П`ятниця, 19.04.2024, 00:32
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Розлучення - Сторінка 11 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Розлучення
Розлучення
Tiger1974Дата: Понеділок, 13.02.2012, 22:24 | Повідомлення # 151
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Валентина)
Здрастуйте! Можливе розірвання шлюбу в органах ЗАГСу якщо діти повнолітні і спрору про розділ майна немає, чи потрібно звертатися до суду?


Доброго вечора.
Так, якщо діти повнолітні і обоє з подружжя не заперечують щодо розлучення, то за їх заявою можливе розлучення в органах РАГСу.
 
ВалентинаДата: Вівторок, 14.02.2012, 11:57 | Повідомлення # 152
Група: Гости





Дякую за консультацію,зі святом закоханих.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 16:15 | Повідомлення # 153
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Валентина)
Дякую за консультацію,зі святом закоханих.


Дякую. І Вас зі святом.
 
AllaДата: Середа, 22.02.2012, 22:42 | Повідомлення # 154
Група: Гости





В вересні я купила однокімнатну квартиру на своє імя.
В жовтні зареєстровано мій шлюб з чоловіком.
Ми прописалися обидва.
Зараз збираємося розлучитися і я хочу його виписати з своєї квартири.
Як це правильно зробити? Дякую.
 
ГостьДата: Неділя, 26.02.2012, 16:26 | Повідомлення # 155
Група: Гости





Доброго дня.Ми з чоловіком розлучені вже 10 років.Але проживаємо в квартирі яку сумісно отримали разом з двома дітьми(18 років тому) і після розлучення.ував квартиру Чоловік п
риватизував квартиру лише на себе без мого відома 5 років тому.Дізналась я лише тепер.
 
МаріяДата: Вівторок, 28.02.2012, 17:54 | Повідомлення # 156
Група: Гости





доброго дня! ми живемо в приватизованій квартирі. на момент приватизації в квартирі було приписано 4 особи. після приватизації приписана ще одна (новонароджена дитина). скажіть, будь ласка, чи належиться частка житла (і яка, якщо так) особі приписаній після приватизації? (тобто при поділі майна поділ відбуватиметься на 4-х чи 5-х осіб?)
наперед вдячна.
 
TanyaДата: Четвер, 01.03.2012, 20:01 | Повідомлення # 157
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго вечора!Я проживаю з чоловіком у громадянському шлюбі 2 роки,но він досі не розлучений з поперередньою дружиною!Від першого шлюбу у нього п"ятирічний син,який проживає з своєю матір"ю у Чернівцях.Він подав нещодавно заяву до суду про розлучення,но йому відмовили у розгляді справи у зв"язку з тим що його дружина без прописки!!!Він їй про це сказав,але вона не бажає ніде прописуватись і на суд не бажає приїжати до Хмельницького!Підскажіть будь-ласка,що можна йому в цьому випадку зробити,щоб розлучитися з нею!...Також він хотів би у неї забрати дитину,тому що вона часто п"є,не дивиться за дитиною(рідко водить дитину в дитячий садок),непрацює...Чекаю від вас допомоги...
 
ГостьДата: Понеділок, 05.03.2012, 12:12 | Повідомлення # 158
Група: Гости





Допоможіть будь ласка. Прошу поради. В мене виникла така ситуація. Ми з дружиною розлучилися у 2009р., в нас залишилася неповнолітня дитина, і вона і дитина прописана в квартирі, яка була придбана мною до укладання шлюбу та приватизована мною. Проблема у тому, що у мене виникла необхідність продати дану квартиру, у зв’язку з чим виникло питання як мені правильно виписати неповнолітню дитину та колишню дружину з даної квартири, задля підготовки її до продажу. Я згоден надати дружині та дитині іншу житлову площу у приватному будинку, але дружина не згодна на такі умови. Наскільки мені відомо, неповнолітню дитину можна виписати лише за згодою опікунської ради, за умови надання їй іншої житлової площі, не меншої ніж була, до досягнення нею 18-річного віку, а що робити з дружиною? Не вже прийдеться звертатися до суду, якщо так, то на що необхідно посилатися? Чи є інші шляхи виписати дитину, окрім звернення до опікунської ради?
Заздалегідь дякую.
 
ГостьДата: Понеділок, 12.03.2012, 15:21 | Повідомлення # 159
Група: Гости





Доброго дня.Я хотіла запитати які потрібно документи на розлучення,якщо чоловік не хоче давати розвід.У нас не має ні дітей а ні спільного майна.Дякую.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 19.03.2012, 22:11 | Повідомлення # 160
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Alla)
В вересні я купила однокімнатну квартиру на своє імя. В жовтні зареєстровано мій шлюб з чоловіком. Ми прописалися обидва. Зараз збираємося розлучитися і я хочу його виписати з своєї квартири. Як це правильно зробити? Дякую.


Доброго вечора!
Якщо Ваш чоловік не захоче добровільно знятися з реєстраційного обліку, то Вам прийдеться звертатись з відповідним позовом до суду.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 19.03.2012, 22:13 | Повідомлення # 161
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня.Ми з чоловіком розлучені вже 10 років.Але проживаємо в квартирі яку сумісно отримали разом з двома дітьми(18 років тому) і після розлучення.ував квартиру Чоловік п риватизував квартиру лише на себе без мого відома 5 років тому.Дізналась я лише тепер.


Доброго вечора!
Вам необхідно звернутись до суду з позовом щодо визнання Вашого права власності на частину квартири.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 19.03.2012, 22:15 | Повідомлення # 162
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Марія)
доброго дня! ми живемо в приватизованій квартирі. на момент приватизації в квартирі було приписано 4 особи. після приватизації приписана ще одна (новонароджена дитина). скажіть, будь ласка, чи належиться частка житла (і яка, якщо так) особі приписаній після приватизації? (тобто при поділі майна поділ відбуватиметься на 4-х чи 5-х осіб?) наперед вдячна.


Доброго вечора!
Співвласниками квартири будуть лише ті особи, які брали участь у її приватизації.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 19.03.2012, 22:17 | Повідомлення # 163
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Tanya)
Доброго вечора!Я проживаю з чоловіком у громадянському шлюбі 2 роки,но він досі не розлучений з поперередньою дружиною!Від першого шлюбу у нього п"ятирічний син,який проживає з своєю матір"ю у Чернівцях.Він подав нещодавно заяву до суду про розлучення,но йому відмовили у розгляді справи у зв"язку з тим що його дружина без прописки!!!Він їй про це сказав,але вона не бажає ніде прописуватись і на суд не бажає приїжати до Хмельницького!Підскажіть будь-ласка,що можна йому в цьому випадку зробити,щоб розлучитися з нею!...Також він хотів би у неї забрати дитину,тому що вона часто п"є,не дивиться за дитиною(рідко водить дитину в дитячий садок),непрацює...Чекаю від вас допомоги...


Доброго вечора!
Вашому чоловікові необхідно звернутися із позовною заявою за останнім відомим місцем реєстрації його дружини. В позовній заяві слід також просити суд визначити місце проживання дитини разом із чоловіком.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 19.03.2012, 22:20 | Повідомлення # 164
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Допоможіть будь ласка. Прошу поради. В мене виникла така ситуація. Ми з дружиною розлучилися у 2009р., в нас залишилася неповнолітня дитина, і вона і дитина прописана в квартирі, яка була придбана мною до укладання шлюбу та приватизована мною. Проблема у тому, що у мене виникла необхідність продати дану квартиру, у зв’язку з чим виникло питання як мені правильно виписати неповнолітню дитину та колишню дружину з даної квартири, задля підготовки її до продажу. Я згоден надати дружині та дитині іншу житлову площу у приватному будинку, але дружина не згодна на такі умови. Наскільки мені відомо, неповнолітню дитину можна виписати лише за згодою опікунської ради, за умови надання їй іншої житлової площі, не меншої ніж була, до досягнення нею 18-річного віку, а що робити з дружиною? Не вже прийдеться звертатися до суду, якщо так, то на що необхідно посилатися? Чи є інші шляхи виписати дитину, окрім звернення до опікунської ради? Заздалегідь дякую.


Доброго вечора!
Ваше запитання відноситься до категорії платних послуг. Ви завжди можете скористатися платним сервісом нашого сайту "Запитайте юриста", замовивши відповідну платну послугу.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 19.03.2012, 22:26 | Повідомлення # 165
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня.Я хотіла запитати які потрібно документи на розлучення,якщо чоловік не хоче давати розвід.У нас не має ні дітей а ні спільного майна.Дякую.


Доброго вечора!
Позовна заява, копія паспорту, копія свідоцтва про шлюб, докази сплати судового збору, а також інші документи, які можуть служити доказами неможливості подальшого сімейного життя.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Розлучення
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл