Вівторок, 19.03.2024, 06:35
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Пільги - Сторінка 6 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пільги
ZlataДата: Вівторок, 25.01.2011, 15:12 | Повідомлення # 1
Адміністратор
Група: Администраторы
Повідомлень: 119
Статус: Offline
Тут Ви можете поставити питання щодо порядку надання пільги, її розміру, умови припинення тощо.

Подякувати за консультацію
 
Tiger1974Дата: Субота, 19.11.2011, 20:58 | Повідомлення # 76
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
доброго дня навчаюсь я на дербюджеті денної форми у вищому навчальному закладі.Нещодавно випвнилось мені 18 років.і як як на півсирота повинна отримувати пенсію окрем від брата.скажіть буь ласка чи впливає на розмір пенсії той факт що я отримую чи не отрмую степендію?


Доброго вечора. Ні,розмір пенсії не впливає на той факт, що Ви отримуєте стипендію.
 
Tiger1974Дата: Субота, 19.11.2011, 21:00 | Повідомлення # 77
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
працюю вчителем, маю 2 групу нвалідності,чиматиму право на пільгу при виході на пенсію по інвалідності якщо не працюватьиму


Якщо працюєте і проживаєте в сільській місцевості і там же будете отримувати пенсію, то пільга за Вами залішиться і після звільнення.
 
Tiger1974Дата: Субота, 19.11.2011, 21:03 | Повідомлення # 78
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
доброго дня навчаюсь я на дербюджеті денної форми у вищому навчальному закладі.Нещодавно випвнилось мені 18 років.і як як на півсирота повинна отримувати пенсію окрем від брата.скажіть буь ласка чи впливає на розмір пенсії той факт що я отримую чи не отрмую степендію?


Відповідь на Ваше запитання тут.
 
НастяДата: Середа, 30.11.2011, 14:21 | Повідомлення # 79
Група: Гости





Доброго дня. Я - дочка померлого учасника ліквідації аварії на ЧАЕС І категорії. Мені 20 років, навчаюся на бюджеті на четвертому курсі університету. Щомісячно отримую пенсію внаслідок втрати годувальника в розмірі 750 грн. На першому курсі мені виплатили 1000 гривень за заявою в університеті, сказали, що ця грошова допомога виплачується тільки один раз. У мене питання: чи маю я право отримувати надбавку до стипендії і який розмір повинна складати пенсія через втрату годувальника внаслідок аварії на ЧАЕС? Чула про щорічну виплату на оздоровлення, чи це так?
 
ГостьДата: П`ятниця, 02.12.2011, 02:48 | Повідомлення # 80
Група: Гости





я студент 2 курсу деної форми навчання,,отримую пенцію у звязку з втратою годувальника і офіційно пішов працювати......Чи маю я право на подальше отримання даної пенції???
 
ГостьДата: Вівторок, 06.12.2011, 16:57 | Повідомлення # 81
Група: Гости





Доброго вечора!!!! будь ласка, надайте інформацію з приводу : людині 50 років, має 2-гу групу інвалідності 10 років постіль. Чи має він право на пожиттєву пенсію без МСЕК? Дякую
 
чачкаДата: Четвер, 08.12.2011, 16:37 | Повідомлення # 82
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Добрий день,у мене наступне питвання: я мати -одиначка,дитина народилась в жовтні 2011 р.,в листопаді подавались документи на допомогу при народження дитини,а також органам управління праці та соціального захисту населення було надано витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про реєстрацію народження дитини(що підтвержує статус матері-одиначки).Мені не було розяснено який розмір виплат повинна отримувати мати-одиначка, з якого моменту часу і до якого :від дня нарождения дитини,з моменту подання заяви,чи після того як я вийду з декретної відпустки.Те саме стосується і допомоги по догляду за дитиною до трьох років.Я працююча особа,але йду у відпустку по догляду за дитиною до трьох років з лютого.Питання наступне:чи є сумма виплат матері-одиначки якоюсь фіксованою,так само як і допомога по догляду за дитиною по досягненню нею 3-ріного віку,чи їх можливо збільшити,виходячи з довідки про доходи за 6 місяців,і коли можливо робити цей перерахунок,відразу після народження дитини чи після закінчення декретної відпустки.Буду дуже вдячна за розяснення.
 
ОлександрДата: Неділя, 11.12.2011, 18:31 | Повідомлення # 83
Група: Гости





Доброго дня.
Потрібна Ваша консултація стосовно надання пільг.
В квартирі проживаю я - інвалід ЧАЕС 2 групи (інвалід війни 2 групи), моя дружина та повнолітній син, який також є інвалідом ЧАЕС 2 групи. Як повинні надаватися пільги на житлово-комунальні послуги: на мене та мою дружину та окремо на повнолітнього сина як окремого пільговика чи на мене, дружину та мого сина як члена сімї, який має свою пільгу? Яким нормативним документом це прописується.
Дякую.
Олександр.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 23:08 | Повідомлення # 84
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Настя)
Доброго дня. Я - дочка померлого учасника ліквідації аварії на ЧАЕС І категорії. Мені 20 років, навчаюся на бюджеті на четвертому курсі університету. Щомісячно отримую пенсію внаслідок втрати годувальника в розмірі 750 грн. На першому курсі мені виплатили 1000 гривень за заявою в університеті, сказали, що ця грошова допомога виплачується тільки один раз. У мене питання: чи маю я право отримувати надбавку до стипендії і який розмір повинна складати пенсія через втрату годувальника внаслідок аварії на ЧАЕС? Чула про щорічну виплату на оздоровлення, чи це так?


Доброго вечора!
До закінчення навчання Ви маєте право на пенсію у разі втрати годувальника.
Крім того, Ви маєте право як студент, на 50% знижку в оплаті вартості проїзду у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України.
Надбавку до стипендії (соціальну стипендію) отримують діти-сироти.
Щодо виплати на оздоровлення.
Ккожній дитині, яка втратила внаслідок Чорнобильської катастрофи одного з батьків, виплачується три мінімальні заробітні плати на момент виплати допомоги. Щорічна допомога на оздоровлення виплачується громадянам за місцем їх проживання органами соціального захисту населення. У разі виникнення права на щорічну допомогу з різних підстав, передбачених частиною четвертою цієї статті, надається одна з них, за вибором особи.
Але на зазначену допомогу можна розраховувати лише в тому випадку, якщо гроші передбачені в Держбюджеті на відповідний рік.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 23:17 | Повідомлення # 85
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
я студент 2 курсу деної форми навчання,,отримую пенцію у звязку з втратою годувальника і офіційно пішов працювати......Чи маю я право на подальше отримання даної пенції???


Питання дискусійне. З одного боку Ви залишаєтесь студентом денної форми навчання, тобто особою, яка має право на пенсію. З іншого боку Ви офіційно працюєте, тобто є працездатною особою, а пенсія призначається непрацездатним членам сім'ї. Я вважаю, що Ви втрачаєте право на пенсію. Але Ви можете звернутись за роз'ясненням до органу, який призначив Вам цю пенсію, можливо у держави інша думка.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 23:29 | Повідомлення # 86
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго вечора!!!! будь ласка, надайте інформацію з приводу : людині 50 років, має 2-гу групу інвалідності 10 років постіль. Чи має він право на пожиттєву пенсію без МСЕК? Дякую


Доброго вечора!
Повторний огляд інвалідів з нестійкими, оборотними змінами та порушеннями функцій організму з метою визначення ефективності реабілітаційних заходів, стану здоров'я і ступеня соціальної адаптації проводиться раз на один - три роки.
Повторний огляд інвалідів, а також осіб, інвалідність яких встановлено без зазначення строку проведення повторного огляду, проводиться раніше зазначеного строку за заявою такого інваліда, інших заінтересованих осіб у разі настання змін у стані здоров'я і працездатності або за рішенням суду чи прокуратури.
Особам, що звертаються для встановлення інвалідності, група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного
огляду у разі наявності вроджених вад розумового чи фізичного
розвитку, анатомічних дефектів, стійких необоротних морфологічних
змін та розладу функцій органів і систем організму, неефективності
реабілітаційних заходів, неможливості відновлення соціальної
адаптації, несприятливого прогнозу відновлення працездатності з
урахуванням реальних соціально-економічних обставин у місці
проживання інваліда, а також інвалідам, у яких строк переогляду
настає після досягнення шістдесяти років - у чоловіків та
п'ятдесяти п'яти років - у жінок.
Таким чином МСЕК має право установити особі термін для повторного огляду, а вже висновок МСЕК буде підставою для отримання чи припинення виплати пенсії.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 23:33 | Повідомлення # 87
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (чачка)
Добрий день,у мене наступне питвання: я мати -одиначка,дитина народилась в жовтні 2011 р.,в листопаді подавались документи на допомогу при народження дитини,а також органам управління праці та соціального захисту населення було надано витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про реєстрацію народження дитини(що підтвержує статус матері-одиначки).Мені не було розяснено який розмір виплат повинна отримувати мати-одиначка, з якого моменту часу і до якого :від дня нарождения дитини,з моменту подання заяви,чи після того як я вийду з декретної відпустки.Те саме стосується і допомоги по догляду за дитиною до трьох років.Я працююча особа,але йду у відпустку по догляду за дитиною до трьох років з лютого.Питання наступне:чи є сумма виплат матері-одиначки якоюсь фіксованою,так само як і допомога по догляду за дитиною по досягненню нею 3-ріного віку,чи їх можливо збільшити,виходячи з довідки про доходи за 6 місяців,і коли можливо робити цей перерахунок,відразу після народження дитини чи після закінчення декретної відпустки.Буду дуже вдячна за розяснення.


Доброго вечора!
Допомога по догляду за дитиною і допомога одинокій матері призначається з моменту звернення, але допомога по догляду призначається не раніше закінчення відпустки по вагітності і пологах. Розміри цих допомог залежать від доходів сім'ї за попередні 6 місяців. Перерахунок розміру допомог проводиться кожні шість місяців з моменту призначення та наступних перерахунків.
Бажаю вдачі.
 
Tiger1974Дата: Четвер, 29.12.2011, 23:44 | Повідомлення # 88
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Олександр)
Доброго дня.
Потрібна Ваша консултація стосовно надання пільг.
В квартирі проживаю я - інвалід ЧАЕС 2 групи (інвалід війни 2 групи), моя дружина та повнолітній син, який також є інвалідом ЧАЕС 2 групи. Як повинні надаватися пільги на житлово-комунальні послуги: на мене та мою дружину та окремо на повнолітнього сина як окремого пільговика чи на мене, дружину та мого сина як члена сімї, який має свою пільгу? Яким нормативним документом це прописується.
Дякую.
Олександр.


Доброго вечора!
Ваш син не є членом вашої сім'ї. В даному випадку пільги повинні надаватися йому окремо.
 
ГостьДата: Неділя, 08.01.2012, 18:49 | Повідомлення # 89
Група: Гости





Добрий вечір!
Скажіть будь-ласка, чи є якісь пільги при вступі до ВНЗ дітям учасників бойових дій, які прирівнюються до ветеранів (інвалідів) ВВВ та воїнів Афганістану?
 
ГостьДата: Понеділок, 16.01.2012, 21:26 | Повідомлення # 90
Група: Гости





Доброго вечора!
Скажіть будь ласка, чи мають вчителі-початківці якісь пільги чи державну допомогу на житло,можливо кредит під менші відсотки, чи кімнату в гуртожитку (якщо це місто), чи будинок (якщо у сільській місцевості?
Дякую.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Пільги (Всі види пільг)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл