Вівторок, 19.03.2024, 07:50
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Пільги - Сторінка 7 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пільги
ZlataДата: Вівторок, 25.01.2011, 15:12 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Тут Ви можете поставити питання щодо порядку надання пільги, її розміру, умови припинення тощо.

Подякувати за консультацію
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 21:54 | Повідомлення # 91
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий вечір! Скажіть будь-ласка, чи є якісь пільги при вступі до ВНЗ дітям учасників бойових дій, які прирівнюються до ветеранів (інвалідів) ВВВ та воїнів Афганістану?


Добрий вечір!
Зазначена пільга надається дітям учасників бойових дій на території інших
держав, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час воєнних дій та конфліктів на території інших держав, а також внаслідок захворювання, пов'язаного з перебуванням на території інших держав під час цих дій та конфліктів.
 
ГостьАняДата: Понеділок, 16.01.2012, 22:07 | Повідомлення # 92
Група: Гости





Доброго вечора! Я студентка 5 курсу денного відділення на державному забезпеченні(кругла сирота з 9 років, випускниця школи-інтернату). Чи можу піти працювати на ставку 0, 75 без втрати пільг??? Чи міг мій дядько(опікун) отримувати пенсію по втраті годувальника без мого відома??? Наперед дякую!!!
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 22:16 | Повідомлення # 93
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго вечора! Скажіть будь ласка, чи мають вчителі-початківці якісь пільги чи державну допомогу на житло,можливо кредит під менші відсотки, чи кімнату в гуртожитку (якщо це місто), чи будинок (якщо у сільській місцевості? Дякую.


Доброго вечора!
1. Держава забезпечує педагогічним та науково-педагогічним
працівникам: належні умови праці, побуту, відпочинку, медичне
обслуговування; підвищення кваліфікації не рідше одного разу на п'ять років; правовий, соціальний, професійний захист; надання пільгових довготермінових кредитів на будівництво (реконструкцію) і придбання житла; компенсації, встановлені законодавством, у разі втрати роботи, у зв'язку зі змінами в організації виробництва і праці; призначення і виплату пенсії відповідно до чинного законодавства; встановлення підвищених посадових окладів (ставок заробітної плати) за наукові ступені і вчені звання;
2. Держава забезпечує встановлення посадових окладів (ставок
заробітної плати) науково-педагогічним, педагогічним та іншим
категоріям працівників навчальних закладів та установ освіти на
основі Єдиної тарифної сітки у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
3. Педагогічним працівникам, які працюють у сільській
місцевості і селищах міського типу, а також пенсіонерам, які
раніше працювали педагогічними працівниками в цих населених
пунктах і проживають у них, держава відповідно до чинного
законодавства забезпечує безплатне користування житлом з опаленням
і освітленням у межах встановлених норм.
Вони мають право на безоплатне одержання у власність
земельної ділянки в межах земельної частки (паю) члена
сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарської
установи та організації, розташованих на території відповідної
ради, із земель сільськогосподарського підприємства,
сільськогосподарської установи та організації, що приватизуються,
або земель запасу чи резервного фонду, але не більше норм
безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, встановлених
законом для ведення особистого селянського господарства.
Молодим фахівцям, які одержали направлення на роботу після закінчення вищого навчального закладу, надається відпустка тривалістю 30 календарних днів. За час відпустки молодим фахівцям виплачується допомога у розмірі академічної або соціальної стипендії, що вони отримували в останній місяць навчання у вищому навчальному закладі (крім додаткової соціальної стипендії, що виплачується особам, які постраждали від Чорнобильської катастрофи) за рахунок замовника. Після укладення трудового договору на молодих фахівців поширюються усі види соціального захисту, передбачені колективним договором працівників підприємства, установи, організації.
 
Гость АняДата: Понеділок, 16.01.2012, 22:37 | Повідомлення # 94
Група: Гости





Доброго вечора ще раз! Навчаюсь у ВНЗ( 5 курс, денне, на державному, сирота до 18р.), чи можу ще тепер отримувати пенсію по втраті годувальника, тому що я не отримувала її за всі 5 курсів навчання???!!!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 17.01.2012, 22:01 | Повідомлення # 95
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (ГостьАня)
Доброго вечора! Я студентка 5 курсу денного відділення на державному забезпеченні(кругла сирота з 9 років, випускниця школи-інтернату). Чи можу піти працювати на ставку 0, 75 без втрати пільг??? Чи міг мій дядько(опікун) отримувати пенсію по втраті годувальника без мого відома??? Наперед дякую!!!

Quote (Гость Аня)
Доброго вечора ще раз! Навчаюсь у ВНЗ( 5 курс, денне, на державному, сирота до 18р.), чи можу ще тепер отримувати пенсію по втраті годувальника, тому що я не отримувала її за всі 5 курсів навчання???!!!


Доброго вечора!
Нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, виплачуються за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. У цьому разі частина суми неотриманої пенсії, але не більш як за 12 місяців, виплачується одночасно, а решта суми виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії.
Нараховані суми пенсії, не отримані з вини органу, що призначає і виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.
Щодо отримання піклувальником Вашої пенсії - однозначної відповіді бути не може, оскільки з 18 років Ви є особою з повною цивільною дієздатністю та повинні самі вчиняти всі юридичні дії, але на практиці все може бути інакше. раджу Вам звернутись з письмовою заявою до пенсійного відділу, де Ви отримували пенсію з вимогою про надання інформації щодо причин невиплати Вам пенсії по втраті годувальника. До речі на нашому сайті "Запитайте юриста" є така платна послуга.
Щодо працевлаштування, то вирішувати Вам. Органи Пенсійного Фонду неоднозначно трактують у даному випадку закінчення непрацездатності сироти, хоча законодавством не передбачено припинення виплати пенсії у разі працевлаштування сироти. До речі, діти-сироти отримують пенсію до 23 років незалежно від факту навчання.
Бажаю вдачі.
 
ГаляДата: П`ятниця, 20.01.2012, 22:37 | Повідомлення # 96
Група: Гости





Доброго вечора!Скажіть,будь ласка,після смерті годувальника,діти які не досягли 18 років чи мають пільгу на відпочинок
 
ГостьДата: Субота, 28.01.2012, 15:33 | Повідомлення # 97
Група: Гости





Доброго дня! В мене є таке питання: в
мене немає батька з 3 років, я не знаю
його місце знаходження і він ніколи не
виплачув аліменти й ніяк не допомагав
родині; чи можу я вважатися в цьому випадку напівсиротою?? Мені 17 років.
 
ГостьДата: Середа, 01.02.2012, 21:16 | Повідомлення # 98
Група: Гости





Добрий вечір!! я працюю вчителемв сільській місцевості, зарплата нарахована 1800 гривень. Чи маю я пільгу на газ і світло??
 
НаталіяДата: Неділя, 05.02.2012, 22:42 | Повідомлення # 99
Група: Гости





Чи маю я право на отримання пільг,на комунальні послуги,працюючи педагогом в місті,а прописана у селі.
 
ОляДата: Середа, 08.02.2012, 16:54 | Повідомлення # 100
Група: Гости





Я нараховую пільги педагогічним працівникам.При відповіді на їхні запитання ви враховуєте постанову КМУ від 28.05.2008р.№ 530( середньомісячний сукупний дохід пільговика за попередні шість місяців не перевищує 900,00грн)???????
 
ГостьДата: Четвер, 09.02.2012, 08:48 | Повідомлення # 101
Група: Гости





мені 18 років і я навчаюся на вечірній формі навчання, я напівсирота і після 18 р в мене песнію забрали. Чи є законодавство що моглоб повернути мені пенсію до поки я навчаюся в ВЗН, адже мама в мене пенсіонерка.
 
ГостьДата: Понеділок, 13.02.2012, 01:28 | Повідомлення # 102
Група: Гости





я інвалід 2 групи(працездатна) повинна б отримувати безкоштовні ліки. де можна дізнатись перелік ліків? чи безкоштовні ліки дають лише в разі амбулаторного лікування і чому? і до кого потрібно звернутись за рецептом?(проживаю в селі)
 
ГостьДата: Понеділок, 13.02.2012, 16:39 | Повідомлення # 103
Група: Гости





Доброго дня,я інвалід дитинства навчаюся на індивідуальному навчанні,хочу поступати у ВНЗ скажідь будь-ласка чи можу я поступати у ВЗН без ЗНО?
Дякую!
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 19:55 | Повідомлення # 104
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Галя)
Доброго вечора!Скажіть,будь ласка,після смерті годувальника,діти які не досягли 18 років чи мають пільгу на відпочинок


Доброго вечора.
З вашого запитання незрозуміло, що Ви маєте на увазі під пільгою на відпочинок. можливо годувальник відносився до категорії пільговиків, які мають право на виплату допомоги на оздоровлення, тоді зазначте,будь-ласка, до якої категорії пільговиків відносився годувальник.
 
НіколенкоДата: Субота, 18.02.2012, 20:16 | Повідомлення # 105
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Доброго вечора. Ми сім'я вчителів(чоловік і дружина), які працюють в сільській місцевості, скажіть будь-ласка, чи маємо ми право на якісь пільги? заробітна плата: дружина 1400 грн, чоловік 1700 грн. Маємо дитину віком 4 років.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл