Четвер, 25.04.2024, 14:47
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 23 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
ГостьДата: Четвер, 19.01.2012, 20:17 | Повідомлення # 331
Група: Гости





Скажіть, будь ласка, якщо я належу до ІV категорії осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС повинна піти у відпустку у зв'язку з вагітністю та пологами згідно закону з 27-го тижня вагітності "прочухалася" до 29-го тижня і ще у відпустку не пішла. Чи відправлять мене у мої визначені законом 180 календарних днів, чи якимось чином скоротять відпустку? На обліку я стою, але лікарняний мені ще не виписали, бо через зимові свята я до лікарні ще не добралася. При цьому чи мають право на підприємстві робити якісь перерахунки без наявності мого лікарняного і відправити мене у відпустку "бо вже прийшов термін"?
 
Гость АннаДата: Четвер, 19.01.2012, 22:05 | Повідомлення # 332
Група: Гости





здравствуйте. с октября 2009 я нахожусь в отпуске по уходу за ребенком до 3 лет. недавно я хотела выйти на работу, но мне вежливо отказали мотивироаав это тем, что в компании прошла реорганизация и в новосозданном предприятии я не числюсь. а старое еще существует но только на бумагах, так как есть мы декретчицы, которых до окончания отпуска они не имеют права уволить. Месяц назад я узнала что вновь беременна. рожать я буду еще до окончания отпуска. я знаю что мне положены выплаты по беременности и родам и соответственно новый оьпуск по уходу за ребенком, но это в стандартной ситуации. Подскажите как быть в моей? Имеют ли право мои работодатели отказать в выплате и отпуске?
 
Гость оксанаДата: Неділя, 22.01.2012, 17:56 | Повідомлення # 333
Група: Гости





Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, мне в поликлиннике выдали больничный по беременности и родам на 180 дней, который я сразу отнесла на работу. Через неделю мне звонят с кадров и говорят, что не будут принимать больничный, если я им не докажу, что имею на него право (почти все документы, которые я сдала врачу). Больничный выдан в чорнобыльской зоне 4 категории, где я живу, врослого Чорнобыльского удостоверения у меня нет, о чем я сразу говорила в больнице - значит это ошибка врачей при подсчете или моя? Кто должен доказывать подлинность больничного? Вину сваливают на меня? Как следует поступать в такой ситуации? Спасибо за ответ.
 
еленаДата: Понеділок, 23.01.2012, 15:55 | Повідомлення # 334
Група: Гости





моя сімя складається з трьох чол. дитині 3рочки і 4міс. чоловік не працює (ОФІЦІЙНО)А Я СТАЛА НА БІРЖУ ПРАЦІ ДЕ ОБІЦЯЮТЬ 540ГРН НА ПІВ РОКУ. ЧИ МАЄМО МИ ПРАВО НА ЯКІСЬ КОШТИ ЯК МАЛОЗАБЕСПЕЧЕНА СІМЯ?
 
ГостьДата: Вівторок, 24.01.2012, 11:40 | Повідомлення # 335
Група: Гости





здраствуйте,скажите пожалуйста как часто можно делать перерасчет пособия по уходу за ребенком до трех лет в повышеном размере?
 
ГостьДата: Середа, 25.01.2012, 09:40 | Повідомлення # 336
Група: Гости





Доброго дня.Підскажіть - якщо жінка отримує трьохрічну допомогу,але має у власності будинок і землю,чи може розраховувати на допомогу більше 130 грн?
 
АлінаДата: Середа, 25.01.2012, 11:42 | Повідомлення # 337
Група: Гости





Я стою на обліку в центрі зайнятості і зараз я є вагітна на 3 місяці, у квітні в мене буде рік як я стою на обліку в центрі зайнятості, а в червні маю йти у декретну відпустку, чи можу після року залишитись на обліку на біржі до декретної відпустки. Дякую.
 
ГостьДата: Середа, 25.01.2012, 18:18 | Повідомлення # 338
Група: Гости





Скакжіть будь ласка Якщо фізичний підприємець, то чи зможу отримати допомогу при нороджені першої дитини.
 
ГостьДата: П`ятниця, 27.01.2012, 12:08 | Повідомлення # 339
Група: Гости





Доброго дня! Скажіть будь-ласка,які я маю соціальні виплати по догляду за дитиною до 3-х років і пільги. ( Крім 130 грн.) Дитина народилася 02.12.2010 року.У мене доходу не має.У чоловіка заробітна плата 1200 грн.щомісячно.
 
ГостьДата: Субота, 28.01.2012, 09:56 | Повідомлення # 340
Група: Гости





Будь ласка ,скажіть чи можна розраховувати на допомогу після досягнення дитиною 3 років.Ще є дитина 5 років,чоловік не працює, я теж без роботи cry
 
ІринаДата: Субота, 28.01.2012, 17:03 | Повідомлення # 341
Група: Гости





Добрий вечір!Підкажіть будь-ласка,що вважається "іншими доходами", при нарахуванні виплат по догляду за дитиною до 3-х років.(конкретно цікавлять грошові перекази,які отримуються в банку за паспортом).Зарані дякую!
 
КсеніяДата: Вівторок, 31.01.2012, 16:05 | Повідомлення # 342
Група: Гости





Доброго дня,скажіть,будь ласка, на який вид соціальної допомоги можна розраховувати,при моїй зарплаті 1500 гривень в місяць,двоє дітей 5 і 6 років, чоловік не
працює. Щиро дякую.
 
ГостьДата: Середа, 01.02.2012, 16:00 | Повідомлення # 343
Група: Гости





Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи маю я право на допомогу як малозабезпечена сімя, я працюю на повну ставку , оклад складає 121грн., моя донька їй 6 років отримує допомогу від держави 300 грн., бо батько на платить еліментів, я проживаю тільки з донькою допомогу донька тільки почала отримувати з листопада місяця 2011р.
 
ГостьДата: Понеділок, 06.02.2012, 15:33 | Повідомлення # 344
Група: Гости





доброго дня !
У мене така ситуація - я одинока мати, виховую сина 4 роки, отримую на нього допомогу 450 грн, у соцзахисті мені сказали, що якщо я зареєструюся в центрі зайнятості, як безробітня, то матиму статус малозабезпеченої та право не сплачувати за дитячій сад та на субсидію .
Також я навчаюсь заочно на бюджетний формі навчання в університеті та знаходжусь на 12 тижні вагітності .
З попереднього місця роботи я звільнилася у квітні 2011 у зв'язку із необхідністю догляду за дитиною до досягнення нею 14річного віку .
Чи зареєструють мене у центрі зайнятості і на яку допомогу я можу розраховувати ?
 
ЮляДата: Вівторок, 07.02.2012, 21:07 | Повідомлення # 345
Група: Гости





Доброго вечора. Підскажіть будь-ласка як мені збільшити розмір грошової допомоги на дитину до 3 років. Я отримую 130 грн в місяць, чоловік і я не працюємо офіційно. Чи можна якось збільшити грошову допомогу і як?
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл