Вівторок, 17.09.2019, 01:14
Вітаю Вас Гость | RSS
Форма входу
Візьміть участь у голосуванні щодо захисту прав споживачів
Наше опитування
На Вашу думку, кращій професіонал це -
Всього відповідей: 568
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Запитайте юриста

Зразки процесуальних документів

Головна » Файли » Зразки позовних заяв

Про забезпечення житлом в порядку ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
[ Викачати з сервера (37.5 Kb) ] 18.02.2011, 13:45

__________________ районному суду

_________________________ області

 

Позивач: ___________________________

«__»___________ 19__ року народження

прож.______________________________

т. ______________

 

Відповідач: _________________________

виконавчий комітет _____________ ради

адреса:______________________________

т. ______________

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про забезпечення житлом в порядку ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

 

 

Я, ______________________________________________________________, інвалід війни І групи (копія посвідчення додається).

Вже більше 10 років я не маю власного житла. Останні 7 років я фактично проживаю та зареєстрований  за адресою: __________________________________ у своїх знайомих, з якими не перебуваю у родинних відносинах. У вказаній квартирі, площею 34 кв. м., проживають та зареєстровані, крім мене, ще 5 осіб (довідка з ЖЕК додається).

7 років тому я став на квартирну чергу, але і досі не отримав житла (копія рішення виконкому про постановку мене на чергу додається).

Мені відомо, що відповідно до п. 18 ч. 1  ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» інвалідам війни гарантується позачергове  забезпечення житлом осіб, які потребують поліпшення житлових умов, у тому числі за рахунок жилої площі, що передається міністерствами, іншими центральними органами державної виконавчої влади, підприємствами та організаціями у розпорядження місцевих  Рад та державних адміністрацій. Особи, зазначені в цій статті, забезпечуються жилою  площею протягом двох років з дня взяття на квартирний облік, а інваліди І групи з числа учасників бойових  дій  на  території  інших  країн - протягом року.

Крім того, відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 46 Житлового кодексу Української РСР поза чергою жиле приміщення надається інвалідам  Великої  Вітчизняної  війни і прирівняним до них у встановленому  порядку особам протягом двох років з дати прийняття рішення про включення їх до списку на позачергове одержання жилого приміщення,  а  з  них  інвалідам  першої  групи з числа учасників бойових   дій   на  території  інших  держав  -  протягом  року  з визначенням  переважного права інвалідів Великої Вітчизняної війни і  прирівняних  до  них  у встановленому порядку осіб на одержання жилих приміщень перед всіма іншими категоріями позачерговиків

Таким чином, бездіяльністю _________________________________________ виконкому __________________________________________________ ради, через яку я не отримав житло у визначений законом строк, було порушено моє право на житло, гарантоване Конституцією України, адже відповідно до 47,48 Основного Закону нашої держави кожен має право на житло. Громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно відповідно до закону. Кожен має право на достатній життєвий рівень для себе, що включає в себе і житло.

 

Відповідно до пп. 4 п. 18 ч. 1 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито» інваліди Великої вітчизняної війни звільняються від сплати державного мита.

 

З огляду на викладене вище, та керуючись ст.ст. 47,48 Конституції України, ст. 46 Житлового кодексу Української РСР, до п. 18 ч. 1  ст. 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», пп. 4 п. 18 ч. 1 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито», ст.ст.  3, 8, 79, 80, 81, 107, 109, 118, 119, 120 Цивільного процесуального кодексу України, -

 

ПРОШУ:

 

  1. Прийняти позовну заяву до провадження.
  2. Зобов’язати ________________________________________________ виконком _________________________________________________________________ ради позачергово забезпечити мене житлом протягом ___________________.

 

 

 

Додатки:

  1. Копія паспорту
  2. Копія посвідчення № __________ від «__»_____________ ________р.
  3. Довідка з ЖЕК № ________ від «___»____________ ______р.
  4. Копія рішення ___________________________ виконкому про постановку мене на квартирну чергу
  5. ______________________________________________________________ (якщо велося листування з приводу забезпечення житлом – додати копії листів)

 

 

«___»_____________ 2011р.                      _____________________                ПІБ

Категорія: Зразки позовних заяв | Додав: Zlata
Переглядів: 2565 | Завантажень: 330 | Рейтинг: 0.0/0
Каталог сайтів Украинский портАл