Четвер, 25.04.2024, 23:19
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Відпустки - Сторінка 4 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Трудове право » Відпустки
Відпустки
Tiger1974Дата: П`ятниця, 29.07.2011, 19:47 | Повідомлення # 46
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
большое спасибо


Звертайтесь.
 
ГостьДата: Вівторок, 02.08.2011, 10:41 | Повідомлення # 47
Група: Гости





Підкажіть, термін розгляду заяви про надання відпустки.
З повагою, Сергій.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 04.08.2011, 21:05 | Повідомлення # 48
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Підкажіть, термін розгляду заяви про надання відпустки. З повагою, Сергій.


В даному випадку, Сергій, термін розгляду заяви про відпустку не має особливого значення. Тут необхідно спиратися на інші норми законодавства. Графік відпусток складається з урахуванням побажань працівників. Далі, роботодавець повинен письмово попередити працівника про початок його відпустки не пізніше ніж за два тижні до її початку. Із цього і необхідно виходити.
Інакше кажучи Ваша заява про відпустку повинна бути написана не пізніше ніж за 14 днів до дати початку відпустки відповідно до графіку відпусток, який затверджений роботодавцем. Тобто, якщо Ваша відпустка починається 15 серпня, заява повинна бути написана не пізніше 01 серпня. В такому випадку її розгляд складає 1 день, а якщо заява написана 31 липня, то не більше двох днів. В усякому випадку, термін розгляду заяв не повине перевищувати один місяць, але при цьому така заява повинна бути написана не пізніше 15 липня, як приклад.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Вівторок, 16.08.2011, 20:11 | Повідомлення # 49
Група: Гости





Підкажіть, будь ласка, дату подання медичної довідки (та отримання її в лікувальному закладі) в відділ кадрів для подовження відпустки по догляду за дитиною до шести років, якщо дитині виповнюється три роки 20-го серпня (20 та 21 вихідні дні). 19 не приймають (рано) 22 кажуть запізно. Робота позміна добова, відділ кадрів може спланувати роботу 21 серпня на яку я фізично не можу вийти.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 23.08.2011, 20:45 | Повідомлення # 50
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Підкажіть, будь ласка, дату подання медичної довідки (та отримання її в лікувальному закладі) в відділ кадрів для подовження відпустки по догляду за дитиною до шести років, якщо дитині виповнюється три роки 20-го серпня (20 та 21 вихідні дні). 19 не приймають (рано) 22 кажуть запізно. Робота позміна добова, відділ кадрів може спланувати роботу 21 серпня на яку я фізично не можу вийти.


Для продовження відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 6-ти років Вам необхідно написати заяву, до якої долуити виновок (довідку) лікувального закладу про те,що дитина потребує сторонньої допомоги. Звичайно,що ці документи повинні бути надані до відділу кадрів заздалегідь, тобто до закінчення відпустки по догляду за дитиною до трьох років.
 
VanesaДата: Четвер, 22.09.2011, 10:53 | Повідомлення # 51
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Добрий день!З 13.04.2011 року по 13.04.2012р. мені була надана відпустка по догляду за дитиною від 3-х до 4-х років відповідно до довідки ЛКК. Зараз я знову вагітна 17 тижнів. Десь приблизно через 10 тижнів (4 чорнобильська категорія) мені видадуть лікарняний лист для отримання відпустки по вагітності і пологам. Як мені правильно оформити все на роботі і чи отримаю я допомогу по вагітності і пологам? А оформити хочу, оскільки наразі мій трудовий стаж перервано. І Чи правда, що відповідно до змін в нашому законодавстві стаж переривається і не зараховується відразу по закінченні лікарняного листа по вагітності і пологам.
Дуже буду вдячна за відповідь!
 
LenOkДата: Неділя, 09.10.2011, 23:54 | Повідомлення # 52
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня.питанння:чи можуть примусово лікарі відправити дитину,що часто хворіє на ВЛК і змусити матір взяти неоплачувану відпустку по догляду за дитиною терміном на 1 рік?моїй дочці 3,5 роки.майже кожен місяць ми на лікарняному.хвороби не хронічні-ОРВІ,і т.п.завідуюча поліклінікою сказала що якщо дитина так далі хворітиме,вони не надаватимуть лікарняний,а одразу направлятимуть на ВЛК.чи є це правомірним?чи має право дитина відвідувати дитячий садок під час такої відпустки?
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 10.10.2011, 11:00 | Повідомлення # 53
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Vanesa)
Добрий день!З 13.04.2011 року по 13.04.2012р. мені була надана відпустка по догляду за дитиною від 3-х до 4-х років відповідно до довідки ЛКК. Зараз я знову вагітна 17 тижнів. Десь приблизно через 10 тижнів (4 чорнобильська категорія) мені видадуть лікарняний лист для отримання відпустки по вагітності і пологам. Як мені правильно оформити все на роботі і чи отримаю я допомогу по вагітності і пологам? А оформити хочу, оскільки наразі мій трудовий стаж перервано. І Чи правда, що відповідно до змін в нашому законодавстві стаж переривається і не зараховується відразу по закінченні лікарняного листа по вагітності і пологам. Дуже буду вдячна за відповідь!


Доброго дня!
Так, Ви отримаєте допомогу по вагітності і пологах. Для цього Вам необхідно надати лікарняний лист до адміністрації підприємства, яке надало Вам відпустку.
Щодо стажу, то страховий стаж для призначення пенсії обчислюється якраз не за період перебування у відпустці по вагітності і пологах (цей час навпаки не зараховується), а за той час, коли Ви перебували у відпустці по догляду за дитиною до трьох років і отримували відповідну державну допомогу.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 10.10.2011, 15:15 | Повідомлення # 54
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (LenOk)
Доброго дня.питанння:чи можуть примусово лікарі відправити дитину,що часто хворіє на ВЛК і змусити матір взяти неоплачувану відпустку по догляду за дитиною терміном на 1 рік?моїй дочці 3,5 роки.майже кожен місяць ми на лікарняному.хвороби не хронічні-ОРВІ,і т.п.завідуюча поліклінікою сказала що якщо дитина так далі хворітиме,вони не надаватимуть лікарняний,а одразу направлятимуть на ВЛК.чи є це правомірним?чи має право дитина відвідувати дитячий садок під час такої відпустки?


Доброго дня!
Відпустка є правом матері, тому лікарі не можуть Вас змусити у неоплачувану відпустку.
В той же час, лікарі мають право направити на ЛКК дитину, яка часто хворіє.
Щодо лікарняного, то спочатку видається лист непрацездатності лікарем на 5 днів, потім ним же продовжується до 10 днів, а лише потім хворого оглядає ЛКК, якщо він не одужав.
Щодо відвідування дитиною дитячого садка, це питання знаходиться цілком в компетенції лікувально-профілактичного закладу. Якщо ЛПЗ вважає, що дитина здорова, то видає довідку, на підставі якої дитина може відвідувати дитсадок, якщо ж ні, то відповідно і дитину до дитсадку не влаштуєте.
Як порада, в даній ситуації необхідно перш за все опікуватися здоров'ям дитини.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Вівторок, 11.10.2011, 10:11 | Повідомлення # 55
Група: Гости





В які терміни,дні иоже бути подана заява роботодавцю на відпустку без збереження заробітної плати.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 11.10.2011, 18:51 | Повідомлення # 56
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
В які терміни,дні иоже бути подана заява роботодавцю на відпустку без збереження заробітної плати


Законодавством не передбачено термінів надання роботодавцю заяви на відпустку. За загальним правилом вона надається не пізніше як за три дні до початку відпустки.
 
ялиночкаДата: Вівторок, 18.10.2011, 12:19 | Повідомлення # 57
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня! Скажіть будь ласка на яку суму допомоги по вагітності та пологах я можу розраховувати, якщо я стою на біржі 2 місяці, але коштів я не отримую, оскільки звільнилась із роботи за власним бажанням більше 6 місяців тому.Через 2 неділі я отримаю лікарняне так яку суму мені заплатять у соцзабезі та протягом якого часу????? Дякую.
 
kutiaДата: Вівторок, 18.10.2011, 15:02 | Повідомлення # 58
Група: Гости





Доброго дня,
дитині виповнюється 3 роки, я продовжую навчання в стаціонарній аспірантурі, чи можу я через кілька місяців написати заяву про продовження відпустки на півроку згідно мед.заключення про домашній догляд за дитиною, чи це необхідно зробити відразу, як закінчиться декретна відпустка???
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 21.10.2011, 07:34 | Повідомлення # 59
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (ялиночка)
Доброго дня! Скажіть будь ласка на яку суму допомоги по вагітності та пологах я можу розраховувати, якщо я стою на біржі 2 місяці, але коштів я не отримую, оскільки звільнилась із роботи за власним бажанням більше 6 місяців тому.Через 2 неділі я отримаю лікарняне так яку суму мені заплатять у соцзабезі та протягом якого часу????? Дякую.


Доброго дня!
Жінкам, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні допомога призначаэться
у розмірі 100 відсотків мінімального розміру (534 грн.) допомоги по безробіттю.
Документи, необхідні для призначення державної допомоги сім'ям з дітьми, розглядаються органом, що призначає і виплачує державну допомогу, протягом десяти днів з дня подання заяви.
Про призначення державної допомоги сім'ям з дітьми чи про відмову в її призначенні із зазначенням причини відмови та порядку оскарження цього рішення орган, що призначає і виплачує зазначену допомогу, видає чи надсилає заявникові письмове повідомлення протягом п'яти днів після прийняття відповідного рішення.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 21.10.2011, 07:38 | Повідомлення # 60
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (kutia)
Доброго дня, дитині виповнюється 3 роки, я продовжую навчання в стаціонарній аспірантурі, чи можу я через кілька місяців написати заяву про продовження відпустки на півроку згідно мед.заключення про домашній догляд за дитиною, чи це необхідно зробити відразу, як закінчиться декретна відпустка???


Дорого дня!
Заяву на відпустку необхідно написати до початку настання обставин, за наявності яких Ви отримаєте право на відпустку.
Якщо у Вас вже є висновок медичного закладу, то можете писати заяву.
Зверніть увагу на той факт, що при відсутності висновку і заяви Вам необхідно приступити до навчання на наступний день після досягнення дитиною трьох років.
Бажаю вдачі!
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Трудове право » Відпустки
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл