П`ятниця, 29.03.2024, 05:38
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Питання - Сторінка 4 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Інші питання та пропозиції » Питання
Питання
Tiger1974Дата: Субота, 31.12.2011, 01:15 | Повідомлення # 46
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (defaultNick)
питання ось яке. яка методика нарахування допомоги по безробіттю військовослужбовцям на контрактній основі які звільнені за статтею 36 п.2. скільки має становити щомісячна виплата


Доброго вечора!
Допомога по безробіттю визначається у відсотках до їх середньої заробітної плати (доходу) або середнього грошового забезпечення залежно від страхового стажу: до 2 років - 50 відсотків;
від 2 до 6 років - 55 відсотків;
від 6 до 10 років - 60 відсотків;
понад 10 років - 70 відсотків.
Залежно від тривалості безробіття допомога по безробіттю зменшується і виплачується у відсотках до визначеного розміру:
перші 90 календарних днів - 100 відсотків;
протягом наступних 90 календарних днів - 80 відсотків;
надалі - 70 відсотків.
 
ГостьДата: Середа, 18.01.2012, 18:54 | Повідомлення # 47
Група: Гости





Я стала поручителем по кредиту у свого друга ,він відмовився платити кредит,суд постановив виплату кредиту на мене.Підкажіть що робити?
 
Tiger1974Дата: Середа, 18.01.2012, 21:49 | Повідомлення # 48
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Я стала поручителем по кредиту у свого друга ,він відмовився платити кредит,суд постановив виплату кредиту на мене.Підкажіть що робити?


Доброго вечора!
Суд повинен був постановити стягнення боргу по кредиту на Вас і Вашого друга солідарно, тобто в рівних частинах. Якщо ж Ваш друг відмовився виплачувати кредит, то Вам необхідно виконувати рішення суду, тобто сплачувати кредит за Вашого друга. І сплачувати його необхідно добровільно, без залучення виконавчої служби, адже при їх залучені банком сума до відшкодування збільшиться ще на 10 відсотків (виконавчий збір). А після сплати кредиту Ви маєте право звернутися до суду з позовною заявою про стягнення цих коштів з Вашого друга.
Бажаю успіху.
 
ВікторіяДата: Вівторок, 31.01.2012, 23:51 | Повідомлення # 49
Група: Гости





Доброго дня.
Я працюю майстром-перукарем як ФО-П (1 група оподаткування)
Чи можу я надавати консультації та майстер-класи по своїй діяльності?
У податковій зареєстровано вид діяльності " Послуги перукарень та салонів краси". Чи обов'язково реєструвати КВЕД по наданню консультацій по перукарській майстерності?

Завчасно Вам вдячна.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 13.02.2012, 23:03 | Повідомлення # 50
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Вікторія)
Доброго дня. Я працюю майстром-перукарем як ФО-П (1 група оподаткування) Чи можу я надавати консультації та майстер-класи по своїй діяльності? У податковій зареєстровано вид діяльності " Послуги перукарень та салонів краси". Чи обов'язково реєструвати КВЕД по наданню консультацій по перукарській майстерності? Завчасно Вам вдячна.


Доброго вечора.
На даний час КВЕД, за яким Ви працюєте, передбачає наступне: миття волосся, підрівнювання та підстригання, укладання, фарбування, тонування, завивання, розпрямлення волосся та подібні види послуг, що їх надають для чоловіків та жінок гоління та підрівнювання бороди масаж обличчя, манікюр і педикюр, макіяж тощо.
Тобто, Вам необхідно реєструвати інший КВЕД, який буде охоплювати консультації та майстер-класи з перкурської майстерності.
 
ТаняДата: Вівторок, 13.03.2012, 16:29 | Повідомлення # 51
Група: Гости





Скажіть будь ласка, скільки днів повинні проходити медичний огляд працівники підприємства. Чи є це обгрунтовано десь в законі?якщо можливо відповісти по адресі martunenko.tanya@mail.ru
 
РомашкаДата: Неділя, 25.03.2012, 23:04 | Повідомлення # 52
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Добрий день,скажіть будь-ласка,я стою в Центрі Зайнятості на обліку ,в мене виплати два місяці по 533гривні,з 5 березня виплата кінчилася ,я вагітна на 26 неділі в 30 неділь мені в генікології дадуть довітку на дикретну відпустку,мені після цього в Центрі Зайнятості буде якась виплата по декретній відпустці чи ні ,якщо ні то де я можу отримати свою виплату дородові-післяродові (не враховуючи першу допомогу при народженні дитини),велике дякую ,чекаю відповіді! smile чи можна відповісти по адресі mari-shka7@mail.ru
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Інші питання та пропозиції » Питання
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл