Які види послуг не обкладаються податком на додану вартість? - 21 Березня 2011 - Персональный сайт
Четвер, 08.12.2016, 23:00
Вітаю Вас Гость | RSS
Форма входу
Візьміть участь у голосуванні щодо захисту прав споживачів
Наше опитування
На Вашу думку, кращій професіонал це -
Всього відповідей: 548
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Запитайте юриста

Головна » 2011 » Березень » 21 » Які види послуг не обкладаються податком на додану вартість?
12:20
Які види послуг не обкладаються податком на додану вартість?
Державна Податкова Адміністрація України своїм Листом від 18.01.2011 р. N 1072/7/16-1517-26 дала роз'яснення щодо порядку застосування підпункту 196.1.14 пункту 196.1 статті 196 Податкового кодексу України. 

Відповідно до підпункту 196.1.14 пункту 196.1 статті 196 Кодексу не є об'єктом оподаткування операції з постачання послуг, визначених у підпункті "в" пункту 186.3 статті 186 цього Кодексу.

У підпункті "в" пункту 186.3 статті 186 Кодексу визначені такі види послуг: консультаційні, інжинірингові, інженерні, юридичні (у тому числі адвокатські), бухгалтерські, аудиторські, актуарні та інші подібні послуги консультаційного характеру, а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп'ютерних систем.

Таким чином, консультаційні, інжинірингові, інженерні, юридичні (у тому числі адвокатські), бухгалтерські, аудиторські, актуарні та інші подібні послуги консультаційного характеру, а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп'ютерних систем, не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість.

 
Переглядів: 867 | Додав: Zlata | Рейтинг: 0.0/0
Каталог сайтів Украинский портАл