Вівторок, 23.04.2024, 08:52
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 25 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 17:49 | Повідомлення # 361
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня.Підскажіть - якщо жінка отримує трьохрічну допомогу,але має у власності будинок і землю,чи може розраховувати на допомогу більше 130 грн?


Доброго вечора.
Так, може, якщо різниці між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні
шість місяців, буде більше 130 гривень.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 17:51 | Повідомлення # 362
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Аліна)
Я стою на обліку в центрі зайнятості і зараз я є вагітна на 3 місяці, у квітні в мене буде рік як я стою на обліку в центрі зайнятості, а в червні маю йти у декретну відпустку, чи можу після року залишитись на обліку на біржі до декретної відпустки. Дякую.


Так, можете, але Ви не будете отримувати допомогу по безробіттю.
Бажаю успіху.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 17:54 | Повідомлення # 363
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Скакжіть будь ласка Якщо фізичний підприємець, то чи зможу отримати допомогу при нороджені першої дитини.


Доброго вечора.
Так, фізична особа - підприємець також має право (як фізична особа) на допомогу при народжені і першої, і подальших дітей. За виплатою допомоги необхідно звертатись до районного управління праці і соціального захисту населення.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 17:59 | Повідомлення # 364
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Скажіть будь-ласка,які я маю соціальні виплати по догляду за дитиною до 3-х років і пільги. ( Крім 130 грн.) Дитина народилася 02.12.2010 року.У мене доходу не має.У чоловіка заробітна плата 1200 грн.щомісячно.


Доброго вечора.
Ви можете розраховувати на допомогу малозабезпеченим сім'ям. Також можете здійснити перерахунок допомоги по догляду за дитиною до трьох років з метою її збільшення понад 130 грн. Для цього Вам необхідно звернутися до районного управління праці і соціального захисту населення.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 18:04 | Повідомлення # 365
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Будь ласка ,скажіть чи можна розраховувати на допомогу після досягнення дитиною 3 років.Ще є дитина 5 років,чоловік не працює, я теж без роботи


Доброго вечора.
Якщо ви не працюєте , то не можете мати право на допомогу від держави як малозабзпечена сім'я. Для того, щоб почати отримувати яку-небудь допомогу, вам з чоловіком необхідно стати на облік у службі зайнятості населення як безробітним, а потім звернутися до районного управління праці і захисту населення з приводу можливості оформлення допомоги як малозабезпеченій сім'ї.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 18:17 | Повідомлення # 366
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Ірина)
Добрий вечір!Підкажіть будь-ласка,що вважається "іншими доходами", при нарахуванні виплат по догляду за дитиною до 3-х років.(конкретно цікавлять грошові перекази,які отримуються в банку за паспортом).Зарані дякую!


Доброго вечора.
Так, зазначені грошові перекази є доходом фізичної особи і підлягають оподаткуванню, а отже і враховуються при обчислення сукупного доходу сім'ї для визначення розміру допомоги.
Бажаю успіху.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 18:23 | Повідомлення # 367
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Ксенія)
Доброго дня,скажіть,будь ласка, на який вид соціальної допомоги можна розраховувати,при моїй зарплаті 1500 гривень в місяць,двоє дітей 5 і 6 років, чоловік не працює. Щиро дякую.


Доброго вечора.
Поки Ваш чоловік не працевлаштується чи не стане на облік у службі зайнятості населення як безробітний, ваша сім'я не зможе отримувати допомоги як малозабезпечена сім'я, а інші види допомоги виплачуються лише у відповідності до спеціальних законів (чорнобильці, учаники бойових дій, війни і т.і.).
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 18:32 | Повідомлення # 368
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи маю я право на допомогу як малозабезпечена сімя, я працюю на повну ставку , оклад складає 121грн., моя донька їй 6 років отримує допомогу від держави 300 грн., бо батько на платить еліментів, я проживаю тільки з донькою допомогу донька тільки почала отримувати з листопада місяця 2011р.


Доброго вечора.
Проведення розрахунків за правилами сайту "Запитайте юриста" є платних послуг.
Але Ви можете розрахувати розмір допомоги самостійно.
Розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.
При цьому, установлено, що у 2012 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги відповідно до цього Закону у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить: для працездатних осіб - 21 відсоток, для дітей - 50 відсотків, для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів - 80 відсотків відповідного прожиткового мінімуму. Розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям не може бути більше ніж 75 відсотків від рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 18:46 | Повідомлення # 369
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
доброго дня ! У мене така ситуація - я одинока мати, виховую сина 4 роки, отримую на нього допомогу 450 грн, у соцзахисті мені сказали, що якщо я зареєструюся в центрі зайнятості, як безробітня, то матиму статус малозабезпеченої та право не сплачувати за дитячій сад та на субсидію . Також я навчаюсь заочно на бюджетний формі навчання в університеті та знаходжусь на 12 тижні вагітності . З попереднього місця роботи я звільнилася у квітні 2011 у зв'язку із необхідністю догляду за дитиною до досягнення нею 14річного віку . Чи зареєструють мене у центрі зайнятості і на яку допомогу я можу розраховувати ?


Доброго вечора.
У службі зайнятості Вас повинні зареєструвати як безробітну.
Розрахунок допомоги за правилами сайту "Запитайте юриста" є платною послугою.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 18:50 | Повідомлення # 370
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Юля)
Доброго вечора. Підскажіть будь-ласка як мені збільшити розмір грошової допомоги на дитину до 3 років. Я отримую 130 грн в місяць, чоловік і я не працюємо офіційно. Чи можна якось збільшити грошову допомогу і як?


Доброго вечора.
Розмір допомоги переглядається кожні шість місяців. Для перегляду допомоги Вам необхідно звернутись із відповідною заявою до районного управління праці та соціального захисту населення. Для призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, подається в установленому порядку довідка про склад сім'ї та
декларація про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі
довідок про доходи кожного члена сім'ї).
Бажаю успіху.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 18:53 | Повідомлення # 371
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (магиканин)
Добрий день. Піскажіть будь-ласка, які види допомоги я можу отримати на 3-х місячну дитину, якщо я та чоловік не працюемо та як це зробити. Дякую


Доброго вечора.
Ви можете розраховувати на допомогу при народженні дитини та на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років. Для отримання допомоги необхідно звернутись до районного управління праці і соціального захисту населення.
Бажаю успіху.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 18:55 | Повідомлення # 372
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня. в сім’ї 4 людини. двоє дорослих і двоє дітей віком 4 і 12 років. одна людина працює 1500 грн. а друга доглядає за людиною похилого віку(офіційно 1.5 місяців). допоможіть визначити чи має право сім’я на фінансову допомогу? Дякую


Доброго вечора.
Проведення розрахунків за правилами сайту "Запитайте юриста" є платною послугою.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 18:58 | Повідомлення # 373
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
доброго дня. допоможіть будь-ласка. в нашій сім*ї 4 особи - тато,мама, син 4 роки і донька 5 років. тато 6 місяців працював за трудовим договором з зарплатнею 1000 гривень, а зараз, після розірвання договору, вже 3 місяці стоїть *на біржі* отримуючи 544 гривні допомоги по безробіттю, мама не працюе, сидить дома з дітьми (вони ходять до садочка але часто хворіють). Скажіть , може така сім*я вважатись малозабезпеченою? Яку суму допомоги можуть нам нарахувати? від чого це буде залежати? Дякую!


Доброго вечора.
Розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.
Установлено, що у 2012 році рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімум) для призначення допомоги відповідно до цього Закону у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить: для працездатних осіб - 21 відсоток, для дітей - 50 відсотків, для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів - 80 відсотків відповідного прожиткового мінімуму. Розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям не може бути більше ніж 75 відсотків від рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім'ї.
Проведення розрахунків за правилами сайту "Запитайте юриста" є платною послугою.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 19:18 | Повідомлення # 374
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста. Я одинокая мать. У меня двое детей. Старшая дочь 21 год учится на очном отделении, получает стипендию, младший сын 5 лет. Я подаю документы в райсобес на помощь одинокой матери. Мне платят 262 грн. всего за двух детей. скажите это правильно?


Добрый вечер.
Для ответа на Ваш вопрос необходимо произвести расчет Ваших доходов и сопоставить их с гарантированным государственным прожиточным минимумом. По условим сайта "Запитайте юриста" расчеты относятся к платным услугам.
 
Tiger1974Дата: Субота, 18.02.2012, 19:31 | Повідомлення # 375
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Я вагітна 2 дитиною,але на даний час знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною по досягненню нею 3 річного віку(20,05,2011-20,05,2014) На яку суму виплат мені розраховувати у зв"зку вагітністю і пологами? НАПЕРЕД ДЯКУЮ!!!


Доброго вечора.
Допомога по вагітності та пологах надається застрахованій особі у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати (доходу), обчисленої відповідно до статті 53 цього Закону, і не залежить від страхового стажу.
Сума допомоги по вагітності та пологах в розрахунку на місяць не повинна перевищувати розміру максимальної величини (граничної суми) місячної заробітної плати (доходу), з якої сплачувались страхові внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Розмір Вашої допомоги можна визначити лише розрахунковим шляхом. За правилами сайту "Запитайте юриста" є платною послугою.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл