П`ятниця, 19.04.2024, 05:12
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 21 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
Tiger1974Дата: Середа, 04.01.2012, 21:25 | Повідомлення # 301
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Підскажіть будь -ласка чи варто мені подавати документи на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку,якщо наша сімя складається з трох чоловік, чоловік отримує з/плату 1600 + 180 по сумісництву + 693 на дитину,ми з чоловіком прописані в різних місцях,я заочно навчаюся в ВНЗ,квартиру знімаємо?Дякую...


Доброго вечора!
Проведення розрахунків розміру соціальної допомоги на сайті "Запитайте юриста" відноситься до платних послуг.
Бажаю вдачі.
 
Tiger1974Дата: Середа, 04.01.2012, 21:35 | Повідомлення # 302
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Скажіть будь ласка я державний службовець перебуваю в декретній відпустці по догляду за дитиною до 3 років чи можу піти ще на 3 роки в неоплачуваний декрет ще на 3 роки тобто до 6 років дитині і чи входитимуть ці роки в стаж і зберігатиметься за мною основне місце роботи? Дякую.


Доброго вечора!
У разi, якщо дитина потребує домашнього догляду, жiнцi в обов'язковому порядку надається вiдпустка без збереження заробiтної плати тривалiстю, визначеною у медичному висновку, але не бiльш як до досягнення дитиною шестирiчного вiку. Вiдпустка без збереження заробiтної плати (до 6 років) зараховуються як до загального, так i до безперервного стажу роботи i до стажу роботи за спецiальнiстю. Час вiдпустки до стажу роботи, що дає право на щорiчну вiдпустку, не зараховується.
Бажаю вдачі.
 
Tiger1974Дата: Середа, 04.01.2012, 21:38 | Повідомлення # 303
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость.Елена)
у меня4 дитей муж официально не работает и на бирже не стоит так как подрабативает то там то там сколько мне должни платить и социальна мне положена или нет мне за 2-х платят а за двух нет я получаю 2.700


Добрый вечер!
Ваш вопрос по правилам сайта "Запитайте юриста" относится к платным услугам.
Желаю удачи.
 
Tiger1974Дата: Середа, 04.01.2012, 21:45 | Повідомлення # 304
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
добрий день скажить чому мени платять тильки за двох дитей а за двох ни и до речи вси неповнолитни чоловик официйно не працюе и на биржи не стойть кажуть що и социальна не виходить пояснить будьласка


Доброго вечора!
Допомога по догляду за дитиною надається до досягнення дитиною трьох років. Допомога при народженні дитини обмежена конкретною сумою, яка надається рівними частками протягом визначеного періоду. Для кожної наступної дитини і розмір допомоги, і терміни виплати різняться.
Для того, щоб надати більш змістовну відповідь необхідно знати вік та дати народження Ваших дітей. Допомога малозабезпеченим сім'ям надається лише у випадку, що всі працездатні члени сім'ї працюють (перебувають на обліку як безробітні).
Бажаю вдачі.
 
ІринаДата: Четвер, 05.01.2012, 15:18 | Повідомлення # 305
Група: Гости





"Доброго вечора!
Так, Ви маєте право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, але Вам все одно необхідно надати відомості про неповний робочий день до територіального управління праці і соціального захисту населення.
Бажаю вдачі. "
Управління праці і соціального захисту вимагають щоб в наказі про прийняття на роботу було зазаначено, що я знаходжусь у відпусці по догляду за дитою. На які статті закону я можу посилатися?
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 06.01.2012, 21:33 | Повідомлення # 306
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Ірина)
"Доброго вечора! Так, Ви маєте право на допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років, але Вам все одно необхідно надати відомості про неповний робочий день до територіального управління праці і соціального захисту населення. Бажаю вдачі. " Управління праці і соціального захисту вимагають щоб в наказі про прийняття на роботу було зазаначено, що я знаходжусь у відпусці по догляду за дитою. На які статті закону я можу посилатися?


Доброго вечора, Ірино!
Посилання на конкретні статті законодавства відноситься до розгорнутої консультації, яка за правилами сайту "Запитайте юриста" є платною послугою.
До речі, допомога до трьох років і відпустка до трьох років - різні речі. Перша надається усім, без виключення, жінкам, які мають дітей до трьох років, а друга тільки тим жінкам, які працювали на момент виходу у відпустку до трьох років.
Бажаю вдачі.
 
ГостьДата: Неділя, 08.01.2012, 00:41 | Повідомлення # 307
Група: Гости





Добрий вечір! Скажіть,будь ласка,яка буде нараховуватись допомога в звязку з вагітністю і пологами,якщо я ніде не працюю,але отримую пенсію по інвалідності(інвалід з дитинства 822грн.)
 
ОксанаДата: Неділя, 08.01.2012, 19:14 | Повідомлення # 308
Група: Гости





Добрий день! я безробітна вже 4 місяці і тепер завагітніла.На роботу мене вже наврядчи візьмуть. Скажіть, будь-ласка, як відрізняється допомога при народженні дитини безробітної матері і матері , яка стоїть на обліку в Центрі Зайнятості? Чи варто мені ставати на облік, чи це нічого суттєво не змінить?
 
ГостьДата: Вівторок, 10.01.2012, 11:59 | Повідомлення # 309
Група: Гости





Я приватний підприємець на спрощеній системі оподаткування .В травні місяці планую йти у декретну відпустку.Сплачую ЄСВ у пенс.фонд.Чи маю я право на декретні виплати і допомогу при народженні дитини?Чи можу я в декретній відпустці займатися підпр.діяльністю?Чи мені потрібно буде закрити підпр.діяльн.?
 
ГостьДата: Середа, 11.01.2012, 13:37 | Повідомлення # 310
Група: Гости





Допоможiть будь-ласка!чоловiк не працює,дитині 2.9,я з травня оформила соціальну допомогу по доходам,а в липні звільнилася з попереднього мiсця роботи (де знаходилась в декретній відпусткі),заяву що звільнилася в совбез не подала,мені повідомили в совбезі що в мене йде переплата по сiчень 4700,і їх потрiбно повернути.
 
Гость(Olesya)Дата: П`ятниця, 13.01.2012, 17:29 | Повідомлення # 311
Група: Гости





Христос Народився! У мене 4 дітей: 12р.,8р., і близнята, яким у жовтні виповнилось 3роки. Я ніде не працюю, чоловікова з/п 500грн.Скажіть будь-ласка, на яку соц.допомогу я можу розраховувати? Коли я зверталася з цим питанням, то мені повідомили, що мені не виходить, тому що рахуються ще й ті гроші що я получала до 3-х років. ДЯКУЮ!
 
Maryna_M_MДата: П`ятниця, 13.01.2012, 18:10 | Повідомлення # 312
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго вечора. З 02.12.2011 я знаходжуся на лікарняному у звязку з вагітністю та пологами (до 05.08.2012-126 днів). Допомогу від роботодавця (ПАТ) досі не отримала, хоча вже було три наступних зарахувань з/п -15.12.2011, 27.12.2011, 13.01.2012. Чи правомірно це і як можна прискорити процес виплати допомоги? Дякую.
 
ГостьДата: Понеділок, 16.01.2012, 15:30 | Повідомлення # 313
Група: Гости





Добрий день, зареєструватися не зміг.
Запитання: чи виплачуєть допомога матерям, діти яких часто хворіють?
Спасибі.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 20:27 | Повідомлення # 314
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий вечір! Скажіть,будь ласка,яка буде нараховуватись допомога в звязку з вагітністю і пологами,якщо я ніде не працюю,але отримую пенсію по інвалідності(інвалід з дитинства 822грн.)


Добрий вечір!
Допомога по вагітності і пологах непрацюючим жінкам складатиме 25 відсотків розміру прожиткового мінімуму (1073), встановленого законом для працездатної особи, з розрахунку на місяць.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 16.01.2012, 20:30 | Повідомлення # 315
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Оксана)
Добрий день! я безробітна вже 4 місяці і тепер завагітніла.На роботу мене вже наврядчи візьмуть. Скажіть, будь-ласка, як відрізняється допомога при народженні дитини безробітної матері і матері , яка стоїть на обліку в Центрі Зайнятості? Чи варто мені ставати на облік, чи це нічого суттєво не змінить?


Доброго вечора!
На облік ставати необхідно однозначно.
По-перше - виплата допомоги по безробіттю.
По-друге - допомога по вагітності і пологах більше як мінімум вдвіччі.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл