Вівторок, 19.03.2024, 05:05
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 9 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
ГостьДата: Понеділок, 05.09.2011, 09:04 | Повідомлення # 121
Група: Гости





Доброго дня! Скажіть дудь-ласка, я зареєстрована як приватний підприємець, зараз я закриваю реєстрацію, але вона буде закрита тільки в листопаді, я незнаю чи я зможу зареєструватися в центрі зайнятості, я буду вагітна вже на 8 міс.,я зможу отримати якусь дородову допомогу, що порадити робити, чи є якісь варіантияя? Дякую!!!!!!!!
 
ГостьДата: Вівторок, 06.09.2011, 15:38 | Повідомлення # 122
Група: Гости





Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як буде мені нараховуватись допомога у зв"язку з другою вагітністю і пологами. Лише з 1 вересня 2011 р. я оформилась на відпустку по догляду за першою дитиною до досягнення нею трирічного віку.До якої групи жінок я відноситимусь?
 
ГостьДата: Четвер, 08.09.2011, 13:54 | Повідомлення # 123
Група: Гости





я не працюю і не стою на біржі,навчаюся на зочному відділенні,скажіть чи можу я получити дородову допомогу і де?
 
ГостьДата: Четвер, 08.09.2011, 16:49 | Повідомлення # 124
Група: Гости





Здравствуйте. Я оформляю помощ по уходу за ребенком до 3х лет. Я прописана с ребенком у своих родителей, муж у своих. А живем на съемной квартире. В соц. службе по месту моей прописки мне отказали. Сказали нужно по месту фактического проживания. Правомерны ли их действия?
 
ГостьДата: Понеділок, 19.09.2011, 13:24 | Повідомлення # 125
Група: Гости





длооо

Додано (19.09.2011, 14:24)
---------------------------------------------
Чоловік оформлений приватним підприемцем.заяву на ліквідацію подав ще в листопаді минулого року.Більше він нічого не робив і в податкову не ходив.як тепер бути,оскльки заява подана минулого року...боюсь,щоб не було проблем

 
ЯнаДата: Вівторок, 20.09.2011, 13:30 | Повідомлення # 126
Група: Гости





Доброго дня.
Поясніть мені, будь ласка, таку ситуацію. В мене є дитина 1,5 роки, я отримувала допомогу 130 грн. З 01.09.11 я вийшла на роботу, але на умовах погодинної оплати та на неповний робочий день. Коли я звернулась до соц.відділу, мені призупинили виплати, мотивуючи це тим, що до декрету я не працювала, а навчалась (на денному відділенні, держзамовлення).
Чи насправді я не маю право отримувати допомогу на дитину?
 
ГостьДата: Субота, 24.09.2011, 12:40 | Повідомлення # 127
Група: Гости





Добрий день.Мій чоловік працюючий пенсіонер на підприємстві ( працює 4 год.на день).я безробітна , знахожусь в відп.по догляду.за дитиною(2.5 рок.).на разі вагітна другою дитиною.Уже три роки проживаємо не по прописці,але на перщу дитину все оформляли по місцю приписки.Чи можу я на другу дитину всі виплати оформити по місцю проживання і чи можу внести добровільні внески у Фонд СС з ТВП для отримання декретних виплат і як це правильно зробити.дякую!
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 21:18 | Повідомлення # 128
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Ленчик)
Добрий вечір. В моєму повідомленні було ще одне запитання: чи маю я право на якусь допомогу за хворою дитиною? Будь ласка, дуже сподіваюсь на відповідь. Завчасно дякую. І назріло ще одне. В усіх Ваших прикладах по розрахунку малозабезпеченності є дані тільки для прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років ( відповідно 50%), та для працездатних осіб (відповідно 21%). В мене першій дитині 9 років. Який рівень ПМ буде для неї, та відповідній % ? Дякую.


Доброго вечора!
Для дітей 9-ти років рівень прожиткового мінімуму буде також 997 грн.*50%.
Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 6-ти років не передбачена.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 21:24 | Повідомлення # 129
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
якщо ми з чоловіком не прописані за однією адресою,але проживаємо в його батьків то хто буде входити до складу сімї


До складу сім'ї особи, що звернулася за призначенням допомоги, включаються чоловік (дружина); рідні, усиновлені та підопічні діти зазначених осіб віком до 18 років, а також діти віком до 23 років, які навчаються за денною формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації і не мають власних сімей, незалежно від місця проживання або реєстрації місця проживання; неодружені повнолітні діти, які визнані інвалідами з дитинства I і II групи або інвалідами I групи і проживають разом з батьками;
непрацездатні батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з ними і перебувають на їх утриманні у зв'язку з відсутністю власних доходів; жінка та чоловік, які проживають однією сім'єю, не перебувають у шлюбі, але мають спільних дітей.
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 21:32 | Повідомлення # 130
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Скажіть дудь-ласка, я зареєстрована як приватний підприємець, зараз я закриваю реєстрацію, але вона буде закрита тільки в листопаді, я незнаю чи я зможу зареєструватися в центрі зайнятості, я буду вагітна вже на 8 міс.,я зможу отримати якусь дородову допомогу, що порадити робити, чи є якісь варіантияя? Дякую!!!!!!!!


Доброго дня!
Є два варіанти.
1. Ви реєструєтесь в ЦЗН як безробітна і отримуєте допомогу виходячи з розміру допомоги на випадок безробіття.
2. Якщо з яких причин ви не зареєструєтесь, то все одно отримаєте допомогу, але іншого розміру. Для цього, разом із лікарняним листом необхідно звернутись до Вашого територіального відділу праці та соціального захисту населення.

P.S. Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами надається у розмірі 100 відсотків середньомісячного доходу (стипендії, грошового забезпечення, допомоги по безробіттю тощо) жінки, але не менше 25 відсотків від розміру встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатної особи (на даний час 960 грн.) із розрахунку на місяць.
бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 21:38 | Повідомлення # 131
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як буде мені нараховуватись допомога у зв"язку з другою вагітністю і пологами. Лише з 1 вересня 2011 р. я оформилась на відпустку по догляду за першою дитиною до досягнення нею трирічного віку.До якої групи жінок я відноситимусь?


Доброго вечора!
Уточніть будь ласка, що Ви маєте під терміном "група жінок".
Крім того, Ви після відпустки по вагітності та пологах працювали чи відразу пішли у відпустку?
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 21:41 | Повідомлення # 132
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
я не працюю і не стою на біржі,навчаюся на зочному відділенні,скажіть чи можу я получити дородову допомогу і де?


Так, можете. ЇЇ розмір буде складати 25% від прожиткового мінімуму для працездатної особи (960 грн.)*тривалість відпустки у зв'язку з вагітністю і пологами. Для її вилдати необхідно звертатись до територіального відділу праці і соціального захисту населення.
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 21:45 | Повідомлення # 133
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Здравствуйте. Я оформляю помощ по уходу за ребенком до 3х лет. Я прописана с ребенком у своих родителей, муж у своих. А живем на съемной квартире. В соц. службе по месту моей прописки мне отказали. Сказали нужно по месту фактического проживания. Правомерны ли их действия?


Добрый вечер! Не совсем их действия правомерны.
Дело в том, что получить помощь по месту проживания, а не регистрации это Ваше право, а не обязанность.
Таким образом, смело пишите официальное заявление по месту Вашей регистрации и подавайте его в отдел труда и социальной защиты населения. Вам не имеют права отказать.
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 21:55 | Повідомлення # 134
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
длоооДодано (19.09.2011, 14:24)---------------------------------------------Чоловік оформлений приватним підприемцем.заяву на ліквідацію подав ще в листопаді минулого року.Більше він нічого не робив і в податкову не ходив.як тепер бути,оскльки заява подана минулого року...боюсь,щоб не було проблем


БІльше проблем вже не буде.
Спочатку чоловіку необхідно звернутись до державного реєстратора і повідомити, що він продовжує процедуру припинення; зібрати необхідні довідки з податкової інспекції, пенсійного та інших фондів і закінчити процедуру реєстрації припинення підприємницької діяльності.
 
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 22:05 | Повідомлення # 135
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Яна)
Доброго дня. Поясніть мені, будь ласка, таку ситуацію. В мене є дитина 1,5 роки, я отримувала допомогу 130 грн. З 01.09.11 я вийшла на роботу, але на умовах погодинної оплати та на неповний робочий день. Коли я звернулась до соц.відділу, мені призупинили виплати, мотивуючи це тим, що до декрету я не працювала, а навчалась (на денному відділенні, держзамовлення). Чи насправді я не маю право отримувати допомогу на дитину?


Доброго вечора!
Матерям, які мають дітей віком до трьох років і вийшли на роботу та працюють у режимі неповного робочого часу або вдома, що підтверджується довідкою з місця роботи, або одночасно продовжують навчання з відривом від виробництва, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років призначається (виплачується) в повному розмірі.
Вам необхідно терміново звернутися з письмовою заявою до відділу праці та соціального захисту населення з вимогою про поновлення Вам виплати допомоги по догляду за дитиною до трьох років та вимагати від них письмової відповіді у 10-ти денний термін з моменту подання Вашої заяви (на копії заяви Вам повинні поставити реєстраційний номер і дату реєстрації заяви).
Якщо Вам відмовлять - звертайтесь з письмовою заявою до прокуратури.
Бажаю вдачі!
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл