Четвер, 28.03.2024, 13:06
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 5 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
Tiger1974Дата: Середа, 22.06.2011, 21:51 | Повідомлення # 61
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
доброго дня. я стою у центрі зайнятості кожного місяця получаю 520 грн. в серпні маю оформляти допомогу. яка сума буде цієї допомоги дородової і після родової. які виплати будуть коли народиться маля коли чоловік ніде не працює і не стоїть у ценрті зайнятості., а дитина перша цікавить таке: одноразова допомога допомога малозабезпеченим сімям допомога по догляду бо більше допомоги не знаю цікавить сума розрахунку. щиро дякую на перед


Доброго вечора!
1. Допомога при народженні першої дитини надається у сумі, кратній 30
розмірам прожиткового мінімуму (на 01.04 - 832 грн.). Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 24 місяців у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
2. Допомога малозабезпеченим сім'ям виплачується, якщо всі працездатні члени сім'ї працюють, перебувають на обліку у центрі зайнятості населення і мають сукупний дохід сім'ї нижчий від прожиткового мінімуму для сім'ї.
3. Допомога по догляду за дитиною до трьох років - гарантований мінімум 130 грн. Для того, що отримувати більше, необхідно, щоб Ваш чоловік спочатку влаштувався на роботу чи знаходився на обліку у центрі зайнятості населення.
4. Згідно з умовами нашого форуму усі розрахунки платні.
Бажаю вдачі!
 
olenaДата: Неділя, 26.06.2011, 09:30 | Повідомлення # 62
Група: Гости





1/06/11р пішла у відпустку у зв,язку з вагітністю та пологами і досі немає виплати. У який термін повинні виплатити.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 28.06.2011, 21:40 | Повідомлення # 63
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (olena)
1/06/11р пішла у відпустку у зв,язку з вагітністю та пологами і досі немає виплати. У який термін повинні виплатити.


Віповідно до чинного законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, від моменту, коли Ви подали документи про надання допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами своєму роботодавцю до виплати допомоги може минути не менше 20-ти днів (10 днів на прийняття відповідного рішення комісією підприємства + 10 днів для фонду на перерахування коштів підприємству). Крім того, зазначена допомога виплачується у найближчий день, який визначений роботодавцем для виплати заробітної плати. Тобто, якщо заробітну плату Ви отримуєте 30 числа, то і допомогу слід очікувати в цей день.
 
ОленаДата: Четвер, 30.06.2011, 18:02 | Повідомлення # 64
Група: Гости





щиро дякую за консультацію, але гроші давати не хочуть. Бажаю вам усього найкращого!
 
Tiger1974Дата: Четвер, 30.06.2011, 20:33 | Повідомлення # 65
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Олена)
щиро дякую за консультацію, але гроші давати не хочуть. Бажаю вам усього найкращого!


Олено!
Нажаль, крім законодавчих гарантій існують ще і фінансові можливості. А вони у нашої держави не завжди на висоті. Тому Вам необхідно запастися терпінням - гроші Ви все одно отримаєте, це питання часу.
Бажаю вдачі!
 
ЮліяДата: Вівторок, 05.07.2011, 23:03 | Повідомлення # 66
Група: Гости





Скажіть, будь ласка: у нас народилася друга дитина, ми з чоловіком прописані в різних місцях, у батьків, чи можемо ми отримати допомогу по народженню дитини за місцем фактичного проживання? (бо чула, що це можливо тільки на першу дитину).
і щодо довідки про склад сім'ї: якщо брати її за місцем прописки чоловіка, то в тій довідці будуть чоловік, його батьки та двоє наших дітей, проте мене не буде, оскільки я прописана за іншою адресою. але водночас допомогу по народженню будемо оформляти на мене. чи можуть довідку про склад сім'ї видавати за місцем проживання? (я, чоловік та наші двоє дітей живемо в нещодавно придбаній половині будинку, проте ще сума не повністю виплачена, тому не є повноправними власниками та ще не прописані за цією адресою)
щиро дякуватиму за відповідь!
 
НатальяДата: Четвер, 07.07.2011, 00:36 | Повідомлення # 67
Група: Гости





Здравствуйте,подскажите пожалуйста. Я с 01.09.2010 по 01.06.2011 работала по трудовому договору на предприятии. Забеременела, пришлось уйти. С 01.08.2011 мне в ЖК "открывают декрет". На учете в ЦЗ я не стою. Полагается ли мне помощь на роды, и как её можно получить?
 
Tiger1974Дата: Четвер, 07.07.2011, 22:54 | Повідомлення # 68
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Юлія)
Скажіть, будь ласка: у нас народилася друга дитина, ми з чоловіком прописані в різних місцях, у батьків, чи можемо ми отримати допомогу по народженню дитини за місцем фактичного проживання? (бо чула, що це можливо тільки на першу дитину). і щодо довідки про склад сім'ї: якщо брати її за місцем прописки чоловіка, то в тій довідці будуть чоловік, його батьки та двоє наших дітей, проте мене не буде, оскільки я прописана за іншою адресою. але водночас допомогу по народженню будемо оформляти на мене. чи можуть довідку про склад сім'ї видавати за місцем проживання? (я, чоловік та наші двоє дітей живемо в нещодавно придбаній половині будинку, проте ще сума не повністю виплачена, тому не є повноправними власниками та ще не прописані за цією адресою) щиро дякуватиму за відповідь!


Доброї ночі!
Довідку про склад сім'ї видають за місцем Вашої реєстрації. Можете сміливо отримувати довідку про склад сім'ї як з Вашого так і з чоловіка місця проживання. При отриманні допомоги при народженні дитини головне, яка дитина по черзі, а не місце реєстрації подружжя. В даному випадку місце реєстрації важливе лише для визначення територіальності органу, який буде виплачувати допомогу. А якщо Ви живете у населеному пункті, де один орган соціального захисту, то це взагалі не є перепоною для отримання допомоги.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Четвер, 07.07.2011, 22:59 | Повідомлення # 69
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Наталья)
Здравствуйте,подскажите пожалуйста. Я с 01.09.2010 по 01.06.2011 работала по трудовому договору на предприятии. Забеременела, пришлось уйти. С 01.08.2011 мне в ЖК "открывают декрет". На учете в ЦЗ я не стою. Полагается ли мне помощь на роды, и как её можно получить?


Доброй ночи!
Не волнуйтесь! Помощь по беременности и родам Вам полагается.
Для этого Вам необходимо обратиться в местный орган социальной защиты населения. При себе необходимо иметь справку из лечебного учреждения (ЖК) и справку с места жительства о том, что Вы не работаете и не учитесь.
Желаю удачи!
 
кадровикДата: П`ятниця, 08.07.2011, 18:05 | Повідомлення # 70
Група: Гости





Подскажите, пожалуйста, можно ли оформить отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет работающей бабушке, если мать - частный предприниматель (физическое лицо), и предоставить справку о том, что работает и не получает пособие по уходу не может? Какие документы нужны для отдела кадров?
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 08.07.2011, 21:20 | Повідомлення # 71
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (кадровик)
Подскажите, пожалуйста, можно ли оформить отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет работающей бабушке, если мать - частный предприниматель (физическое лицо), и предоставить справку о том, что работает и не получает пособие по уходу не может? Какие документы нужны для отдела кадров?


Если мать выйдет на работу на условиях полного рабочего времени и, к тому же, по трудовому договору, то можно. Если же мать будет просто заниматься предпринимательской деятельностью, то нет. Это связано с тем, что основанием для предоставления отпуска бабушке есть справка с места работы или учебы матери о том, что она учится или вышла на работу на условиях полного рабочего времени, а также справка о том, что матери прекращена выплата гос. помощи до 3-х лет. В свою очередь, физическим лицам - предпринимателям государственная помощь по уходу за ребенком до 3-х лет предоставляется независимо от того, проводят ли они предпринимательскую деятельность фактически или нет.
 
ГостьДата: Понеділок, 11.07.2011, 10:35 | Повідомлення # 72
Група: Гости





Доброго дня! підкажіть термін на протязі якого мають виплатити допомогу в зв"язку з вагітністю і пологами? її розмір?
і цікавить одноразова допомога, якщо вагітна стала на облік в термін до 12 тижнів, її розмір?
я непрацююча (домогосподарка) виховую дитинку 2роки, з 3 червня отримала довідку про декрет, подала всі необхідні документи до управління соцзахисту населення.
Дякую!!!
 
ГостьДата: Четвер, 14.07.2011, 12:46 | Повідомлення # 73
Група: Гости





Доброго дня! Я приватний підприємець (сплачую єдиний податок). Чи буду я мати право на отримання допомоги по вагітності і пологах із фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності, якщо договір про добровільну участь в фонді соціального страхування від тимчасової втрати працездатності складено 1,07,11р., а лікарняний відкрито 25,07,11р.?
 
Tiger1974Дата: Четвер, 14.07.2011, 22:11 | Повідомлення # 74
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! підкажіть термін на протязі якого мають виплатити допомогу в зв"язку з вагітністю і пологами? її розмір? і цікавить одноразова допомога, якщо вагітна стала на облік в термін до 12 тижнів, її розмір? я непрацююча (домогосподарка) виховую дитинку 2роки, з 3 червня отримала довідку про декрет, подала всі необхідні документи до управління соцзахисту населення. Дякую!!!


Доброго вечора!
Документи, необхідні для призначення державної допомоги сім'ям з дітьми, розглядаються органом, що призначає і виплачує державну допомогу, протягом десяти днів з дня подання заяви.
Про призначення державної допомоги сім'ям з дітьми чи про відмову в її призначенні із зазначенням причини відмови та порядку оскарження цього рішення орган, що призначає і виплачує зазначену допомогу, видає чи надсилає заявникові письмове повідомлення протягом п'яти днів після прийняття відповідного рішення.
Розмір допомоги складає для непрацюючих жінок 25 відсотків розміру прожиткового мінімуму (960грн.), встановленого законом для працездатної особи, з розрахунку на місяць.
Одноразової допомоги при постановці на облік до 12 тижнів вже не існує. На даний час є допомога при народженні дитини. Якщо у Вас друга дитина то розмір допомоги складатиме 60 розмірів прожиткового мінімуму для дітей до 6 років (832грн.). При цьому виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 48 місяців.
Бажаю вдачі.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 14.07.2011, 22:13 | Повідомлення # 75
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Я приватний підприємець (сплачую єдиний податок). Чи буду я мати право на отримання допомоги по вагітності і пологах із фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності, якщо договір про добровільну участь в фонді соціального страхування від тимчасової втрати працездатності складено 1,07,11р., а лікарняний відкрито 25,07,11р.?


Доброго вечора!
Так, Ви будете мати право на отримання допомоги по вагітності та пологах. Розмір цієї допомоги складатиме 25 відсотків розміру прожиткового мінімуму (960грн.), встановленого законом для працездатної особи, з розрахунку на місяць.
Бажаю вдачі!
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл