Четвер, 25.04.2024, 02:34
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Відпустки - Сторінка 5 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Трудове право » Відпустки
Відпустки
ТарасДата: Четвер, 27.10.2011, 12:25 | Повідомлення # 61
Група: Гости





Добрий день.
Чи зараховується відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею віку 3-х років до загального трудового стажу, після вненсиних змін до трудового законодавства у 2011 році? Дякую.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 18:39 | Повідомлення # 62
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Тарас)
Добрий день. Чи зараховується відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею віку 3-х років до загального трудового стажу, після вненсиних змін до трудового законодавства у 2011 році? Дякую.


Доброго вечора!
Так, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років зараховується до загального трудового стажу.
 
ГостьДата: П`ятниця, 18.11.2011, 21:54 | Повідомлення # 63
Група: Гости





Скажіть, будь-ласка, чи продовжується декретна відпустка (а також безперервний стаж) і виплати допомоги (150 грн.) якщо дитина з 2 років відвідує дитячий садок? Буду вдячна за відповідь!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 22.11.2011, 21:14 | Повідомлення # 64
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Скажіть, будь-ласка, чи продовжується декретна відпустка (а також безперервний стаж) і виплати допомоги (150 грн.) якщо дитина з 2 років відвідує дитячий садок? Буду вдячна за відповідь!


Перебування дитини у дитячому садку не впливає на відпустку і виплату допомоги. Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Вівторок, 22.11.2011, 23:00 | Повідомлення # 65
Група: Гости





Дуже дякую!!!!!!!! biggrin
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 22.11.2011, 23:49 | Повідомлення # 66
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Дуже дякую!!!!!!!!


Звертайтесь!
 
ГостьДата: Вівторок, 29.11.2011, 15:30 | Повідомлення # 67
Група: Гости





Добрий день. Я вийшла на роботу після досягнення дитиною 3-х років в серпни старший дитини 12 рокив чи маю я право взяти додаткову відпустку на дитей в цьому році
 
ГостьДата: Середа, 30.11.2011, 19:13 | Повідомлення # 68
Група: Гости





Прошу консультации по такому вопросу: я работающая бабушка на государственной службе, внуку 30 декабря 2011 года исполняется 3 года, мама ребенка выходит на работу, по медицинскому заключению ребенку нужен уход до 6 лет, имеет ли работающая бабушка на госслужбе взять отпуск по уходу за внуком до 4 лет,и вправе ли администрация отказать ей в таком отпуске?Какие документы мне нужно предоставить для оформления такого отпуска? Какой порядок оформления специалиста на мое место на государственной службе? Спасибо, за ответ.
 
ГостьДата: Субота, 03.12.2011, 19:28 | Повідомлення # 69
Група: Гости





Доброго вечора! Підскажіть будь-ласка і мені)
Я вийшла на роботу раніше ніж дитині виповнилось 3 роки, тепер хочу піти у відпустку по гляду за дитиною до 4 років, моїй дитині 3 роки виповниться 11 грудня, мені пояснили що довідка дійсна коли їй виповниться 3 роки,хоч видали мені її ще у листопаді. Чи можу я піти у відпустку з 11 грудня чи можу і пізніше,раз та довідка дійсна рік. Бо на роботі просять мене ще трохи попрацювати,поки не знайдуть мені заміну.
Буду дуже вам вдячна за відповідь)
 
ГостьДата: П`ятниця, 09.12.2011, 12:43 | Повідомлення # 70
Група: Гости





Доброго дня! Просимо консультацію на питання: На який період може надаватись відпустка без збереження заробітної плати жінці, яка виховує дитину-інваліда з дитинства, якщо дитині виповнилось 8 років. Працівниця надала медичний висновок терміном на 6 місяців.
 
ГостьДата: Понеділок, 12.12.2011, 21:32 | Повідомлення # 71
Група: Гости





Доброго вечора!У зв'язку із змінами до закону про відпустки "одинока мати" має право на додаткову соціальну відпустку.Законодавством не передбачено перелік документів,які підтверджують, що мати дійсно виховує дитину сама.Але роботодавець вимагає довідки від вуличкому, та з навчального закладу, про те, що біологічний батько участі у вихованні дитини не приймає.Таких довідок ніхто не видає(глухий кут).
Скажіть будь-ласка як я можу отримати право на таку відпустку?(про місцезнаходження біологічного батька навіть немаю уявлення).Згідно якого документу я можу узяти такі довідки? Чи яким іншим документом я можу довести, що дійсно виховую дитину без участі батька?
 
English_1Дата: Вівторок, 20.12.2011, 21:13 | Повідомлення # 72
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Чи можна оформити декретну відпустку на батька, якщо він є інвалідом ІІІ групи і отримує пенсію?
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 27.12.2011, 20:57 | Повідомлення # 73
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день. Я вийшла на роботу після досягнення дитиною 3-х років в серпни старший дитини 12 рокив чи маю я право взяти додаткову відпустку на дитей в цьому році


Доброго вечора! Так, Ви маєте право на додаткову оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 27.12.2011, 21:08 | Повідомлення # 74
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Прошу консультации по такому вопросу: я работающая бабушка на государственной службе, внуку 30 декабря 2011 года исполняется 3 года, мама ребенка выходит на работу, по медицинскому заключению ребенку нужен уход до 6 лет, имеет ли работающая бабушка на госслужбе взять отпуск по уходу за внуком до 4 лет,и вправе ли администрация отказать ей в таком отпуске?Какие документы мне нужно предоставить для оформления такого отпуска? Какой порядок оформления специалиста на мое место на государственной службе? Спасибо, за ответ.


Добрый вечер! Вы имеете полное право на отпуск по уходу за ребенком до 6 лет. Администрация не вправе Вам отказать. Для офорлмения отпуска Вам необходимо предоставить заявление, справку о том, что мать ребенка вышла на работу и заключение мед. учреждения о том, что ребенок требует постороннего ухода на определенный срок. Специалист на место отсутствующего государственного служащего оформляется через конкурсный отбор.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 27.12.2011, 21:10 | Повідомлення # 75
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго вечора! Підскажіть будь-ласка і мені) Я вийшла на роботу раніше ніж дитині виповнилось 3 роки, тепер хочу піти у відпустку по гляду за дитиною до 4 років, моїй дитині 3 роки виповниться 11 грудня, мені пояснили що довідка дійсна коли їй виповниться 3 роки,хоч видали мені її ще у листопаді. Чи можу я піти у відпустку з 11 грудня чи можу і пізніше,раз та довідка дійсна рік. Бо на роботі просять мене ще трохи попрацювати,поки не знайдуть мені заміну. Буду дуже вам вдячна за відповідь)


Доброго вечора!Ви можете піти у відпустку у будь-який час протягом дії даної довідки.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Трудове право » Відпустки
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл