П`ятниця, 03.05.2024, 06:27
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Батьки та діти: права та обов'язки - Сторінка 4 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Батьки та діти: права та обов'язки (Майнові та немайнові права та обов'язки)
Батьки та діти: права та обов'язки
Tiger1974Дата: Середа, 28.12.2011, 21:44 | Повідомлення # 46
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго вечора. Сину 18. У наступному році закінчує училище. Планує втупати у ВУЗ. Чи стягуються аліменти на протязі літніх канікул, адже один навчальний заклад він закінчить, а в наступний ще не поступив?


Для стягнення аліментів до закінчення навчання у ВНЗ необхідне настання самого факту навчання у ВНЗ. Тому, аліменти будуь стягуватись з початку навчання у ВНЗ, але для цього необхідно звертатись до суду з новою позовною заявою.
 
Tiger1974Дата: Середа, 28.12.2011, 21:52 | Повідомлення # 47
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Валерія)
Добрий день.Скажіть будь ласка, чи можна позбавити батька дитини батьківських прав, якщо він платить аліменти за судовим рішенням, але зовсім не цікавиться дитиною? Дякую.


Доброго вечора!
Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:
1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;
2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;
3) жорстоко поводяться з дитиною;
4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;
5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;
6) засуджені за вчинення умисного злочину щодо дитини.
Позбавлення батьківських прав не звільняє батька дитини від обов'язку її утримання.
 
Tiger1974Дата: Середа, 28.12.2011, 21:56 | Повідомлення # 48
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Якщо дитині матері-одиначки виповниться 18 років чи вважається вона ще матір"ю-одиначкою


Ні, не вважається.
 
ГостьДата: Четвер, 29.12.2011, 12:27 | Повідомлення # 49
Група: Гости





Батько дитини позбалений батьківських прав, 4 роки не платив аліменти, в листопаді цього року заплатив 100 грн. Чи можлива тимчасова допомога дітям?або різниця між тою допомогою?
 
Tiger1974Дата: Субота, 31.12.2011, 01:19 | Повідомлення # 50
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Батько дитини позбалений батьківських прав, 4 роки не платив аліменти, в листопаді цього року заплатив 100 грн. Чи можлива тимчасова допомога дітям?або різниця між тою допомогою?


Доброго вечора!
Ваше питання не зовсім коректне. Позбавлення батьківських прав не звільняє від обов'язку утримувати дитину. Для стягнення аліментів Вам необхідно звернутися до суду з позовом до батька дитини щодо стягнення аліментів.
А гроші, що заплатив батько можна вважати його допомогою у вихованні дитини.
Бажаю вдачі.
 
ГостьДата: Вівторок, 17.01.2012, 09:45 | Повідомлення # 51
Група: Гости





Здравствуйте! Вот обращаюсь к Вам с таким вопросом: Мой бывший гражданский муж хочет, чтоб я его вписала как отца в свидетельство о рождении нашего сына. Ребёнку сейчас 4,9 годика. Он на моей фамилии. С бывшим гражданским мужем мы не живем 2 года. Всего этого он добивается через суд.
Скажите, в праве ли я внести его, как отца, в свидетельство, но при этом не менять фамилию ребенка?
Заранее большое Вам спасибо!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 17.01.2012, 20:57 | Повідомлення # 52
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Здравствуйте! Вот обращаюсь к Вам с таким вопросом: Мой бывший гражданский муж хочет, чтоб я его вписала как отца в свидетельство о рождении нашего сына. Ребёнку сейчас 4,9 годика. Он на моей фамилии. С бывшим гражданским мужем мы не живем 2 года. Всего этого он добивается через суд. Скажите, в праве ли я внести его, как отца, в свидетельство, но при этом не менять фамилию ребенка? Заранее большое Вам спасибо!


Доброго вечора!
Походження дитини від батька визначається за заявою жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою. Така заява може бути подана як до, так і після народження дитини до органу державної реєстрації актів цивільного стану. За відсутності заяви, батьківство щодо дитини може бути визнане за рішенням суду. Якщо мати, батько мають різні прізвища, прізвище дитини визначається за їхньою згодою. Спір між батьками щодо прізвища дитини може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.
Таким чином, у суді як підставу щодо залишення у дитини Вашого прізвища Ви можете навести факт проживання дитини та її виховання виключно Вами і недоцільність зміни прізвища також з метою збереження психічної рівноваги дитини, яка тривалий час свого життя сприймає себе саме з таким прізвищем.
Бажаю вдачі.
 
ГостьДата: П`ятниця, 03.02.2012, 21:55 | Повідомлення # 53
Група: Гости





Добрий вечір. Підкажіть будь ласка на яку суму аліментів я можу розраховувати, якщо колишній чоловік сплачує аліменти на дитину від першого шлюбу і на данний час безробітний(так каже). Дитині 10 років(говорив що буде платити на дитину, але на данний час забув свою обіцянку (як і дитину))Допоможіть будь ласка, бо геть не знаю на що я можу розраховувати і чи можливо просити суд встановити розмір аліментів відповідно до прожиткового мінімума на дитину 30%.
 
ГостьДата: Четвер, 09.02.2012, 09:43 | Повідомлення # 54
Група: Гости





Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи можливо, що бувший чоловік може( в майбутньому) зажадати аліменти на своє утримання? Я чула, що якщо він сплочує аліменти, то є така ймовірність. Допоможіть будь ласка. Хочу ( якщо це млже бути)огородити дитину в майбутньому.
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 17.02.2012, 19:11 | Повідомлення # 55
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий вечір. Підкажіть будь ласка на яку суму аліментів я можу розраховувати, якщо колишній чоловік сплачує аліменти на дитину від першого шлюбу і на данний час безробітний(так каже). Дитині 10 років(говорив що буде платити на дитину, але на данний час забув свою обіцянку (як і дитину))Допоможіть будь ласка, бо геть не знаю на що я можу розраховувати і чи можливо просити суд встановити розмір аліментів відповідно до прожиткового мінімума на дитину 30%.


Доброго вечора!
Розмір аліментів може бути як у твердій формі, наприклад 400 грн., а може бути у частці від доходу платника аліментів. 30% від прожитковогшо мінімуму на дитину відповідного віку це той мінімум, на який Ви можете розраховувати, а далі - вже залежить від стану доходів колишнього чоловіка. До речі, якщо за рішенням суду він не зможе платити аліменти, Ви можете розраховувати на державну допомогу у цьому ж розмірі - 30% від прожиткового розміру на дитину відповідного віку.
Бажаю успіху.
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 17.02.2012, 19:14 | Повідомлення # 56
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи можливо, що бувший чоловік може( в майбутньому) зажадати аліменти на своє утримання? Я чула, що якщо він сплочує аліменти, то є така ймовірність. Допоможіть будь ласка. Хочу ( якщо це млже бути)огородити дитину в майбутньому.


Доброго вечора.
Така можливість є незалежно від того чи платить бутько аліменти на утримання дитини. Повнолітні діти зобов'язані утримувати своїх непрацездатних батьків.
 
ГостьДата: Субота, 10.03.2012, 22:38 | Повідомлення # 57
Група: Гости





Як сума призначається на аліменти?
 
ГостьДата: Неділя, 18.03.2012, 21:46 | Повідомлення # 58
Група: Гости





Яку допомогу я можу отримати,якщо чоловіку присудили 30%прожиткового мінімому аліментів,але він їх сплачує частково і з запізнинням.Дитині 3 з половиною роки,а я працюю на пів ставки,зарплата 616гр.І як я можу його позбавити батьківських прав
 
ГостьДата: Понеділок, 19.03.2012, 15:10 | Повідомлення # 59
Група: Гости





Доброго дня! Чи зобовязана мати позбавлена батьківських прав сплачувати аліменти на неповнолітню дитину?
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 19.03.2012, 22:00 | Повідомлення # 60
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Як сума призначається на аліменти?

Мінімум 333,60 грн.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Батьки та діти: права та обов'язки (Майнові та немайнові права та обов'язки)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл