Вівторок, 16.04.2024, 05:48
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 22 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 20:34 | Повідомлення # 316
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Я приватний підприємець на спрощеній системі оподаткування .В травні місяці планую йти у декретну відпустку.Сплачую ЄСВ у пенс.фонд.Чи маю я право на декретні виплати і допомогу при народженні дитини?Чи можу я в декретній відпустці займатися підпр.діяльністю?Чи мені потрібно буде закрити підпр.діяльн.?


Доброго вечора!
Так, Ви маєте право і на допомогу по вагітності і пологах, і на допомогу при народженні дитини. у розмірі 25 відсотків розміру
прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатної
особи, з розрахунку на місяць. Мінімальний розмір допомоги по догляду за дитиною не залежить від зайняття підприємницькою діяльністю.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 20:43 | Повідомлення # 317
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Допоможiть будь-ласка!чоловiк не працює,дитині 2.9,я з травня оформила соціальну допомогу по доходам,а в липні звільнилася з попереднього мiсця роботи (де знаходилась в декретній відпусткі),заяву що звільнилася в совбез не подала,мені повідомили в совбезі що в мене йде переплата по сiчень 4700,і їх потрiбно повернути.


Доброго вечора!
Якщо Ви після звільнення з роботи, вийшли на іншу роботу на умовах повного робочого часу, то це ще можна зрозуміти, якщо ж ні, то вимоги соцзахисту неправомірні. Напишіть їм письмову заяву щодо цих 4700 - чим вони обґрунтовують свої вимоги, а потім приймемо рішення щодо правомірності їх вимог, адже звільнення з роботи у період відпустки не є підставою для повернення коштів.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 21:33 | Повідомлення # 318
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость(Olesya))
Христос Народився! У мене 4 дітей: 12р.,8р., і близнята, яким у жовтні виповнилось 3роки. Я ніде не працюю, чоловікова з/п 500грн.Скажіть будь-ласка, на яку соц.допомогу я можу розраховувати? Коли я зверталася з цим питанням, то мені повідомили, що мені не виходить, тому що рахуються ще й ті гроші що я получала до 3-х років. ДЯКУЮ!


Доброго вечора!
вам необхідно звернутись до районного центру зайнятості населення і стати на облік як безробітна. Після цього необхідно звернутись до районного управління праці і захисту населення для оформлення допомоги малозабезпеченій сім'ї.
Бажаю вдачі.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 21:39 | Повідомлення # 319
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Maryna_M_M)
Доброго вечора. З 02.12.2011 я знаходжуся на лікарняному у звязку з вагітністю та пологами (до 05.08.2012-126 днів). Допомогу від роботодавця (ПАТ) досі не отримала, хоча вже було три наступних зарахувань з/п -15.12.2011, 27.12.2011, 13.01.2012. Чи правомірно це і як можна прискорити процес виплати допомоги? Дякую.


Доброго вечора!
Термін розгляду документів для призначення допомоги скаладає 10 днів. Ще 5 днів надається роботодавцю для повідомлення працівника про результати розгляду. Допомога виплачується у найближчий період для виплати заробітної плати.
Прискорити процес можна шляхом написання аргументованих звернень до роботодавця. До речі, сайт "Запитайте юриста" надає таку платну послугу.
Бажаю вдачі.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 21:43 | Повідомлення # 320
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день, зареєструватися не зміг. Запитання: чи виплачуєть допомога матерям, діти яких часто хворіють? Спасибі.


Доброго вечора!
Залежно від віку дитини матір може знаходитись з дитиною на лікарняному. Передбачена допомога дитині - інваліду.
Бажаю вдачі.
 
ГостьДата: Понеділок, 16.01.2012, 23:40 | Повідомлення # 321
Група: Гости





Доброго вечора . Я інвалід першої групи з дитинства . Мати-одиночка трьох дітей . Мій трирічний син теж інвалід ( синдром дауна і серйозні вади серця) .Живу разом з мамою пенсіонеркою . Мама отримує пенсію - 1196гр , я -1200гр , син -995гр , як мати-одиночка отримую -770гр , і на дитину до трьох років -130+1250=1380гр . Також отримую арендну плату за землю у розмірі 1000гр на рік і користуюся пільгами при сплаті за ел.енергію і газ , як мати 3х дітей .Підкажіть будьте ласкаві , як правильно підрахувати прожитковий мінімум . Я прочитала у вас на сайті що він може бути збільшеним на 20 відсотків на кожну дитину через те що я інвалід першої групи . Чи так це , чи може щось змінилося ? Також підкажіть чи всі виплати мені будуть зараховуватися при визначенні сукупного доходу за шість місяців . Дуже вдячна вам .
 
ГостьДата: Вівторок, 17.01.2012, 10:41 | Повідомлення # 322
Група: Гости





Підскажіть будь-ласка. Чекаємо другу дитину. З жінкою та першою дитиною проживаємо на власній квартирі, але ми там не прописані. Я прописаний зі своїми батьками на іншій квартирі, а жінка з першою дитиною зі своїми батьками. Як вирахувати середній прибуток на члена сімї. В розрахунок беруться тільки я жінка і дитина? Чи потрібно враховувати також прибуток наших батьків? Наперед дякую.
 
ГостьДата: Вівторок, 17.01.2012, 16:25 | Повідомлення # 323
Група: Гости





Доброго вечора.Якщо у мого чоловіка є дитина від першого шлюбу 13 років ,він платить аліменти,а ми чекаємо на другу дитину,чи можуть дитячі кошти виплачуватися як за другу дитину ???
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 17.01.2012, 21:32 | Повідомлення # 324
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго вечора . Я інвалід першої групи з дитинства . Мати-одиночка трьох дітей . Мій трирічний син теж інвалід ( синдром дауна і серйозні вади серця) .Живу разом з мамою пенсіонеркою . Мама отримує пенсію - 1196гр , я -1200гр , син -995гр , як мати-одиночка отримую -770гр , і на дитину до трьох років -130+1250=1380гр . Також отримую арендну плату за землю у розмірі 1000гр на рік і користуюся пільгами при сплаті за ел.енергію і газ , як мати 3х дітей .Підкажіть будьте ласкаві , як правильно підрахувати прожитковий мінімум . Я прочитала у вас на сайті що він може бути збільшеним на 20 відсотків на кожну дитину через те що я інвалід першої групи . Чи так це , чи може щось змінилося ? Також підкажіть чи всі виплати мені будуть зараховуватися при визначенні сукупного доходу за шість місяців . Дуже вдячна вам .


Доброго вечора!
При розрахунку сукупного доходу сім'ї буде зараховуватись весь дохід, крім розміру допомоги для надання якої він розраховується. Наприклад, Вам необхідно розрахувати сукупний дохід сім'ї для отримання підвищеної допомоги на дитину до досягнення нею трьох років, то Ви складаєте усі пенсії і доплати крім допомоги до трьох років саме тієї дитини для отримання допомоги на яку розраховуєте допомогу. І так з усіма видами допомоги. До речі, якщо Ваша дитина є інвалідом, то ви можете розраховувати на державну соціальну допомогу на дитину-інваліда. Розмір допомоги складає 70% від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (822 гривень на 01.01.2012). Крім того, Ви можете розраховувати на надбавку по догляду за дитиною-інвалідом у розмірі 50% від прожиткового мінімуму на дітей віком до 6 років (893 гривень на 01.01.2012). Заява щодо призначення державної допомоги і надбавки подається до районного управління праці і соціального захисту населення.
А про 20% - це допомога малозабезпеченим сім'ям. Її розмір складає різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.
для кожної дитини-інваліда, яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, для кожної дитини, яка утримується матір'ю (батьком, усиновителем), що не перебуває у шлюбі, і запис про батька (матір) цієї дитини у Книзі реєстрації народжень провадиться в установленому порядку за вказівкою матері (батька), для кожної дитини, в якої один або обоє батьків є інвалідами I або II групи, - на 20 відсотків. Умови розрахунку такі ж, тобто весь дохід мінус допомога для призначення якої розраховується дохід.
Бажаю вдачі.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 17.01.2012, 21:34 | Повідомлення # 325
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Підскажіть будь-ласка. Чекаємо другу дитину. З жінкою та першою дитиною проживаємо на власній квартирі, але ми там не прописані. Я прописаний зі своїми батьками на іншій квартирі, а жінка з першою дитиною зі своїми батьками. Як вирахувати середній прибуток на члена сімї. В розрахунок беруться тільки я жінка і дитина? Чи потрібно враховувати також прибуток наших батьків? Наперед дякую.


Доброго вечора!
До складу сукупного доходу братимуть Ваш дохід, дохід дружини і першої дитини.
Бажаю вдачі.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 17.01.2012, 21:37 | Повідомлення # 326
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго вечора.Якщо у мого чоловіка є дитина від першого шлюбу 13 років ,він платить аліменти,а ми чекаємо на другу дитину,чи можуть дитячі кошти виплачуватися як за другу дитину ???


Доброго вечора!
Так, можуть. Але чоловікові прийдеться довести управлінню праці і соціального населення, що він виховує першу дитину і повинен оформляти допомогу на себе.
Бажаю вдачі.
 
ГостьДата: Вівторок, 17.01.2012, 22:32 | Повідомлення # 327
Група: Гости





Дякую дуже вам , я усе зрозуміла . Я недавно подала заяву на допомогу подогляду за інвалідом і мені стали доплачувати десь біля 200гр. Я так розумію що це тільки половина того що я би могла отримувати як допомогу по догляду за інвалідом . Підкажіть будьте ласкаві як діяти щоб добитися виплати повної надбавки .
 
Tiger1974Дата: Середа, 18.01.2012, 21:34 | Повідомлення # 328
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Дякую дуже вам , я усе зрозуміла . Я недавно подала заяву на допомогу подогляду за інвалідом і мені стали доплачувати десь біля 200гр. Я так розумію що це тільки половина того що я би могла отримувати як допомогу по догляду за інвалідом . Підкажіть будьте ласкаві як діяти щоб добитися виплати повної надбавки .


Доброго вечора!
Вам необхідно звернутися з письмовою заявою до районного управління праці і соціального захисту населення, в якій просити надати інформацію щодо видів і розмірів допомоги, які Вам виплачуються, а також правові підстави призначення допомог саме у такому розмірі. За результатами відповіді Ви зрозумієте, чи всі допомоги виплачуються Вам у вірному розмірі. Крім того, УПСЗН під час надання відповіді самостійно перевірить правильність надання допомог і, якщо у них на даний час немає ніяких внутрішніх вказівок, самостійно донарахує допомогу до необхідної.
 
ГостьДата: Четвер, 19.01.2012, 10:39 | Повідомлення # 329
Група: Гости





Добрий день! Я вагітна, зі строком 1 місяць, але при цьому нігде не працювала. Чи маю я право в нинішньому моєму становищі зареєструватись в службі зайнятості, і сподіватись на соціальні виплати? Дякую!
 
ГостьДата: Четвер, 19.01.2012, 19:14 | Повідомлення # 330
Група: Гости





Добрий день!!! підскажіть будьласка скыльки повина платити мені деожава на дитину якщо я мама одиначка і підприємець але не працюю бо доглядаю дитину ы подаю нульову декларацію.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл