Субота, 20.04.2024, 09:16
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Відпустки - Сторінка 3 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Трудове право » Відпустки
Відпустки
ГостьДата: Четвер, 10.03.2011, 11:17 | Повідомлення # 31
Група: Гости





а місце зберігається і де це обумовлено в законі ??? Щиро вдячна!

Додано (10.03.2011, 12:17)
---------------------------------------------
скажіть будьласка а місце зберігається на цей період?

 
ZlataДата: Четвер, 10.03.2011, 15:40 | Повідомлення # 32
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Гость)
а місце зберігається і де це обумовлено в законі ???

Звичайно, місце зберагається, адже це - відпустка. Звільнити працівника під час відпустки роботодавець не має права. Тим більше, що у випадку, що Вас цікавить - така відпустка надається виключно за згоди роботодавця - саме на той період, який його влаштує.
Таким чином, Ви пишите заяву з проханням надати Вам відпустку без збереження заробітної плати на період _______________, а роботодавець видає наказ про надання Вам такої відпустки (звичайно, якщо його це влаштовує, бо це його право, а не обов'язок). Тобто трудові відносини між Вами та підприємством не припиняються.


Подякувати за консультацію
 
ГостьДата: П`ятниця, 01.04.2011, 09:31 | Повідомлення # 33
Група: Гости





Добрый день.Имею ли я какие- нибудь привилегии, работаю и у меня ребенок до 1 года.
 
ТатьянаДата: Вівторок, 05.04.2011, 17:50 | Повідомлення # 34
Група: Гости





Здраствуйте! у меня такой вопрос-меня взяли на место женщины которая находится в декретном отпуске, я работаю с августа прошлого года. могу ли я получить декретный отпуск в случаее необходимости?? и отпуск по уходу заребенком до 3х лет?? спасибо!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 05.04.2011, 21:15 | Повідомлення # 35
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрый день.Имею ли я какие- нибудь привилегии, работаю и у меня ребенок до 1 года.

Добрый вечер!
Ваш ответ тут
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 05.04.2011, 21:28 | Повідомлення # 36
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Татьяна)
Здраствуйте! у меня такой вопрос-меня взяли на место женщины которая находится в декретном отпуске, я работаю с августа прошлого года. могу ли я получить декретный отпуск в случаее необходимости?? и отпуск по уходу заребенком до 3х лет?? спасибо!

Добрый вечер!
В соответствии с действующим трудовым законодательством Ваш трудовой договор относится к категории срочных. В связи с этим он прекращает свое действие по окончании его срока, то есть непосредственно перед выходом из отпуска основного работника.
При этом Вы имеете полное право на декретный отпуск, вот только его окончание будет определяться моментом выхода основного работника из декретного отпуска.
С другой стороны, данный вопрос достаточно щепетильный и работадатель может пойти другим путем: либо уволить Вас "ДО", либо перевести на другую декретную или постоянную должность "во время" декретного отпуска.
Желаю удачи!

 
ГостьДата: Неділя, 10.07.2011, 19:32 | Повідомлення # 37
Група: Гости





добрый день.
Дайте, пожалуйста, консультацию.
Жена была в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет.
Сейчас готова выйти. Какие у нее есть гарантии по сохранению за ней ее должности, оклада и т.п.? В каких случаях могут предложить какую-то другую должность/зарплату?
Спасибо
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 12.07.2011, 21:39 | Повідомлення # 38
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
добрый день. Дайте, пожалуйста, консультацию. Жена была в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет. Сейчас готова выйти. Какие у нее есть гарантии по сохранению за ней ее должности, оклада и т.п.? В каких случаях могут предложить какую-то другую должность/зарплату? Спасибо


Добрый вечер.
На весь период отпуска Вашей жены за ней сохранялось место работы, должность, а соответственно и должностной оклад. Другую должность могут предложить в нескольких случаях:
- при реорганизации производства, сокращении персонала;
- по результатам атестации персонала.
Желаю удачи!
 
InzanaДата: Понеділок, 18.07.2011, 19:05 | Повідомлення # 39
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня!
Допоможіть побудувати стратегію дій.
Ситуація така: згідно журналу графіку відпусток затвердженого наказом я маю право на щорічну відпустку. Всі терміни відпрацьовано (тобто більше 6 місяців). За відпрацьований період навіть ні разу не була на лікарняному. Зараз пішла на лікарняний із проблемою серця. Після лікування подала заяву на відпустку - мені не підписують мою заяву. Скільки мої роботодавці мають право розглядати мою заяву і в разі непідписання куди мені звертатись і чи повинна я брати від них письмове пояснення відмови?
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 18.07.2011, 19:30 | Повідомлення # 40
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Inzana)
Доброго дня! Допоможіть побудувати стратегію дій. Ситуація така: згідно журналу графіку відпусток затвердженого наказом я маю право на щорічну відпустку. Всі терміни відпрацьовано (тобто більше 6 місяців). За відпрацьований період навіть ні разу не була на лікарняному. Зараз пішла на лікарняний із проблемою серця. Після лікування подала заяву на відпустку - мені не підписують мою заяву. Скільки мої роботодавці мають право розглядати мою заяву і в разі непідписання куди мені звертатись і чи повинна я брати від них письмове пояснення відмови?


Доброго вечора!
Щорічна основна відпустка повної тривалості у перший рік роботи надається працівникам після закінчення шести місяців безперервної роботи на даному підприємстві, в установі, організації.
Черговість надання відпусток визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), і доводиться до відома всіх працівників. При складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості їх
відпочинку.
Конкретний період надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і власником або уповноваженим ним органом, який зобов'язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніш як за два тижні до встановленого графіком терміну.
Таким чином, крайній термін розгляду Вашої заяви закінчується за два тижні до початку відпустки у відповідності до графіку надання відпусток.
У разі відмови у наданні Вам відпустки відповідно до графіку, Ви можете оскаржити дії адміністрації підприємства до органів прокуратури чи територіального відділу інспекції з питань праці.
До речі, в разі необхідності ми можемо скласти таку скаргу. Вартість послуги 30 грн.
Бажаю вдачі!
 
InzanaДата: Вівторок, 19.07.2011, 13:55 | Повідомлення # 41
Група: Гости





Щиро дякую за відповідь!
сьогодні отримала письмову відмову у предоставлені мені відпустки. Мотивація дивна - я позиваюся до адміністрації свого району по зовсім іншому питанню. Написали, що поки мій адміністративний позов з РДА не буде вирішено в суді - відпустку надати не в змозі. Цирк да й годі!
Я набрала вже СКАРГУ і ще окрім названих вами організацій до неї додала профспілку відповіної сфери діяльності (в даному випадку - це медицина) angry .
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 19.07.2011, 17:58 | Повідомлення # 42
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Inzana)
Щиро дякую за відповідь! сьогодні отримала письмову відмову у предоставлені мені відпустки. Мотивація дивна - я позиваюся до адміністрації свого району по зовсім іншому питанню. Написали, що поки мій адміністративний позов з РДА не буде вирішено в суді - відпустку надати не в змозі. Цирк да й годі! Я набрала вже СКАРГУ і ще окрім названих вами організацій до неї додала профспілку відповіної сфери діяльності (в даному випадку - це медицина)


Відповідь адміністрації дещо збентежила))) Простими словами - я в шоці. Те, що додали профспілку добре, але вона ручна як і в усих роботодавців. Раджу додати ще Адміністрацію Президента України - на даний час дуже "модно".
 
ГостьДата: Понеділок, 25.07.2011, 07:25 | Повідомлення # 43
Група: Гости





отримав пораненя приймаючи участь в бойових діях за законом мені повинні надати житло на протязі 2 років але не дають.Чи можливо це вирішити і що для цього потрібно
 
ZlataДата: Вівторок, 26.07.2011, 23:13 | Повідомлення # 44
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Гость)
отримав пораненя приймаючи участь в бойових діях за законом мені повинні надати житло на протязі 2 років але не дають.Чи можливо це вирішити і що для цього потрібно

Вітаю.
Якщо Ви зверталися до органів місцевого самоврядування з цього питання, але воно не вирішилося, звертайтеся до суду. Іншого дієвого шляху немає.
До речі, зразок позовної заяви Ви можете взяти на нашому сайті.
Успіхів.


Подякувати за консультацію
 
ГостьДата: Середа, 27.07.2011, 11:19 | Повідомлення # 45
Група: Гости





большое спасибо
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Трудове право » Відпустки
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл