П`ятниця, 29.03.2024, 10:46
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Питання - Сторінка 2 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Інші питання та пропозиції » Питання
Питання
ZlataДата: Понеділок, 11.04.2011, 12:46 | Повідомлення # 16
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Надежда)
я знаю, що приватизація використовується один раз, але що я можу зробити щоб на мені цей будинок не числився.

Ви можете розпорядитися своєю часткою будинку на свій розсуд в межах відповідної процедури, передбаченої законодавством, але це не звільнить Вас від факту участі у приватизації.


Подякувати за консультацію
 
IrusyaДата: Вівторок, 19.04.2011, 16:17 | Повідомлення # 17
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Доброго дня!
Моє питання стосується соціальних гарантій і пільг, які мають надаватися дітям напівсиротам. Мати дитини знаходиться в декретній відпустці по догляду за дитиною до досягеннні нею 3го віку. Якщо я правильно розумію то її сім'я після смерті чоловіка складає 2 осіб-мати і дитина, тому вважається мальзабезпеченою, так?
Якщо можна будь ласка розкажіть про весь перелік пільг для дитини від 1го віку і до досягнення повноліття: (чи є пільги на безкоштовні ліки в разі необхідності, можливо на безкоштовне перебування в дитсадочку, харчування в школі, освіта у Вузі, відпочинок, власне житло)??
Якими пільгами має право користуатися мати,можливо оплата житлово-комунальних послуг?
чи має вона в даний момент статус одинокої матері?
 
Tiger1974Дата: Середа, 20.04.2011, 19:28 | Повідомлення # 18
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Irusya)
Доброго дня! Моє питання стосується соціальних гарантій і пільг, які мають надаватися дітям напівсиротам. Мати дитини знаходиться в декретній відпустці по догляду за дитиною до досягеннні нею 3го віку. Якщо я правильно розумію то її сім'я після смерті чоловіка складає 2 осіб-мати і дитина, тому вважається мальзабезпеченою, так? Якщо можна будь ласка розкажіть про весь перелік пільг для дитини від 1го віку і до досягнення повноліття: (чи є пільги на безкоштовні ліки в разі необхідності, можливо на безкоштовне перебування в дитсадочку, харчування в школі, освіта у Вузі, відпочинок, власне житло)?? Якими пільгами має право користуатися мати,можливо оплата житлово-комунальних послуг? чи має вона в даний момент статус одинокої матері?

Доброго вечора! Відповідь на Ваше запитання знаходиться тут.

 
МАКСІМДата: Понеділок, 16.05.2011, 19:58 | Повідомлення # 19
Група: Гости





ДОБРОГО ВЕЧОРА!!!! Я РОЗЛУЧАЮСЯ ЗІ СВОЄЮ ДРУЖИНОЮ,А ВОНА ХОЧЕ ПОЗБАВИТИ МЕНЕ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ НА ДИТИНУ.СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА НА ПІДСТАВІ ЧОГО МОЖУТЬ ПОЗБАВИТИ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ І ЧИ В РАЗІ ЦЬОГО Я ПОВИНЕН ВИПЛАЧУВАТИ ЕЛЕМЕНТИ????
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.05.2011, 20:24 | Повідомлення # 20
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (МАКСІМ)
ДОБРОГО ВЕЧОРА!!!! Я РОЗЛУЧАЮСЯ ЗІ СВОЄЮ ДРУЖИНОЮ,А ВОНА ХОЧЕ ПОЗБАВИТИ МЕНЕ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ НА ДИТИНУ.СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА НА ПІДСТАВІ ЧОГО МОЖУТЬ ПОЗБАВИТИ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ І ЧИ В РАЗІ ЦЬОГО Я ПОВИНЕН ВИПЛАЧУВАТИ ЕЛЕМЕНТИ????

Доброго вечора.
Відповідь на Ваше питання знаходиться тут.
Бажаю вдачі!

 
МаріяДата: Вівторок, 17.05.2011, 18:10 | Повідомлення # 21
Група: Гости





Доброго дня!
Мене цікавить таке питання...
Мені надійшла постанова про відкриття виконавчого провадження. В ній вказано, що я повинна виконати рішення суду до 17.05. Прийшов мені лист в останній день, тобто 17.05. Відправлений був 12.05 (згідно даних на конверті). В листі я не знайшла рішення суду, мало того в постанові вказані додаткові суми, які не були вказані при оголошенні вироку суду. Також немає рахунку куди б можна було сплатити гроші. Яким чином вони будуть силоміць стягувати гроші? Позов був на мого батька, а стягнення солідарно з всієї сім"ї. Батьки безробітні, працюю лише я.
Буду дуже вдячна за допомогу!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 17.05.2011, 20:50 | Повідомлення # 22
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Марія)
Доброго дня! Мене цікавить таке питання... Мені надійшла постанова про відкриття виконавчого провадження. В ній вказано, що я повинна виконати рішення суду до 17.05. Прийшов мені лист в останній день, тобто 17.05. Відправлений був 12.05 (згідно даних на конверті). В листі я не знайшла рішення суду, мало того в постанові вказані додаткові суми, які не були вказані при оголошенні вироку суду. Також немає рахунку куди б можна було сплатити гроші. Яким чином вони будуть силоміць стягувати гроші? Позов був на мого батька, а стягнення солідарно з всієї сім"ї. Батьки безробітні, працюю лише я. Буду дуже вдячна за допомогу!

Доброго вечора!
Відповідно до вимог Закону України "Про виконавче провадження", самостійне виконання рішення суду здійснюється боржником у строк до 7 днів з моменту винесення постанови про порушення виконавчого провадження. Якщо у зазначений період боржник не надасть документального підтвердження виконання рішення суду, розпочинається період примусового виконання рішення із стягненням з боржника виконавчого збору і витрат,
пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій.
Саме стягнення можливе як за рахунок майна, так і шляхом відрахувань із заробітної плати.
Якщо позов був до батька, то і стягувати борг необхідно з батька. Вам необхідно з'ясувати, до кого ж все таки був позов і з кого стягується борг відповідно до рішення суду. В усякому разі беріть постанову з конвертом і йдіть до державного виконавця, який виніс цю постанову та з'ясовуйте усі ці питання, а також повідомте виконавця, що у Вас не було можливості самостійно виконати рішення, оскільки постанову Ви отримали лише 17 числа. Спілкування з державним виконавцем краще за все здійснювати у письмовому вигляді - шляхом написання відповідної заяви.
Бажаю вдачі!

 
КОЛЯДата: Вівторок, 24.05.2011, 11:53 | Повідомлення # 23
Група: Гости





ДОБРОГО ДНЯ!!!СКАЖІТЬ БУДЬ - ЛАСКА,МОЯ ЖІНКА ХОЧЕ ПОЗБАВИТИ МЕНЕ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ НА ДИТИНУ,НА ПІДСТАВІ ЩО Я АЛКОГОЛІК,Я ВИНПИВАЮ АЛЕ ІНОДІ,ЧИ МОЖНА МЕНЕ ВАЖАТЬ ХРОНІЧНИМ АЛКОГОЛІКОМ І ЯКІ ДОКАЗИ МЕНІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ДОВЕСТИ ЩО ЦЕ НЕ ТАК?
 
ZlataДата: Вівторок, 24.05.2011, 21:36 | Повідомлення # 24
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (КОЛЯ)
ДОБРОГО ДНЯ!!!СКАЖІТЬ БУДЬ - ЛАСКА,МОЯ ЖІНКА ХОЧЕ ПОЗБАВИТИ МЕНЕ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ НА ДИТИНУ,НА ПІДСТАВІ ЩО Я АЛКОГОЛІК,Я ВИНПИВАЮ АЛЕ ІНОДІ,ЧИ МОЖНА МЕНЕ ВАЖАТЬ ХРОНІЧНИМ АЛКОГОЛІКОМ І ЯКІ ДОКАЗИ МЕНІ ПОТРІБНІ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ДОВЕСТИ ЩО ЦЕ НЕ ТАК?

Доброго вечора.
Підставою для позбавлення батьківських прав є хронічний алкоголізм. Такий діагноз підтверджується або спростовується судово-психіатричною експертизою.


Подякувати за консультацію
 
АллаДата: Неділя, 05.06.2011, 20:31 | Повідомлення # 25
Група: Гости





Добрый день! У меня такая ситуация, обратилась в банк для получения потребительского кредита, после изучения моих документов банк мне отказал, кредитный консультант мне сказала что я занесена в базу банка как мошенник и что с таким статусом я не получу кредит ни в одном банке, как я понимаю у всех банков общая база проблемных клиентов. Но дело в том что я никогда не брала кредитов, ни с банками, ни с правоохранительными органами никаких проблем не имела. Откуда такой статус и как мне снять с себя такое банковское "клеймо"? Я думаю это просто ошибка банковских работников. Куда мне обратиться с такой проблемой?
 
ТомаДата: Понеділок, 06.06.2011, 11:45 | Повідомлення # 26
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Добрий день! Допоможіть, будь ласка.
Мій чоловік оформив кредитну картку "Універсальна" Приватбанку по довідці про зарплату. Користувався кредитом він, а я інколи за його проханням вчасно клала кошти, щоб не нараховувалися відсотки. Чоловік помер місяць тому. Чи може банк змусити мене сплатити кредит, якщо я не виступала поручителем, ніде свого підпису не ставила, не була довіреною особою. В договорі умов сплати кредиту у разі смерті держателя картки не вказано.
Перед тим як йти в банк хотіла б отримати Вашу консультацію, щоб знати чого чекати. Дякую.
 
ZlataДата: Понеділок, 06.06.2011, 22:32 | Повідомлення # 27
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Алла)
Добрый день! У меня такая ситуация, обратилась в банк для получения потребительского кредита, после изучения моих документов банк мне отказал, кредитный консультант мне сказала что я занесена в базу банка как мошенник и что с таким статусом я не получу кредит ни в одном банке, как я понимаю у всех банков общая база проблемных клиентов. Но дело в том что я никогда не брала кредитов, ни с банками, ни с правоохранительными органами никаких проблем не имела. Откуда такой статус и как мне снять с себя такое банковское "клеймо"? Я думаю это просто ошибка банковских работников. Куда мне обратиться с такой проблемой?

Доброго вечора.
В Україні створено і більше 5 років діє Бюро кредитних історій.
и маєте право ознайомитися з інформацією, що міститься у Вашій кредитній історії та інформацією про кредиторів, які запитували Вашу кредитну історію, шляхом звернення до бюро кредитних історій. При цьому один раз протягом календарного року Ви маєте право ознайомитися з цією інформацією безоплатно.
Бюро кредитних історій зобов’язане надати Вам інформацію протягом двох робочих днів з дня отримання від Вас запиту.
У разі незгоди з інформацією, що складає Вашу кредитну історію Ви маєте право звернутися до Бюро з письмовою заявою. Заява має включати коментар обсягом не більше ніж 100 слів щодо інформації, що заперечується.
Бюро кредитних історій при отриманні Вашої заяви зобов’язане на час перевірки інформації позначити Вашу кредитну історію позначкою про проведення перевірки та протягом п’яти робочих днів з дня отримання заяви звернутися до кредитора, який надав інформацію, що заперечується, про її підтвердження або зміну.
Бюро кредитних історій залишає кредитну історію без змін та знімає з кредитної історії позначку у разі підтвердження інформації, що заперечується. У цьому випадку Ви маєте право на включення до своєї кредитної історії коментарю обсягом не більше ніж 100 слів щодо інформації, що заперечується, а бюро кредитних історій зобов’язане долучити цей коментар до Вашої кредитної історії.
У разі зміни кредитором інформації, що заперечувалася, бюро кредитних історій бюро кредитних історій вносить зміни до кредитної історії.
Бюро вилучає з кредитної історії інформацію, що заперечується, якщо кредитор, який надав цю інформацію, у п’ятнадцятиденний термін з моменту звернення до нього Бюро не надав відповіді.
Бюро кредитних історій зобов’язане повідомити Вас, кредитора, інформація якого заперечувалася, а також усіх, хто звертався до кредитної історії впродовж одного року, про зміну інформації, що заперечувалась або була вилучена з кредитної історії, шляхом надіслання, не пізніше двох днів з моменту внесення таких змін до кредитної історії, копії Вашої оновленої кредитної історії.
Ви можете також ознайомитися із інформацією щодо кредитної історії за цим посиланням


Подякувати за консультацію
 
ZlataДата: П`ятниця, 10.06.2011, 09:04 | Повідомлення # 28
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Тома)
Добрий день! Допоможіть, будь ласка. Мій чоловік оформив кредитну картку "Універсальна" Приватбанку по довідці про зарплату. Користувався кредитом він, а я інколи за його проханням вчасно клала кошти, щоб не нараховувалися відсотки. Чоловік помер місяць тому. Чи може банк змусити мене сплатити кредит, якщо я не виступала поручителем, ніде свого підпису не ставила, не була довіреною особою. В договорі умов сплати кредиту у разі смерті держателя картки не вказано. Перед тим як йти в банк хотіла б отримати Вашу консультацію, щоб знати чого чекати. Дякую.

Доброго вечора.
Цивільне законодавство України визначає, що спадкоємці зобов'язані повідомити кредитора спадкодавця про відкриття спадщини, якщо їм відомо про його борги.
Кредиторові спадкодавця належить протягом шести місяців від дня, коли він дізнався або міг дізнатися про відкриття спадщини, пред'явити свої вимоги до спадкоємців, які прийняли спадщину, незалежно від настання строку вимоги.
Кредитор спадкодавця, який не пред'явив вимоги до спадкоємців, що прийняли спадщину, у зазначені строки позбавляється права вимоги.
Спадкоємці зобов'язані задовольнити вимоги кредитора повністю, але в межах вартості майна, одержаного у спадщину. У разі відмови від одноразового платежу суд за позовом кредитора накладає стягнення на майно, яке було передане
спадкоємцям у натурі.
Таким чином, прийнявши спадщину за чоловіком, Ви маєте повідомити банк, як його кредитора, про смерть чоловіка та виконати його зобов'язання перед банком єдиною оплатою (як, правило), але в межах вартості майна, отриманого у спадщину.


Подякувати за консультацію
 
ЕленаДата: П`ятниця, 10.06.2011, 09:05 | Повідомлення # 29
Група: Гости





Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, как можно выписать с служебного помещения человека, который был прописан на момент получения служебного жилья от воинской части , а на момент передачи служебного жилья в управление месных властей были уже разведены. На данный момент эта квартира находится на городском балансе в статусе служебной, но теперь проблема в том что на эту квартиру были поданы документы о квартиросЪемщике и его сыне , а бывщая жена не фигурировала в этих документах, в ходе проверки было обнаружено что этот человек подал фальцифицированную ксерокопию со своего паспорта о семейном положении тоесть скрыта печать о регестрации развода. ответьте пожалуйста как выписать этого человека а сына оставить с пропиской.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 14.06.2011, 19:58 | Повідомлення # 30
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Елена)
Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, как можно выписать с служебного помещения человека, который был прописан на момент получения служебного жилья от воинской части , а на момент передачи служебного жилья в управление месных властей были уже разведены. На данный момент эта квартира находится на городском балансе в статусе служебной, но теперь проблема в том что на эту квартиру были поданы документы о квартиросЪемщике и его сыне , а бывщая жена не фигурировала в этих документах, в ходе проверки было обнаружено что этот человек подал фальцифицированную ксерокопию со своего паспорта о семейном положении тоесть скрыта печать о регестрации развода. ответьте пожалуйста как выписать этого человека а сына оставить с пропиской.


Добрый вечер!
Исходя из текста Вашего вопроса становится понятным, что бывший муж и есть квартиросъемщик. В таком случае не удастся выписать бывшего мужа, оставив сына в квартире, поскольку служебное жилье выдавалось именно мужу и членам его семьи. Законодательством предусмотрено, что съемщик, по согласию с членами семьи может расторгнуть договор найма жилого помещения. А член семьи не может выселить съемщика. К тому же перечень случаев выселения предусмотрен Жилищным Кодексом Украинской ССР и Ваш случай в нем не предусмотрен. Единственное что можно сделать, это бывшей жене восстановить право на проживание в этом помещении.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Інші питання та пропозиції » Питання
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл