П`ятниця, 19.04.2024, 22:03
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 8 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
ГостьДата: Понеділок, 15.08.2011, 22:52 | Повідомлення # 106
Група: Гости





Доброго вечора!Я працюю у приватного підприємця.На даний час перебуваю у відпусці у зв'язку з вагітністю і пологами.Після її закінчення роботодавець хоче мене звільнити,тобто щоб я звільнилася за власним бажанням.Що я втрачаю якщо погоджуся?чи буде тоді врахований період по догляду за дитиною до трудового стажу?Чи може він мене звільнити за скороченням штату?
 
ГостьДата: Вівторок, 16.08.2011, 12:14 | Повідомлення # 107
Група: Гости





Доброго дня! У мене закінчується відпустка у звязку з вагітністю і пологами, необхідно подавати на допомогу по догляду за дитиною до 3 років. До вагітності я ніде не працювала,оскільки закінчувала навчання.Чоловік цього місяця звільнився. Які доходи будуть враховуватись для визначення збільшеної допомоги, адже зараз в чоловіка 0 доходів, а в мене тільки гроші на дитину.Які необхідно документи подати?
 
ОльгаДата: Четвер, 18.08.2011, 21:02 | Повідомлення # 108
Група: Гости





Я -одинока непрацююча мама, маю дитину 2-х років.В серпні 2011 р.подала документи на переоформлення. Мені прийшло повідомлення з соцбезу,що я не маю права на допомогу одиноким матерям, так як за останні 6 місяців мала середньомісячнийдохід на члена сім'ї 417.70 грн. Скажіть,будь ласка, чи правомірне рішення щодо виплати мені?
 
ГостьДата: Понеділок, 22.08.2011, 11:34 | Повідомлення # 109
Група: Гости





[quote=Tiger1974]Для призначення допомоги по догляду за дитиною до 3-х років у розмірі, що перевищує мінімальний, подається в установленому порядку довідка про склад сім'ї та декларація про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї).
Тобто, мова йде зовсім не про довідку про доходи, а про декларацію.
А органам праці та соціального захисту населення забороняється вимагати для одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку інші документи, крім передбачених існуючим порядком.
А якщо Вам відмовлять, от ці дії ОПСЗН і можна оскаржити до суду, оскільки подання довідок про доходи до ОПСЗН не передбачено чинним законодавством. [/quote]
Дякую звичайно за спробу допомогти!
Але подання такої довідки про доходи нажаль передбачено для розрахунку допомоги.
Наказ Мінпраці N 112/6400 Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги.
частина 9
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 23.08.2011, 22:26 | Повідомлення # 110
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Quote (Tiger1974)
Для призначення допомоги по догляду за дитиною до 3-х років у розмірі, що перевищує мінімальний, подається в установленому порядку довідка про склад сім'ї та декларація про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї). Тобто, мова йде зовсім не про довідку про доходи, а про декларацію. А органам праці та соціального захисту населення забороняється вимагати для одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку інші документи, крім передбачених існуючим порядком. А якщо Вам відмовлять, от ці дії ОПСЗН і можна оскаржити до суду, оскільки подання довідок про доходи до ОПСЗН не передбачено чинним законодавством.
Дякую звичайно за спробу допомогти! Але подання такої довідки про доходи нажаль передбачено для розрахунку допомоги. Наказ Мінпраці N 112/6400 Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги. частина 9


Шановний Гость!
Зазначена Вами Методика призначена для обчислення сукупного доходу сімей
(одержувачів) для всіх видів соціальної допомоги і застосовується при визначенні їх права на соціальну допомогу та розрахунку її розміру.
І ні для чого більше. Тобто, це інструкція для органів праці і соціального захисту населення. Вона Вас ніяким чином не обходить, якщо це не стосується невірно визначеного розміру соціальної допомоги.
Ви звертаєтесь до цього органу на підставі іншого Порядку. І цей Порядок забороняє вимагати інші, не передбачені ним, документи.
А в зазначеній Вами частині 9 Методики вказано наступне:
9. Обчислення доходу:
9.1) загальна сума сукупного доходу одержувачів допомоги включає в себе суму всіх доходів кожної особи, яка враховується при наданні допомоги, визначених на підставі наданих документів про доходи за останні шість календарних місяців або два квартали, що передують місяцю звернення за призначенням соціальної допомоги, якщо інше не передбачене законодавством.
Де тут зазначено, що Ви зобов'язані надати довідку про доходи? У Вашому випадку документом про доходи є ні що інше, як декларація про доходи, а компетентні органи хай з'ясовують правду Ви там написали чи ні.
Тим більше, що частина 2 зазначеної Вами Методики цілком підтверджує саме мою позицию:
Особи, які зараховуються до складу сім'ї при визначенні права на соціальну допомогу та розрахунку її розміру, перелік документів про доходи членів сім'ї для призначення соціальної допомоги, окремі види допомоги, які не враховуються в сукупному доході, визначаються в нормативно-правових актах, що встановлюють відповідні види соціальної допомоги.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 23.08.2011, 22:28 | Повідомлення # 111
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Ленчик)
Я одинока мати за першою дитиною, їй 9 років, отримую на неї допомогу в розмірі 283 грн. Також знаходжуся в декретній відпустці по догляду за хворою дитиною до 6-ти років, не отримуючи на неї нічого. В соцзабезі мені нарахували допомогу по малозабезпеченості в розмірі 63 грн. Нарахована зарплата чоловіка за 6 місяців складає 6865,15 грн. Скажіть, будь ласка, чи правильно мені нарахували малозабезпеченність, і чи маю я право на якусь допомогу за хворою дитиною?


Шановна Гость! Провдення розрахунків за умовами форуму відноситься до платної категорії послуг.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 23.08.2011, 22:32 | Повідомлення # 112
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго вечора!Я працюю у приватного підприємця.На даний час перебуваю у відпусці у зв'язку з вагітністю і пологами.Після її закінчення роботодавець хоче мене звільнити,тобто щоб я звільнилася за власним бажанням.Що я втрачаю якщо погоджуся?чи буде тоді врахований період по догляду за дитиною до трудового стажу?Чи може він мене звільнити за скороченням штату?


Дорого вечора!
Роботодавець не зможе Вас звільнити у будь-якому разі.
Хоча, якщо Ви звільнитеся самостійно, то практично нічого не втратите.
До страхового стажу зараховується період, коли жінка отримує допомогу по догляду за дитиною до трьох років, але цей час швидко сплине. А куди Ви потім вийдете на роботу? Вирішувати Вам.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 23.08.2011, 22:38 | Повідомлення # 113
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! У мене закінчується відпустка у звязку з вагітністю і пологами, необхідно подавати на допомогу по догляду за дитиною до 3 років. До вагітності я ніде не працювала,оскільки закінчувала навчання.Чоловік цього місяця звільнився. Які доходи будуть враховуватись для визначення збільшеної допомоги, адже зараз в чоловіка 0 доходів, а в мене тільки гроші на дитину.Які необхідно документи подати?


Доброго вечора!
Для одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку органам праці та соціального захисту населення подаються такі документи:
1) заява матері (батька, усиновлювача, опікуна, дідуся, бабусі або іншого родича, який фактично здійснює догляд за дитиною), що складається за формою, затвердженою Мінпраці;
2) копія або витяг з наказу (розпорядження) роботодавця про надання відпустки;
3) копія свідоцтва про народження дитини;
5) копія трудової книжки матері (батька, усиновлювача, опікуна, дідуся, бабусі або іншого родича), яка (який) здійснює догляд за дитиною;
6) довідка з місця навчання - для осіб, які навчаються;
7) довідка про те, що виплата допомоги по безробіттю або матеріальної допомоги по безробіттю не проводиться, - для непрацюючих осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
8) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - для осіб, що провадять підприємницьку діяльність.
Для визначення допомогои будуть враховуватися всі доходи чоловіка і Ваші за шість місяців до дня звернення за допомогою.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 23.08.2011, 22:45 | Повідомлення # 114
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Ольга)
Я -одинока непрацююча мама, маю дитину 2-х років.В серпні 2011 р.подала документи на переоформлення. Мені прийшло повідомлення з соцбезу,що я не маю права на допомогу одиноким матерям, так як за останні 6 місяців мала середньомісячнийдохід на члена сім'ї 417.70 грн. Скажіть,будь ласка, чи правомірне рішення щодо виплати мені?


Допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновлювачам (вдовам, вдівцям), матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків, шлюб між якими було розірвано до дня смерті, які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою у вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), надається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менш як 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Виплата допомоги в розмірі, що перевищує мінімальний, здійснюється протягом шести календарних місяців. Якщо особа, якій
призначена допомога, після закінчення зазначеного строку не
підтвердила право на призначення допомоги у розмірі, що перевищує
мінімальний, допомога виплачується у мінімальному розмірі.
Тобто, Вам не могли зовсім припинити виплату допомоги, вона повинна виплачуватись хоча б у мінімальному розмірі, для Вас це 249,60 грн.
Бажаю вдачі.
 
ЛенчикДата: Четвер, 25.08.2011, 20:47 | Повідомлення # 115
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Quote
Я одинока мати за першою дитиною, їй 9 років, отримую на неї допомогу в розмірі 283 грн. Також знаходжуся в декретній відпустці по догляду за хворою дитиною до 6-ти років, не отримуючи на неї нічого. В соцзабезі мені нарахували допомогу по малозабезпеченості в розмірі 63 грн. Нарахована зарплата чоловіка за 6 місяців складає 6865,15 грн. Скажіть, будь ласка, чи правильно мені нарахували малозабезпеченність, і чи маю я право на якусь допомогу за хворою дитиною?

Quote
Шановна Гость! Провдення розрахунків за умовами форуму відноситься до платної категорії послуг.
Бажаю вдачі!

Добрий вечір. В моєму повідомленні було ще одне запитання: чи маю я право на якусь допомогу за хворою дитиною? Будь ласка, дуже сподіваюсь на відповідь. Завчасно дякую.
І назріло ще одне. В усіх Ваших прикладах по розрахунку малозабезпеченності є дані тільки для прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років ( відповідно 50%), та для працездатних осіб (відповідно 21%). В мене першій дитині 9 років. Який рівень ПМ буде для неї, та відповідній % ? Дякую.
 
ГостьДата: П`ятниця, 26.08.2011, 10:34 | Повідомлення # 116
Група: Гости





Добрий день.Я стою на обліку в центрі зайнятості з 23.03.2011.Звільнена з роботи за угодою сторін(п.1 ст.36).Зараз вагітна 1 місяць.Якщо роботи не знайду виникає ряд питань
1.Чи зареєструють мене 2-й раз в ЦЗ з терміном~24 тижні(оскільки після звільнення з роботи термін перебування на обліку в ЦЗ 9 місяців зараз тільки 5-й )
2.Які виплати і в якому розмірі по декретній відпустці,пологах і по догляду за дитиною до 3 років одержують перебуваючи на обліку в ЦЗ
3.Чи йде трудовий стаж, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною до 3 років коли на обліку в ЦЗ
НАПЕРЕД ДУЖЕ ВДЯЧНА
 
ГостьДата: Понеділок, 29.08.2011, 18:07 | Повідомлення # 117
Група: Гости





добрий день!я непрацююча особа,не прописана в цьому місті,не маю реестрації шлюбу,вагітна.Чи зможу я в цьму місті де не прописана подати документи до ФСС?
 
Tiger1974Дата: Субота, 03.09.2011, 21:08 | Повідомлення # 118
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день.Я стою на обліку в центрі зайнятості з 23.03.2011.Звільнена з роботи за угодою сторін(п.1 ст.36).Зараз вагітна 1 місяць.Якщо роботи не знайду виникає ряд питань 1.Чи зареєструють мене 2-й раз в ЦЗ з терміном~24 тижні(оскільки після звільнення з роботи термін перебування на обліку в ЦЗ 9 місяців зараз тільки 5-й ) 2.Які виплати і в якому розмірі по декретній відпустці,пологах і по догляду за дитиною до 3 років одержують перебуваючи на обліку в ЦЗ 3.Чи йде трудовий стаж, перебуваючи у відпустці по догляду за дитиною до 3 років коли на обліку в ЦЗ НАПЕРЕД ДУЖЕ ВДЯЧНА


Доброго вечора!
1.Ви можете не зніматись з обліку в ЦЗ до народження дитини. Після 9-ти місяців лише припиняється виплата допомоги.
2. Декретна відпустка (правильна назва - відпустка по вагітності і пологам) - Ви її не отримаєте, так як відпустка передбачає трудові відносини, а у Вас їх не існує. Але Ви маєте право на допомогу у зв'язку з вагітністю і пологами у розмірі 100 відсотків мінімального розміру допомоги по безробіттю (для жінок, зареєстрованих у центрі зайнятості як безробітні).
3. Допомога у зв'язку з народженням дитини:
Ддпомога при народженні дитини, яка народилася після 31 грудня 2010 р., надається у сумі, кратній 22 розмірам прожиткового мінімуму (один мінімум з 1 жовтня – 853 гривні), - на першу дитину; кратній 45 розмірам прожиткового мінімуму, - на другу дитину; кратній 90 розмірам прожиткового мінімуму, - на третю і кожну наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у дев'ятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 12 місяців, на
другу дитину - 24 місяців, на третю і кожну наступну дитину - 36 місяців рівними частинами.
3. Страховий стаж зараховується лише за час виплати допомоги по догляду за дитиною до трьох років. Розмір допомоги не менше 130 грн., інше в залежності від доходів за попередні шість місяців.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 03.09.2011, 21:10 | Повідомлення # 119
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
добрий день!я непрацююча особа,не прописана в цьому місті,не маю реестрації шлюбу,вагітна.Чи зможу я в цьму місті де не прописана подати документи до ФСС?


Добрий вечір! Так, можете. Але для отримання допомоги необхідно буде надати довідку про те, що Ви не отримували допомогу по народженню дитини за місцем реєстрації.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Неділя, 04.09.2011, 21:38 | Повідомлення # 120
Група: Гости





якщо ми з чоловіком не прописані за однією адресою,але проживаємо в його батьків то хто буде входити до складу сімї
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл