультацію
 
IrusyaДата: Вівторок, 19.04.2011, 16:26 | Повідомлення # 2
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Доброго дня!
Моє питання стосується соціальних гарантій і пільг, які мають надаватися дітям напівсиротам. Мати дитини знаходиться в декретній відпустці по догляду за дитиною до досягеннні нею 3го віку. Якщо я правильно розумію то її сім'я після смерті чоловіка складає 2 осіб-мати і дитина, тому вважається мальзабезпеченою, так?
Якщо можна будь ласка розкажіть про весь перелік пільг для дитини від 1го віку і до досягнення повноліття: (чи є пільги на безкоштовні ліки в разі необхідності, можливо на безкоштовне перебування в дитсадочку, харчування в школі, освіта у Вузі, відпочинок, власне житло)??
Якими пільгами має право користуатися мати,можливо оплата житлово-комунальних послуг?
чи має вона в даний момент статус одинокої матері?
 
Tiger1974Дата: Середа, 20.04.2011, 19:23 | Повідомлення # 3
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Irusya)
Доброго дня! Моє питання стосується соціальних гарантій і пільг, які мають надаватися дітям напівсиротам. Мати дитини знаходиться в декретній відпустці по догляду за дитиною до досягеннні нею 3го віку. Якщо я правильно розумію то її сім'я після смерті чоловіка складає 2 осіб-мати і дитина, тому вважається мальзабезпеченою, так? Якщо можна будь ласка розкажіть про весь перелік пільг для дитини від 1го віку і до досягнення повноліття: (чи є пільги на безкоштовні ліки в разі необхідності, можливо на безкоштовне перебування в дитсадочку, харчування в школі, освіта у Вузі, відпочинок, власне житло)?? Якими пільгами має право користуатися мати,можливо оплата житлово-комунальних послуг? чи має вона в даний момент статус одинокої матері?

Доброго вечора!
Відповідно до чинного законодавства, малозабезпечена сім'я - сім'я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний доход нижчий від
прожиткового мінімуму для сім'ї.
В свою чергу, прожитковий мінімум для сім'ї - визначена для кожної сім'ї залежно від її складу сума прожиткових мінімумів, розрахованих та затверджених відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які відносяться до основних соціальних і демографічних груп населення.
Право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) мають вдови та вдівці з дітьми, мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, шлюб між якими було розірвано до дня смерті, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або державну соціальну допомогу.
Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям - щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім'ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім'ї.
Розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.
Підсумовуючи викладене вище, можна зазначити наступне, якщо сім'я отримує доходи на рівні або більші за прожитковий мінімум для сім'ї то державна допомога як малозабезпеченій сім'ї не призначається. Також, якщо мати отримує на дитину пенсію чи соціальну допомогу у разі втрати годувальника, то допомога як одинокій матері також не призначається.
Що стосується пільг сім'ям, де є неповнолітні діти, то їх перелік визначено цілою низкою законів та підзаконних актів. Це питання досить обширне і потребує багато часу для його опрацювання та систематизації.
Згідно з умовами форуму такий вид консультації відноситься до платної категорії.

 
ГостьДата: Вівторок, 07.06.2011, 17:25 | Повідомлення # 4
Група: Гости





Моя мама інвалід 2 групи ходити майже не може, а перекомісію МСЕК призначають кожні 3 роки. Але перед цим необхідно відмітитись у всіх лікарів і двічі в рік перебути стаціонарне лікування, проходити огляд лікарів вона не взмозі чи можлива інша форма отримання продовження групи інвалідності і які пільги вона може отримувати, будучи жителькою сільського населеного пункту.

Додано (07.06.2011, 18:25)
---------------------------------------------
Чи отримають зараз пільги молоді вчителі сільских ЗОШ?

 
ГостьДата: Середа, 08.06.2011, 11:55 | Повідомлення # 5
Група: Гости





Доброго дня, проживаэмо в селі батько (листоноша) зарплата 800 грн, мати інвалід 2 гр отримує пенсію 780 грн має пай як працівник соц сфери 1.7 га, я в декреті по догляду за дитино до 3 років отримую 750 грн чоловік вчитель отримує 1300 і дитина чи маємо право ми отримувати якісь пільги чи субсидії. У нас газ проведено можливо на оплату газу? Площа житла 40 м 2 город 10 соток. Дякую
 
Tiger1974Дата: Четвер, 09.06.2011, 21:50 | Повідомлення # 6
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Моя мама інвалід 2 групи ходити майже не може, а перекомісію МСЕК призначають кожні 3 роки. Але перед цим необхідно відмітитись у всіх лікарів і двічі в рік перебути стаціонарне лікування, проходити огляд лікарів вона не взмозі чи можлива інша форма отримання продовження групи інвалідності і які пільги вона може отримувати, будучи жителькою сільського населеного пункту.Додано (07.06.2011, 18:25)---------------------------------------------Чи отримають зараз пільги молоді вчителі сільских ЗОШ?


Медико-соціальна експертиза проводиться особам, що звертаються для встановлення інвалідності, за направленням лікувально-профілактичного закладу охорони здоров'я після проведення діагностичних, лікувальних і реабілітаційних заходів за наявності відомостей, що підтверджують стійке порушення функцій організму, обумовлених захворюваннями, наслідками травм чи
вродженими вадами, які спричиняють обмеження життєдіяльності.
Медико-соціальна експертиза проводиться після повного медичного обстеження, проведення необхідних досліджень, оцінювання соціальних потреб інваліда, визначення клініко-функціонального діагнозу, професійного, трудового прогнозу, одержання результатів відповідного лікування, реабілітації за наявності даних, що підтверджують стійке порушення функцій організму, обумовлених захворюваннями, наслідками травм чи вродженими вадами, які спричиняють обмеження життєдіяльності.
У разі коли особа, що звертається для встановлення інвалідності, не може з'явитися до комісії за станом здоров'я згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу, огляд проводиться вдома.
Що стосується пільг для інвалідів, то це питання потребує більш глибокого опрацювання та за умовами форуму відноситься до категорії платних.

Педагогічним працівникам, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, держава відповідно до чинного законодавства забезпечує безплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.
Випускники, які одержали направлення на роботу до іншої місцевості, а також члени їхніх сімей забезпечуються житлом згідно із законодавством (за умови навчання за державним замовленням.
 
Tiger1974Дата: Субота, 11.06.2011, 18:45 | Повідомлення # 7
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня, проживаэмо в селі батько (листоноша) зарплата 800 грн, мати інвалід 2 гр отримує пенсію 780 грн має пай як працівник соц сфери 1.7 га, я в декреті по догляду за дитино до 3 років отримую 750 грн чоловік вчитель отримує 1300 і дитина чи маємо право ми отримувати якісь пільги чи субсидії. У нас газ проведено можливо на оплату газу? Площа житла 40 м 2 город 10 соток. Дякую


Доброго вечора!
Педагогічним працівникам, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, держава відповідно до чинного законодавства забезпечує безплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм.

До членів сім'ї пільговика належать такі, що проживають разом з ним, - дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства 1 та 2 групи або інвалідами 1 групи; особа, яка проживає разом з інвалідом війни 1 групи та доглядає за ним, за умови, що інвалід війни не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.
Для відшкодування фактичних витрат пільговик подає в бухгалтерію установи копії квитанцій про оплату за користування житлом (квартирну плату), паливом і за комунальні послуги у строк, за який здійснюється відшкодування.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Середа, 15.06.2011, 14:21 | Повідомлення # 8
Група: Гости





Доброго дня! Чи є пільги ,крім пенсії,для мого сина-студента,що втратив годувальника?
 
Tiger1974Дата: Середа, 22.06.2011, 20:45 | Повідомлення # 9
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Чи є пільги ,крім пенсії,для мого сина-студента,що втратив годувальника?


Доброго вечора!
Чинним законодавством не передбачено якихось пільг для студентів, окрім 50-ти відсоткової вартості проїзду у міському та приміському і залізничному транспорті.
Крім того, в конкретному вищому навчальному закладі такому студенту може надаватися переважне право на вселення до гуртожитку чи 50-ти відсоткова знижка оплати проживання в ньому. Також у ВНЗ, можливо, передбачено знижку плати за навчання.
Можливості знижки плати за навчання та проживання у гуртожитку необхідно з'ясовувати у адміністрації ВНЗ.
 
ГостьДата: Середа, 06.07.2011, 11:42 | Повідомлення # 10
Група: Гости





Скажіть будь ласка, я напівсирота, мені 22 роки. Чи є якісь пільги щодо поступання у ВНЗ ?
 
Tiger1974Дата: Середа, 06.07.2011, 21:12 | Повідомлення # 11
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Скажіть будь ласка, я напівсирота, мені 22 роки. Чи є якісь пільги щодо поступання у ВНЗ ?


Нажаль, чинним законодавством не передбачено пільг дітям, які втратили одного з батьків, при вступі та навчанні у ВНЗ.
Хоча, в конкретному вищому навчальному закладі такому студенту може надаватися переважне право на вселення до гуртожитку чи 50-ти відсоткова знижка оплати проживання в ньому. Також у ВНЗ, можливо, передбачено знижку плати за навчання.
Можливості знижки плати за навчання та проживання у гуртожитку необхідно з'ясовувати у адміністрації ВНЗ.
 
РомаДата: Понеділок, 11.07.2011, 15:57 | Повідомлення # 12
Група: Гости





Доброго дня. Я напівсирота. Отримував пенсію впродовж 3-ох років, доки навчався на стаціонарі,закінчив. Зараз планую йти до ВНЗ на заочну форму навчання, чи буду я отримувати пенсію навчаючись на заочному? Мені 20 років.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 12.07.2011, 21:52 | Повідомлення # 13
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Рома)
Доброго дня. Я напівсирота. Отримував пенсію впродовж 3-ох років, доки навчався на стаціонарі,закінчив. Зараз планую йти до ВНЗ на заочну форму навчання, чи буду я отримувати пенсію навчаючись на заочному? Мені 20 років.


Доброго вечора.
Навчаючись на заочному відділенні Ви не зможете отримувати пенсію по втраті годувальника, оскільки її отримують діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх навчальних закладах системи загальної середньої освіти, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах, - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.
Бажаю вдачі!
 
РомаДата: Середа, 13.07.2011, 07:18 | Повідомлення # 14
Група: Гости





Дуже вдячний вам за відповідь, мені це дуже допомогло. Буду якось шукати виходи з цієї ситуації. Ще раз дякую.
 
Tiger1974Дата: Середа, 13.07.2011, 20:26 | Повідомлення # 15
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Рома)
Дуже вдячний вам за відповідь, мені це дуже допомогло. Буду якось шукати виходи з цієї ситуації. Ще раз дякую.


Будь ласка. Звертайтесь.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл