Четвер, 18.04.2024, 13:24
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Переоформлення допомоги - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Переоформлення допомоги
Переоформлення допомоги
10Lena76Дата: Понеділок, 05.12.2011, 22:44 | Повідомлення # 1
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Хлопчику, по догляду за яким я перебуваю у декретній відпустці, 8 місяців.Обставини склались так, що тепер таку відпустку необхідно оформити на себе моєму чоловікові, а мені вийти на роботу ( ми працюємо в одній організації). Питання: чи необхідно і як переоформляються допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та допомога при народженні дитини у двох варіантах: якщо я вийду на роботу на повний або неповний робочий день?
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 23:56 | Повідомлення # 2
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (10Lena76)
Хлопчику, по догляду за яким я перебуваю у декретній відпустці, 8 місяців.Обставини склались так, що тепер таку відпустку необхідно оформити на себе моєму чоловікові, а мені вийти на роботу ( ми працюємо в одній організації). Питання: чи необхідно і як переоформляються допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та допомога при народженні дитини у двох варіантах: якщо я вийду на роботу на повний або неповний робочий день?


У разі, якщо Ви будете працювати неповний робочий день, допомога залишиться за Вами. Якщо Ви бажаєте працювати повний робочий день, то надаєте до органу який призначив допомогу, довідку про те, що Ви приступили до роботи, а ваш чоловік заяву і довідку з роботи, що він знаходиться у відпустці по догляду за дитиною.
 
10Lena76Дата: Субота, 07.01.2012, 15:15 | Повідомлення # 3
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Дякую. З Новим Роком!
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 22:19 | Повідомлення # 4
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (10Lena76)
Дякую. З Новим Роком!


Дякую! І Вас з Новим Роком!
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Переоформлення допомоги
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл