Четвер, 25.04.2024, 04:38
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Розлучення - Сторінка 10 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Розлучення
Розлучення
СнежинкаДата: П`ятниця, 06.01.2012, 22:40 | Повідомлення # 136
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
здравствуйте Вам!!! у меня вот такая ситуация...развелись с мужем, есть дочка 7лет, на алименты и раздел не подавала, доверяла полностью бывшему мужу в этих вопросах. вот тут и началось самое интересное, имущество купленное в браке выставили на продажу, муж уговорил дать ему письменное согласие на продажу квартиры. обещания на покупку меньшей квартиры не выполнил,я с ребенком вынуждена скитаться по съемным. продана была в середине ноября, но мне нотариус сказал, что можно расторгнуть согласие на продажу даже после сделки. подскажите так ли это, и как быть дальше?
 
ГостьДата: Неділя, 08.01.2012, 15:47 | Повідомлення # 137
Група: Гости





Доброго дня!!!

Підкажіть будь-ласка, що робити, якщо дружина відмовляється давати розлучення і погрожує отримати заборону бачити дітей у тому випадку якщо я все ж подам на розлучення. Майно ділити не збираюсь. Все готовий залишити їй.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 19:57 | Повідомлення # 138
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Снежинка)
здравствуйте Вам!!! у меня вот такая ситуация...развелись с мужем, есть дочка 7лет, на алименты и раздел не подавала, доверяла полностью бывшему мужу в этих вопросах. вот тут и началось самое интересное, имущество купленное в браке выставили на продажу, муж уговорил дать ему письменное согласие на продажу квартиры. обещания на покупку меньшей квартиры не выполнил,я с ребенком вынуждена скитаться по съемным. продана была в середине ноября, но мне нотариус сказал, что можно расторгнуть согласие на продажу даже после сделки. подскажите так ли это, и как быть дальше?


Доброго вечора!
Звертайтесь до суду з позовною заявою про визнання договору купівлі-продажу квартири недійсною (один з варіантів). Крім того, можна звернутись до суду щодо стягнення з батька аліментів на утримання дитини, а в суді укласти мирову угоду, суть якої буде полягати в тому, що Ви відмовляєтесь від аліментів в обмін на однокімнатну квартиру чи грошовий еквівалент і таке інше.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 20:15 | Повідомлення # 139
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня!!! Підкажіть будь-ласка, що робити, якщо дружина відмовляється давати розлучення і погрожує отримати заборону бачити дітей у тому випадку якщо я все ж подам на розлучення. Майно ділити не збираюсь. Все готовий залишити їй.


Доброго вечора!
Просто так дружина не може заборонити Вам спілкуватися з дитиною. Заборона спілкування можлива лише у чітко визначених законодавством випадках, а саме залежить від стан психічного здоров'я одного з батьків, зловживання ним алкогольними напоями або наркотичними засобами.
Вирішувати Вам, але порада може бути такою. Звертаєтесь із заявою до органу опіки та піклування щодо визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею. Якщо після винесення рішення цього органу дружина буде продовжувати перешкоджати спілкуванню з дитиною, звертайтесь з позовом до суду щодо усунення перешкод у спілкування та участі у вихованні батьком дитини.
При розгляді спору суд бере до уваги вік дитини, стан її здоров'я, прихильність до кожного з батьків і інші обставини, здатні вплинути на фізичне й психічне здоров'я дитини, на її моральний розвиток.
Бажаю вдачі.
 
ГостьДата: П`ятниця, 20.01.2012, 11:53 | Повідомлення # 140
Група: Гости





Подскажите пожалуйста такой вопрос,мы с мужем развелись проживали с1995гв моей квартире,приватизирована на меня,он прописан в своего отца,общее имущество у нас автомобиль он забрал и продал без моего согласия,я подала на раздел имущества-на автомобиль,муж чтобы уменшить суму выплаты за автомобиль,подал иск за ремонт квартиры ,чтобы увеличить ее стоимость я так понимаю и признать общей собственностью/,но ремонт мы делали в 2005г,брали кредит 5000,а он выставляет 50000грн,меня интересует вопрос,почему я должна пускать в свою квартиру после развода,/назначили експертну оценку квартиры/,он не является совладельцем,проживал до августа 2011,в этой квартире,пользовался ее уютом,а как посчитать мо й труд уборку ,стирку приготовление еды,Также квартира сейчас в банке под заставой а также у нас остались денежные кредиты в сумме 52000,пока все плачу я,
 
ГостьДата: П`ятниця, 20.01.2012, 19:44 | Повідомлення # 141
Група: Гости





Доброго дня!Проконсультуйте,будь-ласка!Мої батьки розлучилися в 1999 р. У 2001 батько помер.Чи має право мати спадкувати його частину будинку?Нас двоє дітей.
 
любашкаДата: П`ятниця, 27.01.2012, 16:28 | Повідомлення # 142
Група: Гости





добрий день допоможіть будь ласка я з чоловіком не живу 7 місяців але ще перебуваю у шлюбі,я взнала що він їде на заробітки за кордон,але має пп і я впевнена що він його незакрив,пп відкрите на нього на його прописку,я приписана окремо,скажіть будьласка як він поїде і незакриє то пп,а там шо квартала тре подавати довідки по доходам,податкова його ненайде то вони не будуть до мене вимагати платити якісь штрафи чи перекинуть то пп на мене,я в декреті і допомоги від мужа ніякої, скажіть ліпше зразу подати на розвід доки він не поїхав і шоб податкова мене не рухала ,за його то пп,буду дуже вам вдячна в розтлумачені мені цих питань,вибачте за безграмотність
 
ГостьДата: Понеділок, 30.01.2012, 09:50 | Повідомлення # 143
Група: Гости





У МЕНЕ ТАКА СИТУАЦІЯ. МАТИ ПЕРЕД ВЕСІЛЛЯМ ДАЛА ГРОШІ НА КВАРТИРУ СІМЇ, ЯКУ ВОНИ КУПИЛИ. ВНАСЛІДОК НЕГАРАЗДІВ, ЯКІ ВИНИКЛИ У ДАНІЙ СІМЇ (ВСЕ ЙДЕ ДО РОЗЛУЧЕННЯ), МАТИ ХОЧЕ ВЗНАТИ: ЯК ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ КВАРТИРУ НІХТО ІЗ ПОДРУЖЖЯ НЕ МІГ ПРОДАТИ? СІМЯ СКЛАДАЄТЬСЯ ІЗ ЧОЛОВІКА І ДРУЖИНИ І МАЛЕНЬКОЇ ДИТИНИ. ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, ЩО РОБИТИ. СІМЯ В ДАНІЙ КВАРТИРІ НЕ ПРОПИСАНА.
 
ГостьДата: Понеділок, 06.02.2012, 16:25 | Повідомлення # 144
Група: Гости





добрый день)
пожалуйста,подскажите, могу ли я претендовать на долю наследства. Мой отец умер в 2009 году, через 6 месяцев мать приняла в наследство дом, записанный на него.Только в прошлом, 2011 году я узнала, что при принятии наследства матерью нотариус просил написать отказную от наследства брата, который является офицером в отставке, прописан по последнему месту службы, а проживает у матери. Не женат и жилье от армии еще не получил. От меня такого отказа не потребовали и вообще, по словам матери, нотариус заявил, что раз я проживаю в России, то и права на наследство не имею.Я проживала в России во время смерти отца с мужем в его квартире. В 2010 году мы развелись, квартира записана на мужа и начинать судебный процесс по поводу раздела имущества я не стала, так как муж подарил большую часть квартиры нашей дочери. В конце 2010 года я прописалась у матери в Украине, но проживаю на съемной квартире. Мать отказывает мне в прописке и требует выписаться. Ни своего жилья, ни возможности постоянно прописаться где-либо у меня нет. Муж против моей прописки в его с дочерью квартире.Могу ли я по истечении 2,5 лет после смерти отца заявить о праве на часть его наследства (дома), которое уже единолично приняла мать?
 
ВалентинаДата: П`ятниця, 10.02.2012, 16:57 | Повідомлення # 145
Група: Гости





Здрастуйте! Можливе розірвання шлюбу в органах ЗАГСу якщо діти повнолітні і спрору про розділ майна немає, чи потрібно звертатися до суду?
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 13.02.2012, 21:49 | Повідомлення # 146
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Подскажите пожалуйста такой вопрос,мы с мужем развелись проживали с1995гв моей квартире,приватизирована на меня,он прописан в своего отца,общее имущество у нас автомобиль он забрал и продал без моего согласия,я подала на раздел имущества-на автомобиль,муж чтобы уменшить суму выплаты за автомобиль,подал иск за ремонт квартиры ,чтобы увеличить ее стоимость я так понимаю и признать общей собственностью/,но ремонт мы делали в 2005г,брали кредит 5000,а он выставляет 50000грн,меня интересует вопрос,почему я должна пускать в свою квартиру после развода,/назначили експертну оценку квартиры/,он не является совладельцем,проживал до августа 2011,в этой квартире,пользовался ее уютом,а как посчитать мо й труд уборку ,стирку приготовление еды,Также квартира сейчас в банке под заставой а также у нас остались денежные кредиты в сумме 52000,пока все плачу я,


Если за время супружества имущество значительно возросло в стоимости, то муж имеет право на часть этого имущества. Вы, в свою очередь можете требовать признать сделку купли - продажи автомобиля без Вашего согласия недействительной. По поводу кредитов Вам необходимо требовать, что бы муж погашал половину кредита или же Вы погашаете кредит, а муж, в свою очередь, отказывается от притязаний на квартиру.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 13.02.2012, 21:58 | Повідомлення # 147
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня!Проконсультуйте,будь-ласка!Мої батьки розлучилися в 1999 р. У 2001 батько помер.Чи має право мати спадкувати його частину будинку?Нас двоє дітей.


Доброго вечора!
Ні, Ваша матір не може успадкувати його частину будинку. А Ви можете у випадку поновлення строку для прийняття спадщини.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 13.02.2012, 22:05 | Повідомлення # 148
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (любашка)
добрий день допоможіть будь ласка я з чоловіком не живу 7 місяців але ще перебуваю у шлюбі,я взнала що він їде на заробітки за кордон,але має пп і я впевнена що він його незакрив,пп відкрите на нього на його прописку,я приписана окремо,скажіть будьласка як він поїде і незакриє то пп,а там шо квартала тре подавати довідки по доходам,податкова його ненайде то вони не будуть до мене вимагати платити якісь штрафи чи перекинуть то пп на мене,я в декреті і допомоги від мужа ніякої, скажіть ліпше зразу подати на розвід доки він не поїхав і шоб податкова мене не рухала ,за його то пп,буду дуже вам вдячна в розтлумачені мені цих питань,вибачте за безграмотність


Доброго вечора!
Не хвилюйтесь. Ви не маєте ніякого відношення до підприємницької діяльності чоловіка. Але, слід мати на увазі, що Ваш чоловік під час здійснення підприємницької діяльності відповідає всім своїм майном, на яке можна звернути стягнення. Тому, дійсно, бажано розлучитися, якщо Ви не бажаєте продовжувати з ним шлюб.
На нашому сайті "Запитайте юриста" надаються платні послуги щодо підготовки позовних заяв даного виду.
Бажаю успіху.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 13.02.2012, 22:11 | Повідомлення # 149
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
У МЕНЕ ТАКА СИТУАЦІЯ. МАТИ ПЕРЕД ВЕСІЛЛЯМ ДАЛА ГРОШІ НА КВАРТИРУ СІМЇ, ЯКУ ВОНИ КУПИЛИ. ВНАСЛІДОК НЕГАРАЗДІВ, ЯКІ ВИНИКЛИ У ДАНІЙ СІМЇ (ВСЕ ЙДЕ ДО РОЗЛУЧЕННЯ), МАТИ ХОЧЕ ВЗНАТИ: ЯК ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ КВАРТИРУ НІХТО ІЗ ПОДРУЖЖЯ НЕ МІГ ПРОДАТИ? СІМЯ СКЛАДАЄТЬСЯ ІЗ ЧОЛОВІКА І ДРУЖИНИ І МАЛЕНЬКОЇ ДИТИНИ. ПІДКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, ЩО РОБИТИ. СІМЯ В ДАНІЙ КВАРТИРІ НЕ ПРОПИСАНА.


В даному випадку місце проживання не має особливого значення. Головне - час придбання квартири (до чи після весілля) і особа, на яку оформлено договір купівлі-продажу квартири. Якщо квартира придбана до шлюбу - Вам пощастило, якщо вже в шлюбі, але мати оформила на себе, теж добре. А якщо під час шлюбу, але оформлена на одного з подружжя чи обох, то подружжя є власником майна у рівних частках і може вільно ним розпоряджатися.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 13.02.2012, 22:21 | Повідомлення # 150
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
добрый день) пожалуйста,подскажите, могу ли я претендовать на долю наследства. Мой отец умер в 2009 году, через 6 месяцев мать приняла в наследство дом, записанный на него.Только в прошлом, 2011 году я узнала, что при принятии наследства матерью нотариус просил написать отказную от наследства брата, который является офицером в отставке, прописан по последнему месту службы, а проживает у матери. Не женат и жилье от армии еще не получил. От меня такого отказа не потребовали и вообще, по словам матери, нотариус заявил, что раз я проживаю в России, то и права на наследство не имею.Я проживала в России во время смерти отца с мужем в его квартире. В 2010 году мы развелись, квартира записана на мужа и начинать судебный процесс по поводу раздела имущества я не стала, так как муж подарил большую часть квартиры нашей дочери. В конце 2010 года я прописалась у матери в Украине, но проживаю на съемной квартире. Мать отказывает мне в прописке и требует выписаться. Ни своего жилья, ни возможности постоянно прописаться где-либо у меня нет. Муж против моей прописки в его с дочерью квартире.Могу ли я по истечении 2,5 лет после смерти отца заявить о праве на часть его наследства (дома), которое уже единолично приняла мать?


Добрый вечер.
Да, Вы можете обратиться в суд с заявлением о восстановлении срока для принятия наследства (в заявлении необходимо указать уважительную причину пропуска срока), а после восстановления срока судом, подать документы в нотариальную контору.
На нашем сайте "Запитайте юриста" предоставляются платные услуги по подготовке заявлений такого рода.
Желаю удачи.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Розлучення
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл