До яких доходів не може бути застосовано податкову соціальну пільгу? - 21 Березня 2011 - Персональный сайт
Четвер, 08.12.2016, 22:57
Вітаю Вас Гость | RSS
Форма входу
Візьміть участь у голосуванні щодо захисту прав споживачів
Наше опитування
На Вашу думку, кращій професіонал це -
Всього відповідей: 548
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Запитайте юриста

Головна » 2011 » Березень » 21 » До яких доходів не може бути застосовано податкову соціальну пільгу?
12:36
До яких доходів не може бути застосовано податкову соціальну пільгу?

З 1 січня 2011 року порядок оподаткування доходів фізичних осіб регулюється Податковим кодексом України, яким встановлено (пп. 169.2.1 п. 169.2 ст. 169), що податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати (пп. 14.1.48 п. 14.1 ст. 14 Кодексу) тільки за одним місцем його нарахування (виплати).

Підпунктом 169.2.3 пункту 169.2 статті 169 Кодексу наведено кінцевий перелік доходів фізичних осіб, до яких податкова соціальна пільга не може бути застосована.

Так, до цього переліку відносяться доходи:

-інші ніж заробітна плата; 

-заробітна плата, яку платник податку протягом звітного податкового місяця отримує одночасно з доходами у вигляді стипендії, грошового чи майнового (речового) забезпечення учнів, студентів, аспірантів, ординаторів, ад'юнктів, військовослужбовців, що виплачуються з бюджету;

-доходи самозайнятої особи від провадження підприємницької діяльності, а також іншої незалежної професійної діяльності. 

Переглядів: 683 | Додав: Zlata | Рейтинг: 0.0/0
Каталог сайтів Украинский портАл