Середа, 24.04.2024, 06:28
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Питання - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Інші питання та пропозиції » Питання
Питання
ZlataДата: П`ятниця, 21.05.2010, 19:40 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Не знайшли відповідної теми? Спитайте тут.

Подякувати за консультацію
 
ZlataДата: Четвер, 02.09.2010, 20:09 | Повідомлення # 2
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Таня, Ваше питання перенесено у відповідну тему. Для того, щоб ознайомитися із відповіддю на своє питання, натисність сюди

Подякувати за консультацію
 
ГостьДата: Понеділок, 24.01.2011, 10:09 | Повідомлення # 3
Група: Гости





Доброго дня! Таке питання, в мого чоловіка від першого шлюбу є дитина, на яку він сплачує аліменти. В нашій сім'ї є одна дитина і нещодавно з'явилася друга. Скажіть, будь-ласка, в якій сумі ми повинні отримати допомогу при народженні дитини, як на другу дитину, чи як на третю? І ще, при обчисленні суми допомоги на дитину по догляду до трьох років беруться доходи сім'ї фактичні, чи нараховані (тобто, чи враховується сума сплачених аліментів в дохід сім'ї). Буду вдячна за відповідь.
 
ZlataДата: Вівторок, 25.01.2011, 13:02 | Повідомлення # 4
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Доброго дня.
Якщо дитина Вашого чоловіка проживає із матір'ю, тобто окремо від вашої родини (а судячи з того, що Ваш чоловік чплачує аліменти, так воно і є), то Ви маєте отримати допомогу як на другу дитину.
Середня заробітна плата (грошове забезпечення)
застрахованої особи обчислюється виходячи з нарахованої заробітної
плати за видами виплат, що включають основну та додаткову
заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати (у
тому числі в натуральній формі), які визначаються згідно з
нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до Закону
України "Про оплату праці" (грошового забезпечення,
розмір якого визначається згідно з нормативно-правовими актами, що
регулюють порядок та умови його виплати), та підлягають обкладанню
податком з доходів фізичних осіб,
не враховуючи передбачені
законодавством пільги щодо сплати зазначеного податку чи суми, на
які цей дохід зменшується, з яких сплачувалися страхові внески до
фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Таким чином, для розрахунку мають брати суму нараховану, а не виплачену "на руки".


Подякувати за консультацію
 
ГостьДата: Середа, 16.02.2011, 19:44 | Повідомлення # 5
Група: Гости





Добрый день.Подскажите пожалуйста.
Я имею статус малообеспеченой семьи.
(дочери 6 лет,я стою в центре занятости 4 месяца).
Имею ли я право не оплачивать в садике квитанцию за питание ребенка?полностью или только 50%?

Заранее спасибо.

 
Tiger1974Дата: Середа, 16.02.2011, 20:53 | Повідомлення # 6
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрый день.Подскажите пожалуйста. Я имею статус малообеспеченой семьи. (дочери 6 лет,я стою в центре занятости 4 месяца). Имею ли я право не оплачивать в садике квитанцию за питание ребенка?полностью или только 50%?

Добрый вечер Гость!
В соответствии с постановлением КМУ "О неотложных вопросах деятельности дошкольных и интернатных учебных заведений" от 26 августа 2002 г. N 1243 от платы за питание детей в соответствии с Законом Украины "О дошкольном образовании" освобождаются родители из семей, получающих пособие согласно Закону Украины "О государственной социальной помощи малообеспеченным семьям".
Таким образом Вы имеете полное право на бесплатное питание Вашего ребенка в садике, только для этого Вам необходимо поставить в известность администрацию дошкольного учреждения о наличии такого права.

 
НадеждаДата: Вівторок, 01.03.2011, 11:55 | Повідомлення # 7
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Підскажіть будь-ласка. В будинку прриписано 4 повнолітніх особи, зараз оформляємо приватизацію, але я хочу відмовитись від того щоб на мене приватизовували. Чи можливо таке і що для цього потрібно зробити???

Додано (01.03.2011, 12:55)
---------------------------------------------
Підскажіть будь-ласка. В будинку прриписано 4 повнолітніх особи, зараз оформляємо приватизацію, але я хочу відмовитись від того щоб на мене приватизовували. Чи можливо таке і що для цього потрібно зробити???

 
Tiger1974Дата: Вівторок, 01.03.2011, 19:18 | Повідомлення # 8
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Надежда)
Підскажіть будь-ласка. В будинку прриписано 4 повнолітніх особи, зараз оформляємо приватизацію, але я хочу відмовитись від того щоб на мене приватизовували. Чи можливо таке і що для цього потрібно зробити???Додано (01.03.2011, 12:55)---------------------------------------------Підскажіть будь-ласка. В будинку прриписано 4 повнолітніх особи, зараз оформляємо приватизацію, але я хочу відмовитись від того щоб на мене приватизовували. Чи можливо таке і що для цього потрібно зробити???

Доброго вечора, Надіє!
Відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" передача займаних квартир (будинків, кімнат у гуртожитках) здійснюється в спільну сумісну або часткову власність за письмовою згодою всіх повнолітніх членів сім'ї, які постійно мешкають у цій квартирі (будинку, кімнаті у гуртожитку), в тому числі тимчасово відсутніх, за якими зберігається право на житло, з обов'язковим визначенням уповноваженого власника квартири (будинку, кімнати у гуртожитку).
Але відповідно до Конституції України ніхто не може бути змушений робити те, що не передбачено законодавством.
Оскільки законодавством не передбачено обов'язку приватизувати державне житло, а це являється лише правом особи, то Ви можете звернутись до органу приватизації із заявою в якій зазначити, що особисто Ви не бажаєте приватизовувати державне житло.
Крім того, є самий простий спосіб не брати участі у приватизації - знятися з реєстраційного обліку у зазначеній квартирі на час приватизації цієї квартири іншими членами сім'ї (за умови, якщо Ви впевнені у тому, що Ваші родичі нададуть у майбутному згоду на Вашу реєстрацію у приватизованій ними квартирі).
Бажаю вдачі!

 
ГостьДата: Четвер, 31.03.2011, 21:21 | Повідомлення # 9
Група: Гости





добрий вечір, підскажіть будь-ласка, як відмовитись від дорослої дитини офіційно:?
 
Naty1985Дата: Неділя, 03.04.2011, 20:16 | Повідомлення # 10
Група: Гости





Добрий день,
Мій друг захистив диплом ще в грудні 2010 року, але диплом про освіту не надали й досі. Щоразу повідомляючи про нові терміни видачі диплому. Нажаль мій друг не забрав свій екземпляр контракту з ВНЗ про навчання. Який шанс отримати диплом від ВНЗ в такому випадку? Який максимальний термін видачі дипломів? Чи сенс здіймати галас зараз, чи можна ще почекати? І взагалі яким чином не маючи на руках контракту можна забрати диплом з ВНЗ? Сам ВНЗ має хорошу репутація, і не схоже, щоб це була якась шарашкіна контора. Дякую.
 
ZlataДата: Неділя, 03.04.2011, 22:33 | Повідомлення # 11
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Гость)
добрий вечір, підскажіть будь-ласка, як відмовитись від дорослої дитини офіційно:?

доброго вечора.
Ваше питання досить абстракте, а тому я не готова дати Вам відповідь... По-перше, що Ви маєте на увазі під "дорослою дитиною", який вік, стан здоров'я?
По-друге, я так розумію, що Вас цікавить це питання у зв'язку з певною конкретною ситуацією, якою саме? Тобто, з якою метою це Вам потрібно?


Подякувати за консультацію
 
ZlataДата: Неділя, 03.04.2011, 22:38 | Повідомлення # 12
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Naty1985)
Добрий день, Мій друг захистив диплом ще в грудні 2010 року, але диплом про освіту не надали й досі. Щоразу повідомляючи про нові терміни видачі диплому. Нажаль мій друг не забрав свій екземпляр контракту з ВНЗ про навчання. Який шанс отримати диплом від ВНЗ в такому випадку? Який максимальний термін видачі дипломів? Чи сенс здіймати галас зараз, чи можна ще почекати? І взагалі яким чином не маючи на руках контракту можна забрати диплом з ВНЗ? Сам ВНЗ має хорошу репутація, і не схоже, щоб це була якась шарашкіна контора. Дякую.

Доброї ночі. Щодо моменту видачі адміністрацією ВНЗ документу про освіту - за діючими НПА Міносвіти видача документа про освіту поєднана з моментом успішного складання державної атестації, але не має конкретизованих термінів у часі, хоча і повинна бути (що цілком логічно) поєднаною з моментом відрахування з ВНЗ у зв'язку з закінченням навчання.
На жаль, це вже звичайна практика для ВНЗ - затримка видачі дипломів... Якщо Ви впевнені у репутації ВНЗ, то, мабуть, вдаватися до паніки ще зарано. Бувають випадки, коли дипломи отримують через півроку після закінчення навчання. Я думаю також, що можна зробити спробу отримати хоча б копію контракту у ВНЗ в якості гарантії...


Подякувати за консультацію
 
НадеждаДата: П`ятниця, 08.04.2011, 11:53 | Повідомлення # 13
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, якщо на мене приватизовано будинок, разо з усіма членами сім"ї. Чи можна після приватизації від її відмовитись.
 
ZlataДата: Субота, 09.04.2011, 08:20 | Повідомлення # 14
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Надежда)
Чи можна після приватизації від її відмовитись.

Ви можете розпорядитися своєю часткою будинку на свій розсуд, але від факту приватизації Ви вже не зможете відмовитись. Чинним законодавством передбачено, що скористатися своїм правом на безкоштовну приватизацію можна лише один раз, а тому "пробної" приватизації не існує.


Подякувати за консультацію
 
НадеждаДата: Понеділок, 11.04.2011, 09:23 | Повідомлення # 15
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
я знаю, що приватизація використовується один раз, але що я можу зробити щоб на мені цей будинок не числився.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Інші питання та пропозиції » Питання
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл