П`ятниця, 19.04.2024, 23:09
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Спадкування - Сторінка 2 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Цивільне право » Спадкування
Спадкування
блікДата: Субота, 12.11.2011, 17:00 | Повідомлення # 16
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Отец подруги в 1993 г подарил 59%жилого дома внучке она не регистрировала его на свое имя. Является ли сделка дарения законой без регистрации имущеста за новим хозяином дома во всех госорганах по ЦКУ действующему до 2004г. Ведь кроме договора дарения ничего больше не било зарегистрировано на ее имя? ПОЖАЛУСТА ДАЙТЕ ОТВЕТ.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 14.11.2011, 22:48 | Повідомлення # 17
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (блік)
Отец подруги в 1993 г подарил 59%жилого дома внучке она не регистрировала его на свое имя. Является ли сделка дарения законой без регистрации имущеста за новим хозяином дома во всех госорганах по ЦКУ действующему до 2004г. Ведь кроме договора дарения ничего больше не било зарегистрировано на ее имя? ПОЖАЛУСТА ДАЙТЕ ОТВЕТ.


Доброго вечора!
Щодо цивільних відносин, які виникли до набрання чинності ЦКУ 2004 р., то його положення застосовуються до тих прав і обов'язків, що виникли або продовжують існувати після набрання ним чинності.
Таким чином, Вашій подрузі необхідно зареєструвати договір дарування у БТІ району де вона проживає.
Бажаю вдачі!
 
solyДата: Середа, 30.11.2011, 20:40 | Повідомлення # 18
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Доброго дня, підкажіть що робити в такій ситуації - сестра моєї жінки залишилась приписаною в державній квартирі після смерті бабці і діда, які були квартиронаймачами. Ордер вони загубили вже давно, його немає і в ЖЕКу. Квартиру давали в 1967 році від заводу який збанкрутував. Раніше від цього заводу обслуговував ЖЕК, але з банкротством заводу помінявся ЖЕК і невідомо куди поділись чи копії ордерів чи взагалі якісь рішення про видачу квартири. Є тільки картки на яких пише коли хто прописаний і коли помер...
Сестра хоче прописати мою жінку (обоє вони внучки, тато також був прописаний в тій кваритирі але помер раніше). Зробити це неможе бо в райадміністрації потрібно поміняти квартиронаймача, а зробити це без ордера нехочуть. ЖЕК без зміни квартиронаймача теж прописувати небуде. Шукали по архівах але немає, або просто важко знайти бо немає якоїсь зачіпки. Як можна приватизувати цю квартиру? Тільки рішенням суду? Є ж сусіди які можуть підтвердити факт проживання в ній відповідних людей чи ЖЕК якому оплачували квартплату, чи інстанції по газу і світлу...

Додано (30.11.2011, 20:40)
---------------------------------------------
Вже дещо прояснили, кажуть в адміністрації що можна і без ордера, зроблять витяг з попередньої угоди про найм. Залишилось до Вас таке питання - трохи вводить в оману паспортистка ЖЕКу своєю некомпетентністю - чи може бути таке що моя жінка будучи вже заміжньою немає права на приватизацію квартири батьків зі своєю сестрою через те власне що є чоловік? До-речі сестра розведена чи потрібно документ про це в БТІ?

 
ОленаДата: Понеділок, 26.12.2011, 23:22 | Повідомлення # 19
Група: Гости





Доброго дня! У мене помер батько (я - єдина донька, моя мати теж померла) і на ім"я батька оформлений неприватизований будинок у селі. Підскажіть, будь-ласка, як успадкувати мені цей будинок? Якщо батько був зареєстрований зі мною у місті в приватизованій квартирі. Дякую!
 
Tiger1974Дата: Середа, 28.12.2011, 20:18 | Повідомлення # 20
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (soly)
Доброго дня, підкажіть що робити в такій ситуації - сестра моєї жінки залишилась приписаною в державній квартирі після смерті бабці і діда, які були квартиронаймачами. Ордер вони загубили вже давно, його немає і в ЖЕКу. Квартиру давали в 1967 році від заводу який збанкрутував. Раніше від цього заводу обслуговував ЖЕК, але з банкротством заводу помінявся ЖЕК і невідомо куди поділись чи копії ордерів чи взагалі якісь рішення про видачу квартири. Є тільки картки на яких пише коли хто прописаний і коли помер... Сестра хоче прописати мою жінку (обоє вони внучки, тато також був прописаний в тій кваритирі але помер раніше). Зробити це неможе бо в райадміністрації потрібно поміняти квартиронаймача, а зробити це без ордера нехочуть. ЖЕК без зміни квартиронаймача теж прописувати небуде. Шукали по архівах але немає, або просто важко знайти бо немає якоїсь зачіпки. Як можна приватизувати цю квартиру? Тільки рішенням суду? Є ж сусіди які можуть підтвердити факт проживання в ній відповідних людей чи ЖЕК якому оплачували квартплату, чи інстанції по газу і світлу...Додано (30.11.2011, 20:40)---------------------------------------------Вже дещо прояснили, кажуть в адміністрації що можна і без ордера, зроблять витяг з попередньої угоди про найм. Залишилось до Вас таке питання - трохи вводить в оману паспортистка ЖЕКу своєю некомпетентністю - чи може бути таке що моя жінка будучи вже заміжньою немає права на приватизацію квартири батьків зі своєю сестрою через те власне що є чоловік? До-речі сестра розведена чи потрібно документ про це в БТІ?


Доброго вечора!
Повнолітній член сім'ї наймача вправі за згодою наймача та інших членів сім'ї, які проживають разом з ним, вимагати визнання його наймачем за раніше укладеним договором найму жилого приміщення замість попереднього наймача. Таке ж право у разі смерті наймача або втрати ним права на жиле приміщення належить будь-якому членові сім'ї наймача.
У разі відмови наймодавця у визнанні члена сім'ї наймачем за договором найму спір може бути вирішено в судовому порядку.
Таким чином, після смерті наймача, договір найму може укласти інший член сім'ї померлого наймача, який і стане наймачем.
З метою приватизації, до членів сім'ї наймача включаються лише громадяни, які постійно проживають в квартирі (будинку) разом з наймачем або за якими зберігається право на житло.
В даному випадку Ваша дружина може бути зареєстрована у цій квартирі лише після того як її сестра стане наймачем та надасть їй дозвіл на реєстрацію в цьому помешканні. При цьому членом сім'ї наймача Ваша дружина може стати лише у випадку коли буде вести разом зі своєю сестрою спільне господарство.
 
Tiger1974Дата: Середа, 28.12.2011, 20:31 | Повідомлення # 21
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Олена)
Доброго дня! У мене помер батько (я - єдина донька, моя мати теж померла) і на ім"я батька оформлений неприватизований будинок у селі. Підскажіть, будь-ласка, як успадкувати мені цей будинок? Якщо батько був зареєстрований зі мною у місті в приватизованій квартирі. Дякую!


Доброго вечора!
Приватизація державного житлового фонду - це відчуження квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках, призначених для проживання сімей та одиноких осіб, кімнат у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів, та належних до них господарських споруд і приміщень (підвалів, сараїв і т. ін.) державного житлового фонду на користь громадян України.
У разі вибуття наймача та членів його сім'ї на постійне проживання до іншого населеного пункту або в інше жиле приміщення в тому ж населеному пункті договір найму жилого приміщення вважається розірваним з дня вибуття. Якщо з жилого приміщення вибуває не вся сім'я, то договір найму жилого приміщення не розривається, а член сім'ї, який вибув, втрачає право користування цим жилим приміщенням з дня вибуття.
Якщо ж Вам вдасться довести, що Ваш батько і Ви увесь час проживали в цьому будинку до його смерті, то Ви можете приватизувати цей будинок на загальних підставах.
 
БогданДата: Понеділок, 23.01.2012, 10:47 | Повідомлення # 22
Група: Гости





Добрий день!Під кажіть будь-ласка,чи може подарувати моя мама мені будинок,який по заповіту належить мамі?
 
ksyunjaДата: Четвер, 02.02.2012, 09:59 | Повідомлення # 23
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
добрий день.батько помер 14 років тому.7 років тому старший брат убив мамір.Будинок по документах ще на батьку.Скажіть будьласка,чи має право цей брат на спадщину.І чи можливе переоформлення спадщини через всі ці роки.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 13.02.2012, 21:11 | Повідомлення # 24
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Богдан)
Добрий день!Під кажіть будь-ласка,чи може подарувати моя мама мені будинок,який по заповіту належить мамі?


Доброго вечора! Так, мама може подарувати Вам будинок після як отримає свідоцтво про право на спадщину.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 13.02.2012, 21:23 | Повідомлення # 25
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (ksyunja)
добрий день.батько помер 14 років тому.7 років тому старший брат убив мамір.Будинок по документах ще на батьку.Скажіть будьласка,чи має право цей брат на спадщину.І чи можливе переоформлення спадщини через всі ці роки.


Добрий вечір. Особи, які умисно позбавили життя спадкодавця не мають права на спадщину. Переоформлення спадщини на Вас можливо і на даний час. Вам необхідно звернутись до суду з заявою про поновлення терміну для подання заяви на спадщину. Після прийняття рішення судом Ви звертаєтесь до нотаріальної контори за місцем відкриття спадщини і оформляєте свідоцтво про право на спадщину.
На нашому сайті "Запитайте юриста" надаються платні послуги щодо підготовки заяв даного виду.
 
solyДата: Четвер, 16.02.2012, 21:16 | Повідомлення # 26
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Quote (Tiger1974)
Доброго вечора!
Повнолітній член сім'ї наймача вправі за згодою наймача та інших членів сім'ї, які проживають разом з ним, вимагати визнання його наймачем за раніше укладеним договором найму жилого приміщення замість попереднього наймача. Таке ж право у разі смерті наймача або втрати ним права на жиле приміщення належить будь-якому членові сім'ї наймача.
У разі відмови наймодавця у визнанні члена сім'ї наймачем за договором найму спір може бути вирішено в судовому порядку.
Таким чином, після смерті наймача, договір найму може укласти інший член сім'ї померлого наймача, який і стане наймачем.
З метою приватизації, до членів сім'ї наймача включаються лише громадяни, які постійно проживають в квартирі (будинку) разом з наймачем або за якими зберігається право на житло.
В даному випадку Ваша дружина може бути зареєстрована у цій квартирі лише після того як її сестра стане наймачем та надасть їй дозвіл на реєстрацію в цьому помешканні. При цьому членом сім'ї наймача Ваша дружина може стати лише у випадку коли буде вести разом зі своєю сестрою спільне господарство.


Дякую за відповідь. Зробили договір найму на сестру дружини без ордера... Тепер виникла нова проблема... Сестра на даний момент стала квартиронаймачем бо повмирали бабця, дід та батько. Моя дружина не проживає в цій квартирі вже сім років, і на момент смерті родичів також там не проживала. Але з самого народження там зареєстрована, потім вийшла заміж за мене і ми живемо в окремій квартирі, яка належить лише мені. Дружина і її сестра хочуть разом приватизувати батьківську квартиру для продажу. Але в ЖЕКу нехочуть прописувати дружину як СЕСТРУ, тобто ще одним наймачем для рівних прав в приватизації, а лише піднаймачем. При цьому є згода сестри. Скажіть будь-ласка чи мають на це право? Чи можна прописатись як наймач (сестра), враховуючи родинні відносини? Як можна вийти з цієї ситуації, але при умові що потрібно приватизовувати квартиру на двох, тобто кожна із сестер боїться що одна одну надурять, але згодні квартиру поділити навпіл, тобто продати?
 
ГостьДата: П`ятниця, 17.02.2012, 10:29 | Повідомлення # 27
Група: Гости





БУДЬЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!
Я мешкаю у часному будинку і цей будинок приватизований на мене!чи можу я включити у приватизацію цего будинка свого сина або чоловіка???
заздалегіть дякую...
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 17.02.2012, 19:02 | Повідомлення # 28
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (soly)
Quote (Tiger1974)Доброго вечора! Повнолітній член сім'ї наймача вправі за згодою наймача та інших членів сім'ї, які проживають разом з ним, вимагати визнання його наймачем за раніше укладеним договором найму жилого приміщення замість попереднього наймача. Таке ж право у разі смерті наймача або втрати ним права на жиле приміщення належить будь-якому членові сім'ї наймача. У разі відмови наймодавця у визнанні члена сім'ї наймачем за договором найму спір може бути вирішено в судовому порядку. Таким чином, після смерті наймача, договір найму може укласти інший член сім'ї померлого наймача, який і стане наймачем. З метою приватизації, до членів сім'ї наймача включаються лише громадяни, які постійно проживають в квартирі (будинку) разом з наймачем або за якими зберігається право на житло. В даному випадку Ваша дружина може бути зареєстрована у цій квартирі лише після того як її сестра стане наймачем та надасть їй дозвіл на реєстрацію в цьому помешканні. При цьому членом сім'ї наймача Ваша дружина може стати лише у випадку коли буде вести разом зі своєю сестрою спільне господарство. Дякую за відповідь. Зробили договір найму на сестру дружини без ордера... Тепер виникла нова проблема... Сестра на даний момент стала квартиронаймачем бо повмирали бабця, дід та батько. Моя дружина не проживає в цій квартирі вже сім років, і на момент смерті родичів також там не проживала. Але з самого народження там зареєстрована, потім вийшла заміж за мене і ми живемо в окремій квартирі, яка належить лише мені. Дружина і її сестра хочуть разом приватизувати батьківську квартиру для продажу. Але в ЖЕКу нехочуть прописувати дружину як СЕСТРУ, тобто ще одним наймачем для рівних прав в приватизації, а лише піднаймачем. При цьому є згода сестри. Скажіть будь-ласка чи мають на це право? Чи можна прописатись як наймач (сестра), враховуючи родинні відносини? Як можна вийти з цієї ситуації, але при умові що потрібно приватизовувати квартиру на двох, тобто кожна із сестер боїться що одна одну надурять, але згодні квартиру поділити навпіл, тобто продати?


Доброго вечора!
Шановний Гость, подальша консультація за умовами сайту "Запитайте юриста" відноситься до платних послуг.
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 17.02.2012, 19:06 | Повідомлення # 29
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
БУДЬЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ! Я мешкаю у часному будинку і цей будинок приватизований на мене!чи можу я включити у приватизацію цего будинка свого сина або чоловіка??? заздалегіть дякую...


Дорого вечора!
Ви вже приватизували будинок, тобто тепер Ви є його власником і на свій розсуд можете ним розпоряджатися - продати, подарувати, здати у найм.
Бажаю успіху.
 
ЕвгенійДата: Субота, 17.03.2012, 16:13 | Повідомлення # 30
Група: Гости





Добрий день. Підкажіть, будь ласка: ми з братом отримали спадок-50/50 приватний будинок. Будинок не розділений.Ми рахуємось як співвласники. Брат без мого відома приписав туди сина і його родину(жінку та її матір)-це перше. По друге, цей племінник збираеться добудовуватись. Чи повинен він мати від мене дозвіл на такі дії, і що робити якщо я проти. Дякую.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Цивільне право » Спадкування
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл