Вівторок, 23.04.2024, 17:45
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Питання - Сторінка 3 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Інші питання та пропозиції » Питання
Питання
ГостьДата: Понеділок, 22.08.2011, 15:43 | Повідомлення # 31
Група: Гости





Скажіть будь-ласка,якщо ми подали позовну заяву до суду на підприємство , юридична адреса якого знаходиться в м.Київі, а об'єкти, які ми охороняли в Черкаській області(фактичне місцезнаходження),вже є рішення по справі, нам потрібно подавати тільки в вик.службу м.Києва чи можливо до Черкаської виконавчої служби?????Чи можливо зробити так, щоб подати наказ для виконання рішення до Черкаської виконавчої служби?????
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 23.08.2011, 20:41 | Повідомлення # 32
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Скажіть будь-ласка,якщо ми подали позовну заяву до суду на підприємство , юридична адреса якого знаходиться в м.Київі, а об'єкти, які ми охороняли в Черкаській області(фактичне місцезнаходження),вже є рішення по справі, нам потрібно подавати тільки в вик.службу м.Києва чи можливо до Черкаської виконавчої служби?????Чи можливо зробити так, щоб подати наказ для виконання рішення до Черкаської виконавчої служби?????


Виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна. У разі якщо боржник є юридичною особою, то виконання провадиться за місцезнаходженням його постійно діючого органу або майна. Право вибору місця виконання між кількома органами державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії з виконання рішення на території, на яку поширюються їх функції, належить стягувачу.
 
ГостьДата: Понеділок, 12.09.2011, 12:39 | Повідомлення # 33
Група: Гости





Добрый день! Ко мне предъявляет претензии банк по поводу кредита, в 2004 году я брала потребительский кредит и полностью его выплатила до 2005 года, а банк теперь заявляет что у меня задолженность по кредиту. Квитанции у меня не сохранились, платила я через Ощадбанк. Скажите сколько в банке хранятся квитанции, могу ли я их получить обратившись в банк? Платная ли это услуга?
 
СергійДата: Четвер, 15.09.2011, 18:03 | Повідомлення # 34
Група: Гости





Доброго дня! Сам юрист, але не знайду відповіді.
Скажіть будь-ласка чи будь-яка робота на державу (в суді, податковій тощо) дає право на відстрочку від армії?
В ЗУ "Про військовий обов'язок..." не має взагалі такої підстави, але точно знаю, що для працівників прокуратури вона є. Знайомий працює помічником прокурора і щороку прокурор пише довідку що він працює в прокуратурі і його не беруть.

Чи діє такий порядок в інших державних органах? (суді, податковій тощо)...
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 20.09.2011, 22:14 | Повідомлення # 35
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Сергій)
Доброго дня! Сам юрист, але не знайду відповіді. Скажіть будь-ласка чи будь-яка робота на державу (в суді, податковій тощо) дає право на відстрочку від армії? В ЗУ "Про військовий обов'язок..." не має взагалі такої підстави, але точно знаю, що для працівників прокуратури вона є. Знайомий працює помічником прокурора і щороку прокурор пише довідку що він працює в прокуратурі і його не беруть. Чи діє такий порядок в інших державних органах? (суді, податковій тощо)...


Доброго дня!
Підстави надання відстрочки від призову на військову службу встановлені ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу".
Відстрочка від призову на строкову військову службу для продовження професійної діяльності надається таким громадянам призовного віку:
педагогічним працівникам з повною вищою освітою, основним
місцем роботи яких є загальноосвітні навчальні заклади, за умови
повного навантаження на займаній посаді, - на весь період їх
роботи за спеціальністю;
медичним працівникам за умови повного навантаження на
займаній посаді - на весь період їх роботи у сільській місцевості
за фахом;
випускникам вищих навчальних закладів, інтернатури,
аспірантури або докторантури, які займають посади наукових
працівників в установах Національної академії наук України, - на
весь період роботи;
випускникам професійно-технічних навчальних закладів за умови
їх роботи за здобутою професією на підприємствах, в установах,
організаціях державної або комунальної форм власності, - на один
рік з дня закінчення навчального закладу;
священнослужителям, які закінчили вищі або середні духовні
навчальні заклади і займають посаду в релігійних організаціях, що
діють за статутом (положенням), зареєстрованим у встановленому
порядку, - на час виконання обов'язків священнослужителя;
кандидатам у народні депутати України, зареєстрованим у
встановленому порядку, за їх заявою - до дня опублікування
результатів виборів включно;
сільським, селищним та міським головам і депутатам місцевих
рад - на строк виконання ними цих повноважень;
особам, які самостійно або разом з батьками ведуть фермерське
господарство, - на строк не більше одного року з моменту отримання
для цієї діяльності земельної ділянки.
СБУ, МВС, МНС, податкова міліція, спеціальна служба транспорту і зв'язку, департамент виконання покарань на час походження служби в цих оргнах знімаються з військового обліку та перебувають на спеціальному обліку в цих органах, тобто фактично проходять в них військову службу.
ЗУ "Про прокуратуру" і ЗУ "Про судоустрій і статус суддів" такого порядку не передбачено.
 
СергійДата: Середа, 21.09.2011, 10:39 | Повідомлення # 36
Група: Гости





п2 ст 35 ЗУ "На спеціальному військовому обліку перебувають військовозобов'язані, заброньовані за органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями на період мобілізації та на воєнний час."

Як це розуміти???

Не передбачено але так воно є. Він спокійно працює в прокуратурі, повістки приходили, а він подав довідку і все. В суді працює багато молодих хлопців які вчаться на заочному...чому вони не в армії? Держава служба і муніципальна служба спасають від армії??? Цей спеціальний облік дуже втаємничений якийсь...
 
Tiger1974Дата: Середа, 21.09.2011, 20:57 | Повідомлення # 37
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Сергій)
п2 ст 35 ЗУ "На спеціальному військовому обліку перебувають військовозобов'язані, заброньовані за органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями на період мобілізації та на воєнний час." Як це розуміти??? Не передбачено але так воно є. Він спокійно працює в прокуратурі, повістки приходили, а він подав довідку і все. В суді працює багато молодих хлопців які вчаться на заочному...чому вони не в армії? Держава служба і муніципальна служба спасають від армії??? Цей спеціальний облік дуже втаємничений якийсь...


Шановний друже! В житті Ви ще не раз зустрінетесь з вібірковим застосуванням посадовими особами законодавства, але це не означає, що дії цієї особи є правильними. Нажаль так буває.
А щодо спеціального обліку, тут все дуже просто і без якихось таємниць.
Ст.1 військовозобов'язані - особи, які перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави.
Ст.2 Виконання військового обов'язку в запасі полягає в дотриманні військовозобов'язаними порядку і правил військового обліку, проходженні зборів для збереження та вдосконалення знань, навичок і умінь, необхідних для виконання обов'язків військової служби в особливий період.
Тобто, на спеціальному обліку перебувають особи, які вже пройшли строкову війкову службу.
Ну, а прокуратура - "это же памятник, кто же его посадит" (х/ф Джентельмены удачи).
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: П`ятниця, 14.10.2011, 14:05 | Повідомлення # 38
Група: Гости





Добрий день.В мене 2 дітей, одній 3рочки , а другій 7рочків, я непрацюю,чоловік получає 1120грн. чистими на державній роботі, хоч пишуть на папері більше, так як сплачує державі податок, мене цікавить чи маю я право на допомогу як малозабезпечена сімя,так як 2дітей і я непрацюю, і в яких грошових розмірах.
 
Tiger1974Дата: Неділя, 16.10.2011, 01:11 | Повідомлення # 39
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день.В мене 2 дітей, одній 3рочки , а другій 7рочків, я непрацюю,чоловік получає 1120грн. чистими на державній роботі, хоч пишуть на папері більше, так як сплачує державі податок, мене цікавить чи маю я право на допомогу як малозабезпечена сімя,так як 2дітей і я непрацюю, і в яких грошових розмірах.

Доброго вечора!
Розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.
Державна соціальна допомога не призначається коли працездатні члени малозабезпеченої сім'ї не працюють(крім осіб, які в установленому порядку визнані безробітними та за інформацією центрів зайнятості не порушують законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванню; осіб, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку або за дітьми, які потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної комісії, але не більше ніж до досягнення
ними шестирічного віку; осіб, які доглядають за інвалідами I групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років, за інвалідами II групи внаслідок психічного розладу, а також за особами, які досягли 80-річного віку).
 
ГостьДата: Понеділок, 17.10.2011, 15:27 | Повідомлення # 40
Група: Гости





Добрий день! Чи може державний ВНЗ (3 рівень акредитації) відкрити на своїй базі туристичне агенство (є факультет природокористування і туризму). Статутом ВНЗ передбачено право "3.2.37. Здійснювати діяльність щодо організації іноземного, внутрішнього, зарубіжного туризму; екскурсійної діяльності у встановленому законодавством порядку." Законом Про вищу освіту передбачено, що "Вищий навчальний заклад може мати у своєму складі підготовчі відділення (підрозділи), підрозділи перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, лабораторії, навчально-методичні кабінети, комп'ютерні та інформаційні центри, навчально-виробничі та творчі майстерні, навчально-дослідні господарства, виробничі структури, видавництва, спортивні комплекси, заклади культурно-побутового призначення та інші підрозділи, діяльність яких не заборонена законодавством.В той же час Постановою КМУ 796 Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності передбачено тільки надання наступних послуг:
4. У сфері охорони здоров'я, відпочинку, дозвілля, оздоровлення, туризму, фізичної культури та спорту:
1) забезпечення проживання, відпочинку та оздоровлення у дитячо-юнацьких, спортивно-оздоровчих таборах, санаторіях-профілакторіях, пансіонатах, на базах туризму та відпочинку;…
5) організація, проведення індивідуальних екскурсій для відвідувачів та організованих груп у структурних підрозділах навчальних закладів (музеях, ботанічних садах, заповідниках тощо);
Якщо так, то яким має бути його правовий статус?.Дякую.
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 21.10.2011, 09:17 | Повідомлення # 41
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день! Чи може державний ВНЗ (3 рівень акредитації) відкрити на своїй базі туристичне агенство (є факультет природокористування і туризму). Статутом ВНЗ передбачено право "3.2.37. Здійснювати діяльність щодо організації іноземного, внутрішнього, зарубіжного туризму; екскурсійної діяльності у встановленому законодавством порядку." Законом Про вищу освіту передбачено, що "Вищий навчальний заклад може мати у своєму складі підготовчі відділення (підрозділи), підрозділи перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, лабораторії, навчально-методичні кабінети, комп'ютерні та інформаційні центри, навчально-виробничі та творчі майстерні, навчально-дослідні господарства, виробничі структури, видавництва, спортивні комплекси, заклади культурно-побутового призначення та інші підрозділи, діяльність яких не заборонена законодавством.В той же час Постановою КМУ 796 Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності передбачено тільки надання наступних послуг: 4. У сфері охорони здоров'я, відпочинку, дозвілля, оздоровлення, туризму, фізичної культури та спорту: 1) забезпечення проживання, відпочинку та оздоровлення у дитячо-юнацьких, спортивно-оздоровчих таборах, санаторіях-профілакторіях, пансіонатах, на базах туризму та відпочинку;… 5) організація, проведення індивідуальних екскурсій для відвідувачів та організованих груп у структурних підрозділах навчальних закладів (музеях, ботанічних садах, заповідниках тощо); Якщо так, то яким має бути його правовий статус?.Дякую.


Добрий день!
Вищий навчальний заклад згідно із законом може виступати засновником (співзасновником) інших юридичних осіб, що здійснюють свою діяльність відповідно до напрямів навчально-науково-виробничої діяльності вищого навчального
закладу.
 
ГостьДата: Понеділок, 24.10.2011, 18:17 | Повідомлення # 42
Група: Гости





Доброго дня!
Така ситуація: я і брат проживали з матір’ю в одній квартирі. Коли мені було 13 років (2005 рік), мама померла. Квартиру оформили на брата, оскільки я була неповнолітня. Через рік він одружився і з того часу постійно в квартирі не проживав. У 2009 році я вийшла заміж, народила дитину (дитина прописана у цій таки квартирі). У квартирі частково зроблено євроремонт.Тепер брат хоче продати квартиру і розділити гроші навпіл. Але всі ці роки він не давав ніяких коштів на утримання квартири і не проживав у ній. Купити собі житло на кошти від розподілу квартири немає змоги. Порадьте, як вчинити у даній ситуації? Чи є можливість позбавити брата права власності або відсудити більше, ніж половину квартири?
Заздалегідь вдячна за відповідь!
 
elenasherryДата: Субота, 19.11.2011, 22:53 | Повідомлення # 43
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Доброго часу дня.
питання такого роду.в квартирі прописано дві особи, стара жінка (82 роки) та її онук. онук знаходиться в місцях позбавлення волі за вбивство своєї матері (яка була теж прописана в цій квартирі, але на підставі свідоцтва про смерть її було виписано). жінка має бажання виписати онука з метою приватизації квартири та подальшого продажу.працівник паспортного столу виписувати його відмовилась (ссилаючись на те, що людина повинна мати місце проживання після звільнення),ОСББ припинило нарахування комунальних платежів на онука, виходить, що в разі смерті бабусі онук стає єдиною людиною прописаною в квартирі, відповідно буде мати право на приватизацію.Яким чином можна виписати людину, яка знаходиться в місцях позбавлення волі?
 
Tiger1974Дата: Середа, 23.11.2011, 00:01 | Повідомлення # 44
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Така ситуація: я і брат проживали з матір’ю в одній квартирі. Коли мені було 13 років (2005 рік), мама померла. Квартиру оформили на брата, оскільки я була неповнолітня. Через рік він одружився і з того часу постійно в квартирі не проживав. У 2009 році я вийшла заміж, народила дитину (дитина прописана у цій таки квартирі). У квартирі частково зроблено євроремонт.Тепер брат хоче продати квартиру і розділити гроші навпіл. Але всі ці роки він не давав ніяких коштів на утримання квартири і не проживав у ній. Купити собі житло на кошти від розподілу квартири немає змоги. Порадьте, як вчинити у даній ситуації? Чи є можливість позбавити брата права власності або відсудити більше, ніж половину квартири? Заздалегідь вдячна за відповідь!


Доброго вечора!
Частки у спадщині кожного із спадкоємців за законом є рівними.
Малолітня, неповнолітня, недієздатна особа, а також особа, цивільна дієздатність якої обмежена, вважаються такими, що прийняли спадщину.
Таким чином Ви прийняли спадщину і є законним володільцем 1/2 квартири (якщо не заявляли нотаріусу про відмову від спадщини). Для отримання свідоцтва на право на спадщину Вам необхідно звернутись до районної державної нотаріальної контори (саме там раніше оформлялася спадщина) з відповідною заявою і діяти відповідно до інструкцій нотаріуса. У випадку оформлення частини спадщини на себе Ви перешкодите братові у продажі квартири. Бажаю вдачі!
 
defaultNickДата: П`ятниця, 02.12.2011, 09:18 | Повідомлення # 45
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
питання ось яке. яка методика нарахування допомоги по безробіттю військовослужбовцям на контрактній основі які звільнені за статтею 36 п.2. скільки має становити щомісячна виплата
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Інші питання та пропозиції » Питання
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл