П`ятниця, 29.03.2024, 10:02
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Спадкування - Сторінка 3 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Цивільне право » Спадкування
Спадкування
Tiger1974Дата: Понеділок, 19.03.2012, 21:54 | Повідомлення # 31
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Евгеній)
Добрий день. Підкажіть, будь ласка: ми з братом отримали спадок-50/50 приватний будинок. Будинок не розділений.Ми рахуємось як співвласники. Брат без мого відома приписав туди сина і його родину(жінку та її матір)-це перше. По друге, цей племінник збираеться добудовуватись. Чи повинен він мати від мене дозвіл на такі дії, і що робити якщо я проти. Дякую.


Доброго вечора!
Ваш племінник не має права самостійно робити реконструкцією, адже він взагалі не є співвласником цього будинку. Це може зробити Ваш брат і лише за погодженням з Вами.
 
МаріяДата: Середа, 11.04.2012, 20:00 | Повідомлення # 32
Група: Гости





Доброго дня!

Підкжіть, будь-ласка, чи збільшується квартплата у разі прописки господарем квартири наймаача (по договору, чи впливає термін прописки наймача на рішення про нарахування/ненарахування квартплати? Дякую!
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 14.05.2012, 18:22 | Повідомлення # 33
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Марія)
Доброго дня! Підкжіть, будь-ласка, чи збільшується квартплата у разі прописки господарем квартири наймаача (по договору, чи впливає термін прописки наймача на рішення про нарахування/ненарахування квартплати? Дякую!


Доброго вечора!
У разі, якщо величина квартплати залежить від кількості зареєстрованих у квартирі осіб (наприклад вивіз сміття), то відповідно квартплата збільшується у разі збільшення кількості зареєстрованих осіб. В тих випадках, коли розмір квартплати залежить від площі помешкання - кварплата залишається незмінною.
Бажаю успіху!
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Цивільне право » Спадкування
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл