П`ятниця, 29.03.2024, 09:14
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 4 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
ГостьДата: Вівторок, 07.06.2011, 11:51 | Повідомлення # 46
Група: Гости





Доброго дня. Скажіть будь-ласка, якщо мама, яка доглядає за дитиною до 3-х років, сама знаходиться на інвалідності і отримує пенсію по інвалідності, чи сплачуються за неї страхові внески?
 
ZlataДата: П`ятниця, 10.06.2011, 08:42 | Повідомлення # 47
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня. Скажіть будь-ласка, якщо мама, яка доглядає за дитиною до 3-х років, сама знаходиться на інвалідності і отримує пенсію по інвалідності, чи сплачуються за неї страхові внески?


Доброго дня.
Період отримання виплат за окремими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування, крім пенсій усіх видів (за винятком пенсії по інвалідності), включається до страхового стажу як період, за який сплачено страхові внески виходячи з розміру мінімального страхового внеску.
За осіб, що отримують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку страхові внески до Пенсійного фонду України за цей період сплачуються з Державного бюджету України.
Таким чином, страхові внески сплачуються у даному випадку і з пенсії, і з допомоги.


Подякувати за консультацію
 
НаташаДата: П`ятниця, 10.06.2011, 12:40 | Повідомлення # 48
Група: Гости





доброго дня, я мати трьох дітей чоловік підприємець, діяльністю не займається. В квітні місяці ми здали документи на оформлення виплати по догляду за дитиною до трьох років по доходах. Нам відмовили мотивуючи це тим, що податкова не видає довідки за 1 квартал 2011року. Як бути в даному випадку?
 
ГостьДата: П`ятниця, 10.06.2011, 13:55 | Повідомлення # 49
Група: Гости





Добрий день, я мама дитини(1рік) знаходжуся у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, до травня одержувала допомогу при народженні дитини 620 грн, разом з тим я навчаюся на стаціонарі, одержую стипендію в розмірі 470 грн, чоловік ніде на працює. Чи маю я право на допомогу по догляду за дитиною до трьох років і в якому розмірі?
 
Tiger1974Дата: Субота, 11.06.2011, 17:49 | Повідомлення # 50
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Наташа)
доброго дня, я мати трьох дітей чоловік підприємець, діяльністю не займається. В квітні місяці ми здали документи на оформлення виплати по догляду за дитиною до трьох років по доходах. Нам відмовили мотивуючи це тим, що податкова не видає довідки за 1 квартал 2011року. Як бути в даному випадку?


Доброго дня!
Зі змісту Вашого питання незрозуміло, хто Вам відмовив: соцзахист у призначені допомоги чи ДПІ у наданні довідки про доходи?
Якщо соцзахист, то все вірно, оскільки вони не можуть перерахувати розмір допомоги з урахуванням доходів так як Ви не надали необхідних для цього довідок.
Якщо ДПІ відмовляє у видачі довідки про доходи, то все набагато простіше: напрявляєте до ДПІ декларацію про доходи чоловіка рекомендованим листом, а через тиждень звертаєтесь туди ж з письмовою заявою про надання довідки про доходи за необхідний Вам період.
Якщо це не спрацює, звертайтесь, допоможемо. Але то вже буде платна допомога. Вартість надання правової допомоги досить символічна.

 
Tiger1974Дата: Субота, 11.06.2011, 18:25 | Повідомлення # 51
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день, я мама дитини(1рік) знаходжуся у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, до травня одержувала допомогу при народженні дитини 620 грн, разом з тим я навчаюся на стаціонарі, одержую стипендію в розмірі 470 грн, чоловік ніде на працює. Чи маю я право на допомогу по догляду за дитиною до трьох років і в якому розмірі?


Добрий день!
Так, Ви в усякому випадку маєте право на одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років. Мінімальний, гарантовиний державою розмір допомоги складає 130 гривень. Але можливо отримувати і більше. Взагалі розмір допомоги дорівнює різниці між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні
шість місяців.
На сьогодні прожитковий мінімум для працездатних осіб дорівнює 960 грн. на місяць.
Тобто, якщо дохід Вашої сім'ї з розрахунку на одну особу менше ніж 830 гривень, Ви можете розраховувати на допомогу більшу ніж 130 гривень.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Субота, 11.06.2011, 19:38 | Повідомлення # 52
Група: Гости





Доброго дня.Скажіть будь-ласка чи є якісь пільги для багатодітних сімей які мають підприємця.
 
Гость-лидаДата: Вівторок, 14.06.2011, 00:48 | Повідомлення # 53
Група: Гости





в мене 3дитей.9,13,и третьму влипни виповнюється-3роки.дитина хвороблива,працювати не зможу.чоловик пидприємець.яки довидки треба здавати щоб одержати допомогу?
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 14.06.2011, 20:24 | Повідомлення # 54
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня.Скажіть будь-ласка чи є якісь пільги для багатодітних сімей які мають підприємця.


Доброго вечора!
Можливо Ви можете мати право на такий вид допомоги як державна допомога малозабезпеченим сім'ям.
Розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.
Щодо визначення можливості отримання такої допомоги необхідно проводити розрахунки. зазначена послуга на нашому сайті платна. Але, якщо Ваш чоловік підприємець і отримує достатній дохід, то навіть без підрахунку можна сказати, що Ви не будете мати цієї допомоги, тому, що для її отримання необхідно бути дійсно "бідними".
Щодо інших пільг, то багатодітним сім'ям надаються такі пільги:
- 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю);
- 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством.
Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю;
- 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого, в межах норм, визначених законодавством, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення;
- позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів.
Пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати), комунальними послугами та вартості палива, надаються багатодітним сім'ям незалежно від виду житла та форми власності на нього.
Дітям з багатодітних сімей надаються такі пільги:
- безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;
- щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров'я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;
- першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;
- безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;
- безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей".
Батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення. Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі посвідчень встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 14.06.2011, 20:34 | Повідомлення # 55
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость-лида)
в мене 3дитей.9,13,и третьму влипни виповнюється-3роки.дитина хвороблива,працювати не зможу.чоловик пидприємець.яки довидки треба здавати щоб одержати допомогу?


А яку Ви хочете отримати допомогу?
Якщо малозабезпеченій сім'ї, то не знаю чи можливо це у Вашому випадку, оскільки чоловік підприємець. Невже в нього немає жодного доходу? Крім того, для оформлення допомоги необхідно, щоб працездатні члени сім'ї працювали. Вам необхідно або продовжувати відпустку по догляду за дитиною яка потребує постійного догляду або виходити на роботу.
Але, незважаючи на малу ймовірність призначення допомоги як малозабезпеченій сім'ї Ваша сім'я все ж таки має наступні пільги для багатодітних сімей.
 
ГостьДата: Середа, 15.06.2011, 12:59 | Повідомлення # 56
Група: Гости





Добрий день, при оформлені допомоги на дитину до 3 років виникла наступна проблема:
Я приватний підприємець (єдиний податок), діяльність не веду з липня 2010р (закривати ПП не планую). У ДПІ я подаю звіти не про прибуток, а про валові обороти (тобто затрати+доходи). При звернені до ДПІ про справку о доходах для Фонду соц.зах. податкова у відповід надала лист з поясненнями, що не може надати довідку про доходи тому що я подаю звіт про валові обороти.
У фонді мені сказали що я можу сам на себе заповнити довідку про доходи, але встановленого зразка (нак.№192 від 27.08.09). Але цю довідку теж пізніше не прийняли, аргументуючи тим, що я працюю без печатки, і це не є документ (я не маю право сам собі видавати такі документи).
Що робити в такій ситуації?
Дякую за відповідь.
 
тетянаДата: Середа, 15.06.2011, 13:49 | Повідомлення # 57
Група: Гости





Доброго дня! Чоловік в мене приватний підприємець на загальній системі, в ДПІ довідку про доходи не видають згідно нового податкового кодексу декларації про доходи здаватимуться 1 раз в рік.В органах соціального захисту документи без довідки ДПІ не приймають( підприємницьку діяльність чоловік не проводить протягом 2 років). Чи можу я поновити допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, якщо в липні я здам в ДПІ добровільно декларацію про доходи за 1,2 квартал рекомендованим листом з поясненням що мені потрібна довідка про доходи, чи можливо є інший вихід?
 
ГостьДата: Вівторок, 21.06.2011, 11:54 | Повідомлення # 58
Група: Гости





доброго дня. я стою у центрі зайнятості кожного місяця получаю 520 грн. в серпні маю оформляти допомогу. яка сума буде цієї допомоги дородової і після родової. які виплати будуть коли народиться маля коли чоловік ніде не працює і не стоїть у ценрті зайнятості., а дитина перша цікавить таке:
одноразова допомога
допомога малозабезпеченим сімям
допомога по догляду
бо більше допомоги не знаю цікавить сума розрахунку. щиро дякую на перед
 
Tiger1974Дата: Середа, 22.06.2011, 21:33 | Повідомлення # 59
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день, при оформлені допомоги на дитину до 3 років виникла наступна проблема: Я приватний підприємець (єдиний податок), діяльність не веду з липня 2010р (закривати ПП не планую). У ДПІ я подаю звіти не про прибуток, а про валові обороти (тобто затрати+доходи). При звернені до ДПІ про справку о доходах для Фонду соц.зах. податкова у відповід надала лист з поясненнями, що не може надати довідку про доходи тому що я подаю звіт про валові обороти. У фонді мені сказали що я можу сам на себе заповнити довідку про доходи, але встановленого зразка (нак.№192 від 27.08.09). Але цю довідку теж пізніше не прийняли, аргументуючи тим, що я працюю без печатки, і це не є документ (я не маю право сам собі видавати такі документи). Що робити в такій ситуації? Дякую за відповідь.


Ну, по-перше: наказ №192 2004 року і в ньому зазначено, що у разі відсутності у фізичної особи - підприємця печатки необхідно прикласти копію свідоцтва про державну реїстрації ФОП. Але, на сьогодні вже і свідоцвто не є чинним. Натомість, можна отримати виписку із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та ФОП, яка цілком замінить свідоцтво.
По-друге: В цьому наказі дійсно передбачено, що довідка заповнується на осіб, які працюють у ФОП, а не самими ФОП на себе.
Таким чином, єдиним, на мій погляд, варіантом є подання до ДПІ декларації про доходи та заяви про надання довідки про доходи на підставі цієї декларації.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Середа, 22.06.2011, 21:38 | Повідомлення # 60
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (тетяна)
Доброго дня! Чоловік в мене приватний підприємець на загальній системі, в ДПІ довідку про доходи не видають згідно нового податкового кодексу декларації про доходи здаватимуться 1 раз в рік.В органах соціального захисту документи без довідки ДПІ не приймають( підприємницьку діяльність чоловік не проводить протягом 2 років). Чи можу я поновити допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, якщо в липні я здам в ДПІ добровільно декларацію про доходи за 1,2 квартал рекомендованим листом з поясненням що мені потрібна довідка про доходи, чи можливо є інший вихід?


Доброго вечора!
Ви й так маєте право на допомогу у розмірі 130 грн. А якщо подасте декларацію (точніше Ваш чоловік подасть і напише заяву про отримання довідки про доходи) то, ДПІ повинна надати таку довідку. У випадку відмови, дії ДПІ можна оскаржити до прокуратури чи суду.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл