Вівторок, 19.03.2024, 10:49
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Пільги - Сторінка 4 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пільги
ZlataДата: Вівторок, 25.01.2011, 15:12 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Тут Ви можете поставити питання щодо порядку надання пільги, її розміру, умови припинення тощо.

Подякувати за консультацію
 
ВадимДата: Вівторок, 04.10.2011, 18:41 | Повідомлення # 46
Група: Гости





Доброго Дня!Я хотів би в Вас запитати чи маю право я на пільгу на автобуси міжміського значення?
Справа в тому,що сьогодні коли я прийшов до каси в м.Рівне на автовокзад і хотів взяти білет в м.Дубно,вони м=ені віідмовили грунтуючись тим,що вже відмінили цю пільгу!
Дякую!
 
ГостьДата: Четвер, 06.10.2011, 16:26 | Повідомлення # 47
Група: Гости





,,,,так як я напів-сирота!
 
Гость Оксана МДата: Вівторок, 11.10.2011, 14:26 | Повідомлення # 48
Група: Гости





Доброго дня!Скажіть, будь ласка, чи можу я отримати перерахунок оплати комунальних послуг за 2009-2011рр згідно пільги вчителям сільської місцевості і в який спосіб,якщо я маю право на дану пільгу,але даною пільгою не користувалася через те,що не знала про її існування? Дякую
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 11.10.2011, 19:21 | Повідомлення # 49
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго вечора. Мій син - дитина-інвалід. 18 років. Має діагноз: правобічна сенсоневральна глухота V ступеня. Навчається у ВУЗі на бюджетній основі по інвалідності. Чи має він право на подовження інвалідності на термін навчання? У МСЕК відмовляють.


Доброго вечора!
Навчання і тривала втрата працездатности (інвалідність) - різні речі, які не впливають одна на одну. Якщо на МСЕК відмовляють у підтвердженні інвалідності, можна скражитись до МСЕК вищого рівня.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 11.10.2011, 19:33 | Повідомлення # 50
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго вечора ,в мене мама інвалід 2 групи в неї був інсульт ,інфаркт а також в неї цукровий діабет ,їй безкоштовно лікарі виписують СІОФОР ,скажіть будь ласка чи має вона право ще на якісь безкоштовні лікиДодано (28.09.2011, 19:24)---------------------------------------------Доброго вечора ,в мене мама інвалід 2 групи в неї був інсульт ,інфаркт а також в неї цукровий діабет ,їй безкоштовно лікарі виписують СІОФОР ,скажіть будь ласка чи має вона право ще на якісь безкоштовні ліки


Доброго вечора!
Для інвалідів другої групи загального захворювання передбачено:
безплатне придбання лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування для інвалідів, які отримують пенсію, що не перевищує мінімального розміру пенсії, або державну соціальну допомогу, призначену замість пенсії;
50% знижка вартості лікарських засобів, що відпускаються за рецептами лікарів при амбулаторному лікуванні.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 11.10.2011, 19:44 | Повідомлення # 51
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Вадим)
Доброго Дня!Я хотів би в Вас запитати чи маю право я на пільгу на автобуси міжміського значення? Справа в тому,що сьогодні коли я прийшов до каси в м.Рівне на автовокзад і хотів взяти білет в м.Дубно,вони м=ені віідмовили грунтуючись тим,що вже відмінили цю пільгу! Дякую!


Доброго вечора! Для напівсиріт не передбачено безкоштовного проїзду в транспорті загального користування.
Але, якщо Ви студент, то можете користуватися 50-ти відсотковою знижкою при користуванні автомобільним та залізничним транспортом.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 11.10.2011, 19:46 | Повідомлення # 52
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость Оксана М)
Доброго дня!Скажіть, будь ласка, чи можу я отримати перерахунок оплати комунальних послуг за 2009-2011рр згідно пільги вчителям сільської місцевості і в який спосіб,якщо я маю право на дану пільгу,але даною пільгою не користувалася через те,що не знала про її існування? Дякую


Доброго вечора!
Ні, Ви не можете здійснити перерахунок пільг, оскільки вона надається з моменту звернення.
Бажаю вдачі!
 
чачкаДата: Четвер, 13.10.2011, 22:00 | Повідомлення # 53
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Добрый вечер,скажите,когда лучше давать справку о доходах в собес,чтобы получать максимальное пособие как малообеспеченной семье(в частности матери-одиночке)сразу после родов всех выплат(вопрос или включаются выплати государственной помощи на ребенка и по уходу до 3-х лет в справку о доходах)или подождать пол года,чтобы доходы были нулевые.Спасибо
 
Tiger1974Дата: Субота, 15.10.2011, 23:28 | Повідомлення # 54
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (чачка)
Добрый вечер,скажите,когда лучше давать справку о доходах в собес,чтобы получать максимальное пособие как малообеспеченной семье(в частности матери-одиночке)сразу после родов всех выплат(вопрос или включаются выплати государственной помощи на ребенка и по уходу до 3-х лет в справку о доходах)или подождать пол года,чтобы доходы были нулевые.Спасибо


Дорого вечора!
Допомога одинокій матері і допомога малозабезпеченій сім'ї це різні речі.
І державна допомога при народженні дитини і допомога по догляду за дитиною до трьох років включаються до розрахунку доходу і одинокої матері і малозабезпеченої сім'ї.
А коли подавати - вирішувати Вам.
Можете і тепер, а можете і через шість місяців. В УСЗН все підрахують і нададуть Вам відповідь.
Бажаю вдачі.
 
ГостьДата: Понеділок, 17.10.2011, 12:52 | Повідомлення # 55
Група: Гости





Доброго дня! У мене дитина 9 років отримує пенсію по втраті годувальника. Чи має вона право при наявності відповідного посвідчення користуватися якимись пільгами на проїзд в міському автомобільному та приміському залізничному транспорті? Дуже вдячна.
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 21.10.2011, 08:20 | Повідомлення # 56
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! У мене дитина 9 років отримує пенсію по втраті годувальника. Чи має вона право при наявності відповідного посвідчення користуватися якимись пільгами на проїзд в міському автомобільному та приміському залізничному транспорті? Дуже вдячна.


Доброго дня!
Для дітей, які отримують пенсію у разі втрати годувальника не передбачено безкоштовного проїзду в транспорті загального користування.
Бажаю вдачі!
 
ДаринаДата: Понеділок, 24.10.2011, 18:59 | Повідомлення # 57
Група: Гости





Дитина напівсирота зібралася заміж, при цьому навчається на стаціонарі, питання чи не втратить вона пенсію?
 
ГостьДата: Понеділок, 24.10.2011, 20:38 | Повідомлення # 58
Група: Гости





Добрий вечір! Якими пільгами може користуватися неповнолітня дитина по втраті батька (БАТЬКО ЧОРНОБИЛЕЦЬ 2 КАТЕГОРІЇ)і які види компенсацій може отримати сім'я при смерті батька на виробництві
 
НатальяДата: Четвер, 27.10.2011, 09:04 | Повідомлення # 59
Група: Гости





Добрый день я молодой специалист - учитель в сельской местности имеюли я право на льготы за оплату коммунальных услуг?
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 22:04 | Повідомлення # 60
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Дарина)
Дитина напівсирота зібралася заміж, при цьому навчається на стаціонарі, питання чи не втратить вона пенсію?


Зміна сімейного стану не тягне за собою припинення виплати пенсії.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл