П`ятниця, 29.03.2024, 06:00
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Розлучення - Сторінка 8 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Розлучення
Розлучення
Tiger1974Дата: Понеділок, 17.10.2011, 16:00 | Повідомлення # 106
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Дякую...

Звертайтесь.
 
Мар"янаДата: Вівторок, 18.10.2011, 19:15 | Повідомлення # 107
Група: Гости





Добрий вечір!Підскажіть, що мені робити?Я хочу розлучитися з чоловіком,оскільки він п"є,скандалить безпричинно,у нас є маленька дитина,ми прописані у його квартирі, яка належить йому,подарена його бабусею, що на даний час проживає у другий країні.Чи маю право на половину квартири?Дякую
 
СвітланаДата: Середа, 19.10.2011, 12:07 | Повідомлення # 108
Група: Гости





Доброго дня! потрібна допомога! підскажіть як можна продати пів будинку чи весь будинок в якому прописана малолітня дитина ( дитині 2 роки)?дитина з матір`ю там ніколи насправдя не проживала і право власності на цей будинок не мають і зараз згоди на виписку не дають.як вирішити це питання? можливо оформити не купілю продаж а наприклад договір дарування(продасти хочемо своїм рідним)
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 21.10.2011, 07:48 | Повідомлення # 109
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Мар"яна)
Добрий вечір!Підскажіть, що мені робити?Я хочу розлучитися з чоловіком,оскільки він п"є,скандалить безпричинно,у нас є маленька дитина,ми прописані у його квартирі, яка належить йому,подарена його бабусею, що на даний час проживає у другий країні.Чи маю право на половину квартири?Дякую


Доброго дня!
Взагалі розділити можна лише спільно набуте за час шлюбу майно.
Але, якщо майно дружини, чоловіка за час шлюбу істотно збільшилося у своїй вартості внаслідок спільних трудових чи грошових затрат або затрат другого з подружжя, воно у разі спору може бути визнане за рішенням суду об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.
Тобто, якщо під час Вашого шлюбу вартість квартири значно збільшилася (наприклад, Ви сумісними зусиллями зробили коштовний ремонт, реконструкцію тощо) то Ви маєте право вимагати через суд поділу цієї квартири.
Бажаю вдачі!
 
натальяДата: Понеділок, 24.10.2011, 08:19 | Повідомлення # 110
Група: Гости





Добрий день,підскажіть будь ласка таке питання,я прожила з чоловіком 20років,одержала квартиру в 1992р,а заміж вийшла в 1995, дітей спільних не маємо ,виховували дитину під опікою,пройшло розлучення без проблем,але я подала на поділ майна у нас буа автомобіль купили в 2007р,оформлений був на чоловіка,він його продав ще і розлучення не було,без моєї згоди,тепер він вирішив також подати зустрічний позов на майно,хоч і майна там у нас меблі 90 років,холод,тел, десь років,по сім,коли він пішов,я не заперечувала,щоб він забирав,що хотів,але як він продав автомобіль,я передумала, нам з дитиною воно нужніше,у мене на автомобіль є копія техпаспорту, а які він може долучити підтверджуючі документи на майно,ніяких чеків у його не має,свідки ,до нас кроми наших рідних,дуже ніхто не ходив,він найняв адвоката,а вмене коштів не має в мене дитина в 11 класі,про яку він уже забув,нічим не допомагає, я являюсь офіційним опікуном,але він давав,згоду,є його розписки ,що він згоден взяти дитину під опіку,і чи можу я подати на аліменти,як мені вести себе на суді
 
ГостьДата: Понеділок, 24.10.2011, 13:53 | Повідомлення # 111
Група: Гости





В браке была куплена квартира, сейчас надо сделать обмен, на что понадобится согласие мужа.Он сменил паспорт, там сейчас стоит другая дата рождения(число,месяц не то что в свидетельстве о браке).Будет ли действительным этот документ о согласии на обмен?Смогут ли оспорить в суде новые владельци или даже муж?Если нет, тогда подскажите пожалуйста что делать?
 
ГостьДата: Понеділок, 24.10.2011, 17:59 | Повідомлення # 112
Група: Гости





Дякую за вичерпну і корисну інформацію smile smile smile
 
ГостьДата: П`ятниця, 28.10.2011, 10:10 | Повідомлення # 113
Група: Гости





Добрий день! Підкажіть, будь ласка.
Батько не заплатив за навчання дитини у школі-інтернаті (2006рік). Суд видає виконавчий лист про примусове стягнення боргу. У 2009 році ДВС відмовляє у відкриття виконавчого провадження через «відсутність у виконавчому документі строку пред’явлення виконавчого документу до виконання та дати видачі». А ще за пів року ДВС постановляє, що: «у боржника майна належного для опису не виявлено про що складено акт держ.виконавця…..»
За кілька місяців боржник помер…
Що робити? До кого звертатися за виплатою боргу? Нотаріальна контора ніяких відомостей про спадкоємців не дає.
…Постанову про закінчення виконавчого провадження передали до суду…
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 18:47 | Повідомлення # 114
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Світлана)
оброго дня! потрібна допомога! підскажіть як можна продати пів будинку чи весь будинок в якому прописана малолітня дитина ( дитині 2 роки)?дитина з матір`ю там ніколи насправдя не проживала і право власності на цей будинок не мають і зараз згоди на виписку не дають.як вирішити це питання? можливо оформити не купілю продаж а наприклад договір дарування(продасти хочемо своїм рідним)


Доброго вечора!
Необхідно звернутися з позовною заявою до суду щодо зняття матері і дитини з реєстраційного обліку в цьому будинку в примусовому порядку. Для прийняття позитивного рішення необхідно довести, що матір і дитина тривалий час (понад шість місяців) не проживають за місцем реєстрації і використовують для проживання інше житло.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 21:07 | Повідомлення # 115
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (наталья)
Добрий день,підскажіть будь ласка таке питання,я прожила з чоловіком 20років,одержала квартиру в 1992р,а заміж вийшла в 1995, дітей спільних не маємо ,виховували дитину під опікою,пройшло розлучення без проблем,але я подала на поділ майна у нас буа автомобіль купили в 2007р,оформлений був на чоловіка,він його продав ще і розлучення не було,без моєї згоди,тепер він вирішив також подати зустрічний позов на майно,хоч і майна там у нас меблі 90 років,холод,тел, десь років,по сім,коли він пішов,я не заперечувала,щоб він забирав,що хотів,але як він продав автомобіль,я передумала, нам з дитиною воно нужніше,у мене на автомобіль є копія техпаспорту, а які він може долучити підтверджуючі документи на майно,ніяких чеків у його не має,свідки ,до нас кроми наших рідних,дуже ніхто не ходив,він найняв адвоката,а вмене коштів не має в мене дитина в 11 класі,про яку він уже забув,нічим не допомагає, я являюсь офіційним опікуном,але він давав,згоду,є його розписки ,що він згоден взяти дитину під опіку,і чи можу я подати на аліменти,як мені вести себе на суді


Доброго вечора!

Вам необхідно подати до суду позов про визнання договору купівлі-продажу автомобіля недійсним, оскільки Ви не надавали згоду на його продаж. Але, якщо автомобіль вже перепроданий то можете через суд вимагати свою частину коштів від чоловіка, пропорційну 50% суми, за яку чоловік продав автомобіль.
Аліменти на дитину в даному випадку не передбачені, оскільки вона повинна отримувати пенсію у разі втрати годувальника.
Кожна особа в суді повинна довести обставини на які вона покладається. Тому, Вашому чоловіку необхідно доводити, що майно, на яке він претендує, є спільно набутим майном. Крім того, чоловік може претендувати на частку будинку, якщо доведе, що під час вашого спільного проживання та завдяки його зусиллям цей будинок істотно змінився на краще, зріс у ціні.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 21:12 | Повідомлення # 116
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
В браке была куплена квартира, сейчас надо сделать обмен, на что понадобится согласие мужа.Он сменил паспорт, там сейчас стоит другая дата рождения(число,месяц не то что в свидетельстве о браке).Будет ли действительным этот документ о согласии на обмен?Смогут ли оспорить в суде новые владельци или даже муж?Если нет, тогда подскажите пожалуйста что делать?


Вашому чоловіку необхідно отримати в органах РАГСу довідку про те, що він змінив у паспорті дату народження з тих, що були раніше на теперішню дату народження.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 21:25 | Повідомлення # 117
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день! Підкажіть, будь ласка. Батько не заплатив за навчання дитини у школі-інтернаті (2006рік). Суд видає виконавчий лист про примусове стягнення боргу. У 2009 році ДВС відмовляє у відкриття виконавчого провадження через «відсутність у виконавчому документі строку пред’явлення виконавчого документу до виконання та дати видачі». А ще за пів року ДВС постановляє, що: «у боржника майна належного для опису не виявлено про що складено акт держ.виконавця…..» За кілька місяців боржник помер… Що робити? До кого звертатися за виплатою боргу? Нотаріальна контора ніяких відомостей про спадкоємців не дає. …Постанову про закінчення виконавчого провадження передали до суду…


Доброго вечора!
Вам необхідно оскаржити постанову до суду протягом 10 днів з моменту її отримання. Закінчення виконавчого провадження у разі смерті боржника можливе лише у випадку відсутності спадкоємців, оскільки до них разом із успадкованим майном переходять і боргові зобов'язання спадкодавця.
Державний виконавець не встановив спадкоємців померлого, а отже не вжив усих заходів для виконання рішення суду. Це і буде підставою для звернення до суду щодо оскарження його постанови про закінчення виконавчого провадження.
Бажаю вдачі!
 
Гость ІринаДата: Субота, 05.11.2011, 13:35 | Повідомлення # 118
Група: Гости





Доброго дня. Підкажіть будь ласка. Чоловік був одружений і від першого шлюбу має доньку. Зараз ми плануємо купувати квартиру. Як правильно і на кого оформити власність, щоб в подальшому ні його донька, ні перша дружина не могли на неї претендувати.
 
ЛанаДата: Середа, 09.11.2011, 01:45 | Повідомлення # 119
Група: Гости





Добрий вечір.Підкажіть будь-ласка..З чоловіком розлучились. Живу у домі який придбали у шлюбі. Дім за згодою сторін записали на мою свекруху, тобто матір мого бувшого чоловіка. В результаті живу без прописки у цьому домі уже 10 років . Прописка є у будинку якого уже на даний час неіснує (його розвалили ....для користування площі у інших цілях) двоє дітей.Які мої права на .....Дякую!
 
ТаняДата: П`ятниця, 11.11.2011, 15:30 | Повідомлення # 120
Група: Гости





Доброго дня!
Підскажіть будь ласка ,якщо в будинку проживає 6 людей,двоє батьків і 4 дітей повнолітніх,одного сина хочуть виписати,він був засуджений 3 роки,повернувся став наркоманом..набрав кредитів,як можливого його виписати? і чи переходять ці кредити на родину?
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Розлучення
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл