П`ятниця, 29.03.2024, 09:22
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Розлучення - Сторінка 12 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 12 з 12
  • «
  • 1
  • 2
  • 10
  • 11
  • 12
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Розлучення
Розлучення
JuleJuneДата: Неділя, 25.03.2012, 11:17 | Повідомлення # 166
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня!
Надзвичайно надіюсь на Вашу допомогу!
Ситуація наступна, в шлюбі перебуваю 12 років. За цей період вдалось придбати житло. На даний час стосунки з чоловіком надзвичайно погіршились, тому я не виключаю вірогідності розлучення.Все нажите нами спільно майно, далося шляхом моєї невуклінної праці. В мене є земельна ділянка(придбана в шлюбі),оформлена на мене, на якій я маю намір будувати будинок.З метою перестрахування, я запропонувала чоловікові, щоб квартиру, я відчуджила на його користь(подарувала), а новий будинок цілком оформила на себе. Він ніби був не проти.Яким чином мені оформити майно(і земельну ділянку і майбутній будинок) на себе, щоб в разі розлучення він не підлягав розподілу.
 
ГостьДата: Неділя, 25.03.2012, 20:39 | Повідомлення # 167
Група: Гости





Добрий день.
Прожили з дружиною 9 років.від шлюбу маємо двох неповнолітніх дітей 8 та 1,5 роки.З листопада місяця 2011 року я переїхав жити до матері та подав у грудні на розлучення.16,03,2012 нас розлучили.На даний час колишня дружина разом з дітьми проживає в моєму будинку,який подарований мені моїм батьком у 2006 році, і вимагає свою частку на житло,або щоб я купив ій квартиру,куди вона зможе переїхати(хоча в неї у Києві по заповіту половина 2-х кімнатної квартиру,від якої вона вже мабуть відмовилась під натиском її матері та вітчима).Як мені виселити колишню дружину з будинку і чи має вона права на мій будинок??
 
ГостьДата: Понеділок, 26.03.2012, 13:51 | Повідомлення # 168
Група: Гости





Доброго дня.Мені потрібна юридична консультація з питань поділу майна при розлучення.З чоловіко розлучаємось,маєм спілюно набуту квартиру приватизовану на трьох(є неповнолітня донька).Свою частку чоловік переписав на доньку.В мене питання :Чи може чоловік претиндувати на половину моєї частки?І ще одне питання.Крім офіційної роботи чоловік оформлений приватним підприємцем,чи можу я заявляти на поділ доходу?Чоловік з нами не живе вже 1.5року(розлучаємось тільки зараз),придбав новий автомобіль,чи маю я право на його поділ? Зарання дякую.
 
ГостьДата: Вівторок, 03.04.2012, 14:15 | Повідомлення # 169
Група: Гости





Добрий день!Скажіть,будь ласка. якщо квартира куплена до одруження,і записана на мене-дружину, то при розлученні, яке право на неї має чоловік.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Сімейне право » Розлучення
  • Сторінка 12 з 12
  • «
  • 1
  • 2
  • 10
  • 11
  • 12
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл