П`ятниця, 17.01.2020, 14:59
Вітаю Вас Гость | RSS
Форма входу
Візьміть участь у голосуванні щодо захисту прав споживачів
Наше опитування
На Вашу думку, кращій професіонал це -
Всього відповідей: 568
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Запитайте юриста

Хочу сказати

Що цікаво: до влади прийшли зовсім не бідні люди, дуже не бідні... Невже їм все мало? Спочатку відібрали у людей гречку, а тепер планують відібрати і землю, на якій ту гречку вирощують... Не гребують нічим, аби поживитися.

Планують дозволити іноземцям купувати українську землю на рівних умовах із громадянами України. Та де ж узятися тим рівним умовам? Українці роками не можуть отримати державні акти на землю, бо не мають грошей на хабар, а без нього - зазь. У іноземців такої проблеми не виникне, отримають свої акти дуже хутко. Українці не вспіють і борща доїсти, а вже будуть працювати на "чужій рідній" землі. Наші діди кров проливали аби жити на своїй землі господарями, та з їх онуків кепські вийшли господарі: добровільно віддають найдорожче, що мають. 

Якщо так піде і далі, то наступним кроком буде запровадження кріпацтва. Та вже працювати будемо на іноземного пана - за ломоть хліба та воду. І на революцію ніякої надії: не дозволить світове співтовариство відібрати ... Читати далі »

Переглядів: 602 | Додав: Zlata | Дата: 10.04.2011

Партія Регіонів знову протестує проти переобладнання системи "Рада" аби кожний депутат голосував особисто, використовуючи сенсорні кнопки.

Цікавий коментар з цього приводу дав О.Єфремов, голова партії, мовляв, у депутатів вже як у собаки Павлова рефлекси: пролунав дзвоник - і депутат має бути у сесійній залі. Зазначає, що в жодній країні світу депутати не прив'язані до свого робочого місця...

Але ж вибачте, шановний, вам, депутатам, за це гроші платять і при чому чималенькі! А якщо ви забули, то пункти 3 та 4 ст. 24 Закону України "Про статус народного дупутата" визначають, що депутат зобов'язаний бути присутнім та особисто брати участь у засіданнях Верховної Ради України та її органів, до складу яких його обрано, а також особисто брати участь у голосуванні з питань, що розглядаються Верховною Радою України та її органами.

Виходить, для наших депутатів закон не писаний...

Цікаво, якщо їм доста ... Читати далі »

Переглядів: 785 | Додав: Zlata | Дата: 17.03.2011

Каталог сайтів Украинский портАл