Четвер, 28.03.2024, 22:03
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Відпустки - Сторінка 2 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Трудове право » Відпустки
Відпустки
Tiger1974Дата: Вівторок, 08.02.2011, 18:59 | Повідомлення # 16
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Спасибо за ответ. А может ли собес отказать в выплате денег (130грн.), т.к. бабушка-пенсионерка

Допомогу по догляду за дитиною можна переоформити на іншу непрацюючу (незастраховану) особу працездатного віку, яка не отримує пенсії. Таке переоформлення здійснюється за письмовою заявою цієї особи та на підставі довідки з місця роботи застрахованої особи, яка перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, про те, що вона перервала таку відпустку і вийшла на роботу, і довідки органу праці та соціального захисту населення за місцем її проживання про те, що виплату допомоги по догляду за дитиною їй припинено (із зазначенням дати припинення виплати) (п. 21 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1751).
Таким чином, бабусі-пенсіонерці, якщо вона отримує пенсію, скоріш за все буде відмовлено у виплаті зазначеної вище допомоги.

 
ОлексаДата: Неділя, 13.02.2011, 17:25 | Повідомлення # 17
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Я інвалід війни 1ї групи.Так склалось,що я вже більше десяти років не маю навіть примітивного житла.Сім років назад мене приписали до себе знайомі люди з Івано-Франківська,жит и там не має місця,на34кв.м.приписано зі мною 6чоловік,п"ятеро з яких проживають там постійно.Я вже 7років стою на пільговій черзі на хоть яке житло,зрушень не має ніяких,тож хочу подати позов до міськради,але потрібно написати заяву відповідного зразка,якого я не маю.Грошей для юриста я не маю,житла також,мені 62роки і я скитаюсь по лікарнях,госпіт алях,чи не допоможете мені із зразком заяви?Дяку
 
ZlataДата: Понеділок, 14.02.2011, 15:39 | Повідомлення # 18
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Олекса, в порядку виключення я Вам допоможу із зразком, але доведеться зачекати трохи, наразі у мене дуже багато роботи.

Подякувати за консультацію
 
НінаДата: Вівторок, 15.02.2011, 17:40 | Повідомлення # 19
Група: Гости





Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи обкладається прибутковим податком сума допомоги по вагітності та пологах, і чи з неї утримуються і на неї нараховуються збори і внески в соціальні фонди у 2011 році.
 
ZlataДата: Середа, 16.02.2011, 08:10 | Повідомлення # 20
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Ніна)
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи обкладається прибутковим податком сума допомоги по вагітності та пологах, і чи з неї утримуються і на неї нараховуються збори і внески в соціальні фонди у 2011 році.

Ніна, доброго дня.
Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами податками і зборами не обкладається.


Подякувати за консультацію
 
SergeyДата: Четвер, 17.02.2011, 12:05 | Повідомлення # 21
Група: Гости





Добрий день!
В мене таке питання.
Дружина працює у ПП по безстроковому договору який зареєстрований на біржі праці.
Якщо ПП (керівник) відмовляється дати довідку з місця роботи, як діяти в такій ситуації і куди звертатися?
Або, якщо керівник будь-якими методами уникає розмов з приводу вагітності і не надає інформацію про офіційну відпустку яка залишилась не використана.
Також якщо пропонує звільнитись?
Які установи в таких випадках захищають права вагітних?

Завчасно вдячний!

 
Tiger1974Дата: Четвер, 17.02.2011, 13:27 | Повідомлення # 22
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Sergey)
Добрий день!
В мене таке питання.
Дружина працює у ПП по безстроковому договору який зареєстрований на біржі праці.
Якщо ПП (керівник) відмовляється дати довідку з місця роботи, як діяти в такій ситуації і куди звертатися?
Або, якщо керівник будь-якими методами уникає розмов з приводу вагітності і не надає інформацію про офіційну відпустку яка залишилась не використана.
Також якщо пропонує звільнитись?
Які установи в таких випадках захищають права вагітних?

Доброго дня Сергію!
У відповідності до Законів України "Про інформацію" та "Про звернення громадян" керівник підприємства, установи чи організації незалежно від форм власності зобов'язаний надати інформацію про особу на вимогу цієї особи.
В даному випадку Вашій дружині необхідно звернутись з письмовою заявою до її роботодавця, а якщо він і після цього буде заперечувати проти надання довідки, необхідно звертатись до прокуратури чи територіального відділу інспекції праці.
Бажаю вдачі!

 
ZlataДата: П`ятниця, 18.02.2011, 13:46 | Повідомлення # 23
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Олекса, Ваш зразок

Подякувати за консультацію
 
ОлексаДата: Субота, 19.02.2011, 09:01 | Повідомлення # 24
Група: Гости





Щиро Вам вдячний! cry
 
ГостьДата: Понеділок, 07.03.2011, 14:05 | Повідомлення # 25
Група: Гости





очень прошу дать оценку в правовом и уголовном поле
начальник вынуждает писать заявление за свой счёт без приказа о предоставлении отпуска за свой счёт грубо идёт шантаж
чем его можно реально поставить на путь закона
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 07.03.2011, 22:23 | Повідомлення # 26
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
очень прошу дать оценку в правовом и уголовном поле начальник вынуждает писать заявление за свой счёт без приказа о предоставлении отпуска за свой счёт грубо идёт шантаж чем его можно реально поставить на путь закона

В соответствии с требованиями КЗоТ Украины и Закона Украины "Об отпусках", отпуск без сохранения заработной платы ("за свой счет") может предоставляться собственником предприятия или уполномоченным им органом по заявлению работника. Другими словами, отпуск "за свой счет" это Ваше право, а не обязанность. В случае, если работодатель нарушает Ваши трудовые права, обращайтесь с письменным заявлением в прокуратуру района или же региональное отделение государственного департамента по надзору за соблюдением законодательства о труде.
Желаю удачи!

 
ГостьДата: Четвер, 10.03.2011, 09:20 | Повідомлення # 27
Група: Гости





Чи можливо продовжити відпустку по догляду за дитиною до чотирьох років без медичного висновку ? що для цього потрібно???
 
ZlataДата: Четвер, 10.03.2011, 09:55 | Повідомлення # 28
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote (Гость)
Чи можливо продовжити відпустку по догляду за дитиною до чотирьох років без медичного висновку ? що для цього потрібно???

Законом передбачена тривалість відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років. У випадку, якщо дитина потребує домашнього догляду, особі, що доглядає дитину, може бути надана відпустка без збереження заробітної плати (на строк, визначений у медичній довідці, але не більше, ніж до досягнення дитиною 6 років).
Таким чином, Закон України "Про відпустки" не передбачає продовження декретної відпустки.


Подякувати за консультацію
 
ГостьДата: Четвер, 10.03.2011, 10:07 | Повідомлення # 29
Група: Гости





Дуже вдячна за відповідь smile Скажіть будьласка а частина друга ст.18 цьогож закону не надає можливості продовження відпустки без довідки ?
 
ZlataДата: Четвер, 10.03.2011, 10:12 | Повідомлення # 30
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Quote
Підприємство за рахунок власних коштів може надавати жінкам
частково оплачувану відпустку та відпустку без збереження
заробітної плати для догляду за дитиною більшої тривалості.

На розсуд керівника підприємства та за його рахунок (підприємства)...
Від Вас заява - від керівника - рішення та відповідний наказ.


Подякувати за консультацію
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Трудове право » Відпустки
  • Сторінка 2 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл