Четвер, 28.03.2024, 19:24
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 6 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
ГостьДата: П`ятниця, 15.07.2011, 10:23 | Повідомлення # 76
Група: Гости





Здравствуйте! подскажите пожалуйста, какой доход учитывается при начислении помощи на ребёнка до трёх лет: чистая зарплата или грязная? Мне в справку о доходе вписали грязными.
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 15.07.2011, 13:13 | Повідомлення # 77
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Здравствуйте! подскажите пожалуйста, какой доход учитывается при начислении помощи на ребёнка до трёх лет: чистая зарплата или грязная? Мне в справку о доходе вписали грязными.


Здравствуйте!
Вам правильно выдали справку. "Грязные" это и есть Ваш доход, который учитывается при начислении гос. помощи по уходу за ребенком до 3-х лет. А"чистые" это та часть заработной платы, которая остается после уплаты всех налогов и сборов в соответствии с законодательством.
 
ГостьДата: Субота, 16.07.2011, 01:03 | Повідомлення # 78
Група: Гости





Як отримати довідку з податкової про доходи за шість місяців 2011 року якщо декларація подається раз в рік?
 
ГостьДата: Субота, 16.07.2011, 14:12 | Повідомлення # 79
Група: Гости





у мене діти 9міс. та 8.5 років.який середньомісячний дохід нашої сімї.з чоловіком розлучена.з батьком другої дитини не проживаємо іспільне господарство не ведемо.аліменти не отримую.на яку допомогу можна розраховувати ?отримую 840грн..при народженні+130до 3 років
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 18.07.2011, 19:00 | Повідомлення # 80
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
у мене діти 9міс. та 8.5 років.який середньомісячний дохід нашої сімї.з чоловіком розлучена.з батьком другої дитини не проживаємо іспільне господарство не ведемо.аліменти не отримую.на яку допомогу можна розраховувати ?отримую 840грн..при народженні+130до 3 років


Якщо запис про батька у свідоцтві про народження другої дитини зроблений з Ваших слів і Ви не перебували в шлюбі із ним, то ви маєте право на отримання допомоги як одинокій матері на другу дитину.
Крім того, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом (960 грн.), встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу(840 грн.+ допомога як одинокій матері)/3 особи) за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 18.07.2011, 19:07 | Повідомлення # 81
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Як отримати довідку з податкової про доходи за шість місяців 2011 року якщо декларація подається раз в рік?


Подайте декларацію з власної волі раніше та напишіть заяву про надання довідки про доходи.
 
ГостьДата: Вівторок, 19.07.2011, 12:17 | Повідомлення # 82
Група: Гости





Підкажіть будь-ласка, я працюю в операційному відділенні операційною медсестрою, у серпні місяці одержу виклик на навчання в медичний університет, за якою статтею трудового кодексу мені краще розрахуватись і як період навчання зберегти як трудовий стаж.
 
ТетянаДата: Середа, 20.07.2011, 19:22 | Повідомлення # 83
Група: Гости





Доброго вечора!
Підкажіть, будь-ласка, чи можна оформили відпустку по догляду за дитиною до шести років? Які документи необхідні для цього? І яку матеріальну допомогу я можу отримати?
Я одинока матір, у мене закінчується термін відпустки по догляду за дитиною до трьох років, у відпустку йшла з підприємства (форма власності ТОВ)
Буду дуже Вам вдячна за відповідь!
 
Tiger1974Дата: Середа, 20.07.2011, 19:47 | Повідомлення # 84
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Підкажіть будь-ласка, я працюю в операційному відділенні операційною медсестрою, у серпні місяці одержу виклик на навчання в медичний університет, за якою статтею трудового кодексу мені краще розрахуватись і як період навчання зберегти як трудовий стаж.


Звільнятися Вам прийдеться у всякому випадку за власним бажанням (ст.38 КЗпП України).
Щодо збереження трудового стажу.
На даний час трудовий стаж не застосовується ні для можливості отримання пенсії, ні для виплати лікарняних. Є таке поняття як страховий стаж, саме він є визначальним для отримання пенсій та інших соціальних виплат. Якщо відповідним законом не передбачено навчання у ВНЗ як підстави для зарахування страхового стажу, то Ви його ніяким чином не зарахуєте. Для призначення пенсії, наприклад, навчання у ВНЗ не зараховується до страхового стажу.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Середа, 20.07.2011, 20:09 | Повідомлення # 85
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
Доброго вечора! Підкажіть, будь-ласка, чи можна оформили відпустку по догляду за дитиною до шести років? Які документи необхідні для цього? І яку матеріальну допомогу я можу отримати? Я одинока матір, у мене закінчується термін відпустки по догляду за дитиною до трьох років, у відпустку йшла з підприємства (форма власності ТОВ) Буду дуже Вам вдячна за відповідь!


Доброго вечора!
Для оформлення відпустки по догляду за дитиною необхідна Ваша заява та висновок медичного закладу про те, що дитина потребує стороннього догляду на певний період.
Виплата допомоги до 3-х років буде припинено, а до досягнення віку 6 років допомога не передбачена.
Ви будете отримувати допомогу як одинокій матері і, можливо, допомогу малозабезпеченій сім'ї (для цього необхідно робити відповідні розрахунки, які за правилами сайту є платною послугою; вартість послуги 30 грн.).
До того ж, звертаю Вашу увагу, що для розрахунку при призначенні допомоги одинокій матері і малозабезпеченій сім'ї враховується дохід за попередні 6 місяців.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Четвер, 21.07.2011, 20:13 | Повідомлення # 86
Група: Гости





як розраховують допомогу до трьох рокыв по доходам і допомогу малозабезпеченим сімям?сімя складається з трьох чоловік -мама і діти 9місяців та 8 років сукупний дохід в місяць 1627гривень
 
тетянаДата: П`ятниця, 22.07.2011, 14:05 | Повідомлення # 87
Група: Гости





Чоловік ПП на загальних умовах (підприємницьку діяльність не проводить 2 роки) подав декларацію добровільно про доходи за 1,2 кв 2011 р для отримання довідки в органи соц забезпечення на продовження допомоги на дітей до 3-х років. Декларація відіслана рекомендованим листом, довідки не видали, відповідь що вони не можуть видати довідку згідно ПК, так як декларація здається раз в рік. Куди мені звертатися, можливо в прокуратуру, адже я втрачаю допомогу , хто мені компенсує втрачені гроші за 9 місяців?
 
ГостьДата: Субота, 23.07.2011, 15:10 | Повідомлення # 88
Група: Гости





який буде розмир допомоги при народженні третьої дитини яка народиться в 2012 році в січні місяці.І яку ще допомогу ми маємо отримувати якщо я матір одиначка і на першого сина я не отримую аліменти(від минулого чоловіка я на першого сина не отримую аліменти,при розлучені я не подавала,з другим сином я оформлена як матір одиначка,з третьою також буду оформлюватися як матир одиначка) і ніде не працюю
 
Tiger1974Дата: Неділя, 24.07.2011, 21:39 | Повідомлення # 89
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
як розраховують допомогу до трьох рокыв по доходам і допомогу малозабезпеченим сімям?сімя складається з трьох чоловік -мама і діти 9місяців та 8 років сукупний дохід в місяць 1627гривень


Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб (на даний час 960 грн.), та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.
Розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.
Для кожної дитини (крім дитини-інваліда), яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується на 10 відсотків, а для кожної дитини-інваліда, яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, для кожної дитини, яка утримується матір'ю (батьком, усиновителем), що не перебуває у шлюбі, і запис про батька (матір) цієї дитини у
Книзі реєстрації народжень провадиться в установленому порядку за вказівкою матері (батька), для кожної дитини, в якої один або обоє батьків є інвалідами I або II групи, - на 20 відсотків.
Щодо проведення розрахунку за Вашим прикладом, то їх проведення на нашому сайті відноситься до платних послуг. Вартість послуги складає 30 гривень.
 
Tiger1974Дата: Неділя, 24.07.2011, 22:20 | Повідомлення # 90
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (тетяна)
Чоловік ПП на загальних умовах (підприємницьку діяльність не проводить 2 роки) подав декларацію добровільно про доходи за 1,2 кв 2011 р для отримання довідки в органи соц забезпечення на продовження допомоги на дітей до 3-х років. Декларація відіслана рекомендованим листом, довідки не видали, відповідь що вони не можуть видати довідку згідно ПК, так як декларація здається раз в рік. Куди мені звертатися, можливо в прокуратуру, адже я втрачаю допомогу , хто мені компенсує втрачені гроші за 9 місяців?


Напишіть скаргу до прокуратури, що податкова інспекція порушує Закон України "Про інформацію" щодо надання Вам інформації про доходи.
Ще можливо звернутись до податкової інспекції із заявою щодо проведення документальної позапланової перевірки підприємницької діяльності Вашого чоловіка, а після її проведення звернутись до ДПІ із заявою про надання довідки про його доходи.
А щодо втрачених грошей, то Ваш чоловік міг вже разів 5-6 за цей час припинити підприємницьку діяльність, тим більше, що він її не проводить, і Ви вже давно отримували б підвищену допомогу, оскільки довідки з ДПІ не були б потрібні.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл