П`ятниця, 19.04.2024, 23:45
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 20 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 22:26 | Повідомлення # 286
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи потрібно здавати форму №20-ОПП підприємцям, які не займаються підприємницькою діяльністю. Дякую!

Додано (22.12.2011, 11:55)
---------------------------------------------
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи потрібно здавати Заяву про реєстрацію бази персональних даних підприємцям, які не мають найманих працівників і не займаються підприємницькою діяльністю. Дякую!


Доброго вечора!
Форму №20-ОПП необхідно здовати лише у випадках зміни у діяльності, яка впливає на об'єкт оподаткування. Якщо Ви не провадите підприємницьку діяьність, цю форму подавти немає необхідності. Якщо у Вас немає працівників, то яку ж Ви базу будете реєструвати? Звичайно, за відсутності працівників та відсутності послуг, які передбачають збирання персональних даних, Вам немає необхідності її реєструвати.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 22:28 | Повідомлення # 287
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий вечір!Коли я працювала, то при оформленні допомоги по догляду за дитиною до 3-ьох рр. писала заяву на додаткову відпустку(кількість днів =кількості днів річної відпустки).Зараз оформляю відпустку по догляду за другою дитиною,але з днкрету на роботу я не виходила, бо першій дитині ще не має 3-ьох років, чи маю я право на додаткову відпустку зараз?Дякую


Доброго вечора!
На даний час Ви знаходитесь у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, а тому не маєте права на додаткову відпустку.
Бажаю вдачі.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 22:31 | Повідомлення # 288
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Підскажіть будь-ласка, що таке довідка про доходи підтверджена первинними документами? Якими документами вона повинна бути підтверджена??? Дякую


Доброго вечора!
Довідка про доходи і є документом, який підтверджує отримані Вами доходи.
Можливо Ви мали на увазі декларацію про доходи, підтверджену первинними докумнтами. Взагалі, первинні документи, це документи бухгалтерського обліку за допомогою яких ведеться і бухгалтерський баланс і, в свою чергу, податковий облік.
Бажаю вдачі.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 22:39 | Повідомлення # 289
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (маряна)
Я здала всі документи на отриманя виплат при народжені дитини ще 28 листопада 2011р. сьогодні вже 27 грудня а грошей на моєму рахунку немає досі. В чому може бути причина?коли соцзахист має перерахувати кошти?


Взагалі, термін розгляду документів 10 днів. Ще 5 днів на підготовку і направлення повідомлення про призначення допомоги. Таким чином допомога підлягає виплаті після 15 днів з моменту звернення за допомогою. Але, у Вашому випадку можлива затримка в зв'язку з тим, що в кінці року бракує коштів. Числа 30-го повинні отримати.
Бажаю вдачі.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 22:41 | Повідомлення # 290
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (оксана)
доброго вечора.підкажіть будь - ласка як розрахувати допомогу по догляду за дитиною до трьох років якщо я отримую в місяць 2500.чоловік не працює.я прописана в одній області з батьками пенсіонерами, але проживаю фактично за новою адресою з чоловіком. з нами проживають ще батько чоловіка в якого зарплата 1200 грн. в місяць і брат чоловіка - безробітний. як тут роібратися в цій арифметиці. щиро вам буду вдячна.


Доброго вечора!
розрахунок соціальної допомоги на сайті "Запитайте юриста" є платною послугою.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 22:42 | Повідомлення # 291
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Чи має значення термін вагітності, на якому стаєш на облік, мені говорили щось про зняття дородових грошей? Я зараз на 5 місяці вагітності, чи можуть у мене позбавити цієї виплати?


Це положення вже не діє.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 22:49 | Повідомлення # 292
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Надя)
Доброго вечора! Підкажіть будь-ласка на які виплати я маю право якщо дитина народилась в грудні 2010 року, я мати одинока, додаткових доходів немає, і про не повний робочий день (тобто працевлаштування)не може і бути мови. Оскільки у дитячому садочку ясельної групи як такої не має. Батьків або близьких родичів також не має. Буду дуже вдячна за допомогу.


Доброго вечора!
Ви повинні отримувати допомогу при народженні дитини на першу дитину; допомогу при вагітності та пологах,не менше 25 відсотків від розміру встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатної особи із розрахунку на місяць (1073 грн. х 25%), якщо до цього не працювали, якщо працювали то 100 % середнього заробітку; допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років (не менше 130 грн.); допомогу одинокій матері (у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку).
Бажаю вдачі.
 
ГостьДата: Вівторок, 03.01.2012, 14:35 | Повідомлення # 293
Група: Гости





Добрый день!
Подскажите пожалуйста может ли женщина по своему желанию уменьшить дородовую часть отпуска по беременности и родам?
 
ІринаДата: Вівторок, 03.01.2012, 14:44 | Повідомлення # 294
Група: Гости





Доброго дня!
Скажіть будь ласка чи маю я право на допомогу "по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку" якщо я працюю на умовах неповного робочого дня (4 години), але НЕ знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
Тобто ДО нарождення дитини я ніде не працювала і не перебувала на обліку в центрі зайнятості, коли дитині виповнилося 10 місяців я влаштувалась на роботу на неповний робочий день (4 години). Чи маю я право одержувати цей вид допомоги?
 
ГостьДата: Вівторок, 03.01.2012, 16:10 | Повідомлення # 295
Група: Гости





Доброго дня! Підскажіть будь -ласка чи варто мені подавати документи на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку,якщо наша сімя складається з трох чоловік, чоловік отримує з/плату 1600 + 180 по сумісництву + 693 на дитину,ми з чоловіком прописані в різних місцях,я заочно навчаюся в ВНЗ,квартиру знімаємо?Дякую...
 
ГостьДата: Вівторок, 03.01.2012, 16:14 | Повідомлення # 296
Група: Гости





Скажіть будь ласка я державний службовець перебуваю в декретній відпустці по догляду за дитиною до 3 років чи можу піти ще на 3 роки в неоплачуваний декрет ще на 3 роки тобто до 6 років дитині і чи входитимуть ці роки в стаж і зберігатиметься за мною основне місце роботи? Дякую.
 
Гость.ЕленаДата: Середа, 04.01.2012, 09:27 | Повідомлення # 297
Група: Гости





у меня4 дитей муж официально не работает и на бирже не стоит так как подрабативает то там то там сколько мне должни платить и социальна мне положена или нет мне за 2-х платят а за двух нет я получаю 2.700
 
ГостьДата: Середа, 04.01.2012, 15:10 | Повідомлення # 298
Група: Гости





добрий день скажить чому мени платять тильки за двох дитей а за двох ни и до речи вси неповнолитни чоловик официйно не працюе и на биржи не стойть кажуть що и социальна не виходить пояснить будьласка
 
Tiger1974Дата: Середа, 04.01.2012, 21:20 | Повідомлення # 299
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрый день!
Подскажите пожалуйста может ли женщина по своему желанию уменьшить дородовую часть отпуска по беременности и родам?


Добрый день!
Отпуск по беременности и родам предоставляется на основании листка нетрудоспособности. С какого числа врач поставит начало нетрудоспособности, с такого числа и будет отпуск. В Вашем случае врач может ошибиться с началом больничного (отпуска), но женщина не может по своему желанию уменьшать (увеличивать) отпуск ни до родов, ни после них.
Желаю удачи.
 
Tiger1974Дата: Середа, 04.01.2012, 21:23 | Повідомлення # 300
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Ірина)
Доброго дня!
Скажіть будь ласка чи маю я право на допомогу "по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку" якщо я працюю на умовах неповного робочого дня (4 години), але НЕ знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку?
Тобто ДО нарождення дитини я ніде не працювала і не перебувала на обліку в центрі зайнятості, коли дитині виповнилося 10 місяців я влаштувалась на роботу на неповний робочий день (4 години). Чи маю я право одержувати цей вид допомоги?


Доброго вечора!
Так, Ви маєте право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, але Вам все одно необхідно надати відомості про неповний робочий день до територіального управління праці і соціального захисту населення.
Бажаю вдачі.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл