Субота, 20.04.2024, 13:33
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Батьки та діти: права та обов'язки - Сторінка 3 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Батьки та діти: права та обов'язки (Майнові та немайнові права та обов'язки)
Батьки та діти: права та обов'язки
ГостьДата: Неділя, 14.08.2011, 10:49 | Повідомлення # 31
Група: Гости





добрий день.я прживаю в будинку де батько алкоголік є власник будинку.він за ніщо не платит як за комунальні послуги так і за все що купляється в дім.,все це оплачую я.скажіть будь ласка які права я маю на будинок?чи він в любий момент мене може позбавити даху над головою?
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 23.08.2011, 20:54 | Повідомлення # 32
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
добрий день.я прживаю в будинку де батько алкоголік є власник будинку.він за ніщо не платит як за комунальні послуги так і за все що купляється в дім.,все це оплачую я.скажіть будь ласка які права я маю на будинок?чи він в любий момент мене може позбавити даху над головою?


Доброго вечора.
Ви можете звернутись до суду із заявою про обмедження цивільної дієздатності Вашого батька. Але для цього необхідний висновок лікувального закладу про те, що Ваш батько є хронічним алкоголіком. У випадку обмеження судом цивільної дієздатності Вашого батька та за вашою заявою суд може признаити вас піклувальником. В цьому випадку Ви будете надавати допомогу вашому батьку у здійсненні його прав і обов'язків. Іншими словами розпоряджатися його майном, але з обмеженнями встановленими законом.
 
ГостьДата: Вівторок, 23.08.2011, 22:07 | Повідомлення # 33
Група: Гости





Скажіть будь ласка,я розлучена моїй дитині 1рік 4м.з чоловіком домовилися,що він буде брати дитину 1 раз в тиждень,але він хоче бачити дитину кожного дня, але це дуже негативно впливає на дитину.Що ви порадите?
 
ГостьДата: Вівторок, 30.08.2011, 20:33 | Повідомлення # 34
Група: Гости





Скажите пожалуйста, считаюсь ли я одинокой матерью? Я воспитываю ребенка одна,но в свидетельстве о рождении отец записан и есть справка об установлении отцовства.
 
ГостьДата: Субота, 17.09.2011, 13:35 | Повідомлення # 35
Група: Гости





Добрий день.Батько дитини покинув нас в 3 місяці, коли дитині був рік-подала на аліменти-саме в цей час він звільнився з роботи і до цьго часу не працював-справа з аліментами затягнулась, я нічого не отримую...чоловік з нами перестам нещодавно спілкуватись взагалі, матеріально не допомогає...хочу подати в суд на стягнення боргу, яку суму я повинна отримувати?...як дізнатись де він працює, щоб повідомити в виконавчу службу? потім хочу подати в суд, щоб аліменти перевели в тверду грошову суму, або позбавити прав батьківських...Скажіть будь-ласка-чого позбавляється чоловік, коли його позбавляють батьківських прав?дякую
 
ZlataДата: Понеділок, 19.09.2011, 22:57 | Повідомлення # 36
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Гость)
Скажіть будь ласка,я розлучена моїй дитині 1рік 4м.з чоловіком домовилися,що він буде брати дитину 1 раз в тиждень,але він хоче бачити дитину кожного дня, але це дуже негативно впливає на дитину.Що ви порадите?

Вітаю.
Батько має право зустрічатися із своєю дитиною та зобов'язаний брати участь не тільки у матеріальних витратах, але і у вихованні дитини. Якщо ж, на Ваш погляд, такі зустрічі негативно відбиваються на стані дитинки, Ви можете звернутися до органу опіки та піклування, наприклад, із проханням, щоб такі зустрічі відбувалися обов'язково в пристуності Вас або третьої сторони (наприклад, з представником того ж самого органу опіки та піклування).
А щодо частих зустрічей, то, мабуть, найпевніше буде звернутися до дитячого психолога та порадитися з ним щодо стану дитини. Буде краще, якщо на таку зустріч Ви підете із колишнім чоловіком, аби він так само не з Ваших слів зрозумів, що дитині важко перебувати між батьком та матір'ю і кожного дня переживати стреси.


Подякувати за консультацію
 
ZlataДата: Понеділок, 19.09.2011, 23:02 | Повідомлення # 37
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Гость)
Скажите пожалуйста, считаюсь ли я одинокой матерью? Я воспитываю ребенка одна,но в свидетельстве о рождении отец записан и есть справка об установлении отцовства.

Вітаю.
Для вимог трудового права Ви вважаєтесь матір'ю-одиначкою, що дає Вам право на певні переваги щодо відносин із працедавцем.
Щодо соціального права - то ні, Ви матір'ю одиначкою не вважаєтесь та права на отримання відповідної допомоги у Вас немає.


Подякувати за консультацію
 
ZlataДата: Понеділок, 19.09.2011, 23:10 | Повідомлення # 38
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день.Батько дитини покинув нас в 3 місяці, коли дитині був рік-подала на аліменти-саме в цей час він звільнився з роботи і до цьго часу не працював-справа з аліментами затягнулась, я нічого не отримую...чоловік з нами перестам нещодавно спілкуватись взагалі, матеріально не допомогає...хочу подати в суд на стягнення боргу, яку суму я повинна отримувати?...як дізнатись де він працює, щоб повідомити в виконавчу службу? потім хочу подати в суд, щоб аліменти перевели в тверду грошову суму, або позбавити прав батьківських...Скажіть будь-ласка-чого позбавляється чоловік, коли його позбавляють батьківських прав?дякую

Вітаю.
По-перше, якщо Ви маєте рішення суду на руках про стягнення аліментів, Ви мали його подати до виконавчої служби на примусове виконання. Сподіваюся, що саме так Ви і зробили.
По-друге, якщо Ваш колишній чоловік ухиляється від сплати аліментів - наполягайте на тому, щоб державний виконавець подав відповідні матеріали до органів внутрішніх справ про порушення кримінальної справи (а саме так він і має зробити!).
Далі, борги за аліментними зобов'язаннями стягуються не більше, ніж за 3 роки. Суму Ви маєте визначити самостійно, виходячи з рішення суду, яким було призначено платити аліменти.
Пошук боржника - це такж справа виконавчої служби, а не Ваша. Проте, така послуга в них платна, але не ефективна, як правило.
Якщо особа позбавляється батьківських прав, то втрачає, наприклад, право на утримання дитиною, коли вона виросте, а батько, відповідно, буде немічним. Проте не позбавляється обов'язку з утримання дитини, тобто аліменти він буде зобов'язаний сплачувати у будь-якому випадку.


Подякувати за консультацію
 
ОльгаДата: Вівторок, 11.10.2011, 12:19 | Повідомлення # 39
Група: Гости





я подала на позбавлення батьківських прав бившого чоловіка він відмовився від дитини сам,суд позбавив його батьківських прав.Чи буду я рахіватися матірю одиначкою, і чи будуть якісь пільги
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 11.10.2011, 19:16 | Повідомлення # 40
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Ольга)
я подала на позбавлення батьківських прав бившого чоловіка він відмовився від дитини сам,суд позбавив його батьківських прав.Чи буду я рахіватися матірю одиначкою, і чи будуть якісь пільги


Ні, одинокою матір'ю Ви не будете. Але Ви можете стягнути з колишнього чоловіка аліменти на утримання дитини.
 
ГостьДата: Середа, 12.10.2011, 12:55 | Повідомлення # 41
Група: Гости





Доброго дня.
Скажіть будь-ласка,чи маю я право на отримання допомоги на дитину,якщо я розлучена, а чоловік не сплочує аліменти через відсутність заробітку.
 
Tiger1974Дата: Субота, 15.10.2011, 22:43 | Повідомлення # 42
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня. Скажіть будь-ласка,чи маю я право на отримання допомоги на дитину,якщо я розлучена, а чоловік не сплочує аліменти через відсутність заробітку.


Доброго вечора!
Якщо місце проживання чи перебування батьків невідоме, або вони ухиляються від сплати аліментів, або не мають можливості утримувати дитину, дитині призначається тимчасова державна допомога, яка не може бути меншою ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Виплата тимчасової державної допомоги здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.
Бажаю вдачі.
 
ГостьДата: Четвер, 03.11.2011, 22:36 | Повідомлення # 43
Група: Гости





Доброго вечора.
Сину 18. У наступному році закінчує училище. Планує втупати у ВУЗ. Чи стягуються аліменти на протязі літніх канікул, адже один навчальний заклад він закінчить, а в наступний ще не поступив?
 
ВалеріяДата: Понеділок, 21.11.2011, 13:58 | Повідомлення # 44
Група: Гости





Добрий день.Скажіть будь ласка, чи можна позбавити батька дитини батьківських прав, якщо він платить аліменти за судовим рішенням, але зовсім не цікавиться дитиною? Дякую.
 
ГостьДата: Четвер, 15.12.2011, 20:40 | Повідомлення # 45
Група: Гости





Якщо дитині матері-одиначки виповниться 18 років чи вважається вона ще матір"ю-одиначкою
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Батьки та діти: права та обов'язки (Майнові та немайнові права та обов'язки)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл