П`ятниця, 19.04.2024, 14:35
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Відпустки - Сторінка 7 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Трудове право » Відпустки
Відпустки
ГостьДата: Четвер, 01.03.2012, 10:41 | Повідомлення # 91
Група: Гости





Доброго дня! Я маю двох дітей -меншому синочку 1,5 роки, я вирішила вийти на роботу-фактично вийшла 29 лютого 2012. Хочу оформити допомогу на свою матір(бабусю) по догляду за дитиною.Мама пенсіонер. Які потрібні документи для пред"явлення до совбезу(вони не знають). Дуже вдячна за відповідь.
 
ЕммаДата: Четвер, 15.03.2012, 14:32 | Повідомлення # 92
Група: Гости





Доброго дня!Скажіть чи маю право я на оплату відпустки у звязку з вагітністю і пологами,якщо влаштувалась на роботу будучи вже на 6 місяці вагітності(до того була зареєстрована в центрі занятості)?
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 19.03.2012, 21:25 | Повідомлення # 93
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Я маю двох дітей -меншому синочку 1,5 роки, я вирішила вийти на роботу-фактично вийшла 29 лютого 2012. Хочу оформити допомогу на свою матір(бабусю) по догляду за дитиною.Мама пенсіонер. Які потрібні документи для пред"явлення до совбезу(вони не знають). Дуже вдячна за відповідь.


Доброго вечора!
Допомога призначається лише працездатним особам. Ваша мама пенсіонер, тобто непрацездатна особа, а отже не має права на допомогу.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 19.03.2012, 21:26 | Повідомлення # 94
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Емма)
Доброго дня!Скажіть чи маю право я на оплату відпустки у звязку з вагітністю і пологами,якщо влаштувалась на роботу будучи вже на 6 місяці вагітності(до того була зареєстрована в центрі занятості)?


Доброго вечора!
Звичайно, Ви маєте право на оплату відпустки по вагітності та пологах.
 
ГостьДата: Середа, 21.03.2012, 08:36 | Повідомлення # 95
Група: Гости





Подскажите пожалуйста.
Если во время отпуска заболел ребёнок, продлевается отпуск на период детского больничного или нет?
 
ОленаДата: П`ятниця, 23.03.2012, 17:01 | Повідомлення # 96
Група: Гости





Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи входить відпустка по догляду за дитиною до 3-х років у загальний та педагогічний стаж (25 років) за новим законодавством?
 
ГостьДата: Субота, 31.03.2012, 21:30 | Повідомлення # 97
Група: Гости





якщо бабуся іде в декрет довідка з місця праці матері є. Чи потрібна довідка з місця праці батька
 
ГостьДата: Понеділок, 02.04.2012, 23:32 | Повідомлення # 98
Група: Гости





dfsdf

Додано (02.04.2012, 23:32)
---------------------------------------------
Доброго дня! У мене дитина-інвалід з дитинства. Того місяця виповнилось 3 рочки. В садочок ходити не можна. Я вийшла на роботу на 0.24 ставки і працюю вже 2 місяці. Чи можу я продовжити тепер відпустку по догляду за дитиною до 6 років, чи буде мені йти робочий стаж. Дитина отримує пенсію, чи належить мені соціальна допомога по догляду за дитиною-інвалідом ІІ групи, сім'я малозабезпечена.

 
Гость таняДата: Вівторок, 03.04.2012, 18:05 | Повідомлення # 99
Група: Гости





чи можна оформити відпустку по догляду за дитиною до 4 років якщо працювала на місці декретному чи потрібно звільнятися
 
RokladДата: Четвер, 05.04.2012, 15:23 | Повідомлення # 100
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Добрый день! Жена (учитель средней школы) вышла из декретного отпуска 1.09.09, проработала 1,5 года и ушла 1.02.11 в отпуск по уходу за ребёнком до 6 лет на 1 год. Вышла на работу 1.02.12. Директор школы написала приказ, в котором сказано,что ей предоставляется очередной отпуск летом на 30 дней, а не на 56. Директор аргументирует это тем, что она работает меньше чем пол года. Подскажите, пожалуйста, имеет ли моя жена право идти в отпуск на 56 дней (она ведь до ухода в отпуск по уходу за ребёнком до 6 лет работала)и как оплачивается очередной отпуск, с учётом работы до отпуска по уходу за ребёнком до 6 лет или без учёта?
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 14.05.2012, 18:25 | Повідомлення # 101
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Подскажите пожалуйста. Если во время отпуска заболел ребёнок, продлевается отпуск на период детского больничного или нет?


Нет, не продлевается.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 14.05.2012, 18:26 | Повідомлення # 102
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Олена)
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, чи входить відпустка по догляду за дитиною до 3-х років у загальний та педагогічний стаж (25 років) за новим законодавством?


Доброго дня.
Так, зараховується.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 14.05.2012, 18:28 | Повідомлення # 103
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
якщо бабуся іде в декрет довідка з місця праці матері є. Чи потрібна довідка з місця праці батька


Якщо у відпустці по догляду перебувала мити дитини, то не потрібна.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 14.05.2012, 18:31 | Повідомлення # 104
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! У мене дитина-інвалід з дитинства. Того місяця виповнилось 3 рочки. В садочок ходити не можна. Я вийшла на роботу на 0.24 ставки і працюю вже 2 місяці. Чи можу я продовжити тепер відпустку по догляду за дитиною до 6 років, чи буде мені йти робочий стаж. Дитина отримує пенсію, чи належить мені соціальна допомога по догляду за дитиною-інвалідом ІІ групи, сім'я малозабезпечена.


Так, Ви можете оформити відпустку по догляду за дитиною до 6-ти років, але цей період для призначення пенсії не зараховується. З приводу допомоги по догляду за дитиною інвалідом і допомоги як малозабезпеченій сім'ї вам необхідно звернутись до районного управління праці і соціального захисту населення.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 14.05.2012, 18:33 | Повідомлення # 105
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость таня)
чи можна оформити відпустку по догляду за дитиною до 4 років якщо працювала на місці декретному чи потрібно звільнятися


Відпустку оформити можна, якщо відсутній працівник не приступив до виконання трудових обов'язків.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Трудове право » Відпустки
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл