Вівторок, 19.03.2024, 09:11
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 28 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 28 з 28
  • «
  • 1
  • 2
  • 26
  • 27
  • 28
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
вікторіяДата: Вівторок, 27.03.2012, 18:45 | Повідомлення # 406
Група: Гости





Доброго дня!Скажіть будь-ласка,моїй донечці чотири роки,ми маємо чорнобильське посвідчення,хочемо взяти путівку "матері й дитини",але довідку №70 отримала дільки дочка мені ж її не дають тому,що я не стою на обліку що я хворію.Що робити?
 
lilyДата: П`ятниця, 30.03.2012, 14:03 | Повідомлення # 407
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня!
Я аспірантка третього року навчання. Отримую стипендію у розмірі 1500 грн. Приблизний термін пологів - серпень 2012, термін закінчення начання 1 грудня 2012 року. Скажіть, будь-ласка, чи можу я піти у відпустку по догляду за дитиною до трьох років без оформлення відпустки по вагітності і пологах? Якщо я йду у відпустку по догляду за дитиною до 3-х років до 1 грудня 2012 року, чи буде продовжений строк навчання в аспірантурі після 1 грудня? Чи можу я піти у відпустку по догляду за дитиною до 3-х років у будь-який час після вагітності і пологів чи після визначеного строку після пологів? Яким чином оформлюється допомога по догляду за дитиною до трьох років у моїй ситуації?
Чи враховується відпустка по догляду за дитиною до 3х років у науково-педагогічний стаж та в загальний стаж, якщо я йду в цю відпустку з аспірантури?
 
ГостьДата: Вівторок, 03.04.2012, 13:45 | Повідомлення # 408
Група: Гости





Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи маю я право на отримання допомоги по вагітності та пологах, якщо укладу з підприємством, на якому зараз працюю, договір підряду на період декретної відпустки? Чи я буду позбавлена права на отримання допомоги?
 
ГостьДата: Вівторок, 03.04.2012, 18:40 | Повідомлення # 409
Група: Гости





Підскажіть будь ласка,зіткнулася з невеличкою проблемкою)))В мене дитині через місяці буде 3 роки,але допомогу по 130грн,я не оформляла,відповідно я її не отримувала.Скажіть це реально зараз її оформити і щоб за весь цей час до 3х років мені її виплатили?
 
ГостьДата: П`ятниця, 13.04.2012, 13:21 | Повідомлення # 410
Група: Гости





Добрий день! Скажіть, будь ласка,чи маю я право оформити допомогу по догляду за дитиною до 6-ти років.Якщо я розлучена, отримую аліменти але зараз знаходжуся на обліку в центрі зайнятості.І мій дохід в місяць складає 800 грн.? Заздалегідь вдячна!
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
  • Сторінка 28 з 28
  • «
  • 1
  • 2
  • 26
  • 27
  • 28
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл