Четвер, 18.04.2024, 03:32
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 17 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
vinilДата: Субота, 03.12.2011, 12:21 | Повідомлення # 241
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
доброго дня скажіть чи потрібна довідка про доходи чоловіка(моєї) при подачі документів на допомогу на дитину 2012 році і щомісячній виплаті до 3 років,якщо так то чи підходить довідка з біржі праці.
 
ГостьДата: Понеділок, 05.12.2011, 16:12 | Повідомлення # 242
Група: Гости





Доброго вечора! Підкажіть будьласка,чи я матір інвалід(дитинства) 2-ї групи,маю отримувати більшу суму,по догляду за дитиною,і чи маю якісь пільги. Дякую!
 
ГостьДата: Середа, 07.12.2011, 11:22 | Повідомлення # 243
Група: Гости





Доброго дня! Скажіть будь-ласка,чи отримаю я допомогу і в якому розмірі у звязку з вагітністю і пологами якщо я зараз у відпустці по догляду за дитиною до 3 років ( дочці 1рік і 7 місяців),на даний момент вагітна другою дитиною, до того працювала на роботі офіційно. Буду вдячна за відповідь
 
ГостьДата: Середа, 07.12.2011, 18:15 | Повідомлення # 244
Група: Гости





Доброго вечора! Я приватний підприємець на єдиному податку, ЄСВ сплачую у мін. розмірі 34,7%. Скажіть, будь ласка, чи потрібно для отримання допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами укладати з Пенсійним фондом договір про сплату внеску в розмірі 36,6% (страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності)? Якщо так, то за скільки часу до оформлення декрету це потрібно зробити? На допомогу у якому розмірі від Фонду соцстраху я можу розраховувати? Буду дуже вдячна за відповідь!
 
ГостьДата: Четвер, 08.12.2011, 16:40 | Повідомлення # 245
Група: Гости





Прошу проконсультувати. Тепер є дуже багато позовів щодо недоплати допомоги по догляду за дитиною до трьох років. Поясніть будь-ласка чим це обгрунтовується, що допомога повинна бути в розмірі прожиткового мінімуму для дітей до 6 років
 
ГостьДата: Понеділок, 12.12.2011, 00:44 | Повідомлення # 246
Група: Гости





допоможіть порахвати, скільки складе допомога по догляду за дитиною до 3-х років, якщо в чоловіка зарплата 920,00грн
 
ГостьДата: Понеділок, 12.12.2011, 11:35 | Повідомлення # 247
Група: Гости





Доброго дня! ый чоловік офіційно не працює(інколи має мізерні підробітки, а я знаходжусь по догляду за дитиною до досягнення нею з-х річного віку(21 січня буде 3 роки).Є затвердження ЛКК що дитина постійно хворіє.Чи підлягаю я під статус малозабезпеченої сімї? Чи можу я отримувати якусь додаткову доплату на дитину? В середині січня я буду народжувати другу дитину. Дуже будемо вдячні за відповідь.
 
ТамилаДата: Понеділок, 12.12.2011, 15:01 | Повідомлення # 248
Група: Гости





доброго дня. я студентка мед вузу, вагітна, проживаю в гуртожитку . чи маю я право на окрему кімнату? і куди потрібно звернутись..?
 
АллаДата: Понеділок, 12.12.2011, 16:38 | Повідомлення # 249
Група: Гости





Я отримувала до 2-х років моїй дитині(2дитина)суми 840 і 130 грн,потім 6 місяців тільки 130 гр- на більшу виплату у соцзабезі відмовили так як є дохід у мене за попередні 6 міс ці 840 грн допомоги,тепер через пів року мені призначили виплату по доходах- 380грн,але їх будуть виплачувати тільки пів року а потім(дитині буди 3 роки)мені на роботу.Питання таке-за рік я 6 міс отримую 130грн і 6 міс отримую 380,чи можу я вимагати цю суму і за попередні місяці,адже якщо взяти за рік-то мені де доплатять 1500грн?дякую! smile
 
ГостьДата: Понеділок, 12.12.2011, 17:03 | Повідомлення # 250
Група: Гости





Добрий вечір!!!Я вагітна непрацююча жінка,я не живу з чоловіком,і шлюб наш не зареєстрований. Проконсультуйте,будь ласка,які види допомоги я можу отримувати при народжені першої дитини і в яких розмірах.І хотілось,ще б дізнатись чи варто ставати на біржу.
 
ВасильДата: Понеділок, 12.12.2011, 21:28 | Повідомлення # 251
Група: Гости





Добрий вечір! Скажіть, будь -ласка, яку допомогу ми (я з дружиною) можемо отримувати на дитину (1,5р.), якщо ми ніде не працюємо (я - з 10.02.2011, дружина - взагалі ніде не працювала), на обліку в центрі зайнятості не перебуваємо. І як вплине на допомогу те, якщо я стану на облік в центр зайнятості?
 
ГостьДата: Вівторок, 13.12.2011, 14:58 | Повідомлення # 252
Група: Гости





Доброго дня . Підскажіть будь ласка чи варто під час вагітності відкривати на себе підприємництво? чи вплине це якимось чинои на виплати та допомого? Щиро вдячна.
 
ГостьДата: Четвер, 15.12.2011, 01:01 | Повідомлення # 253
Група: Гости





Доброго вечора! Підкажіть будь ласка до відпустки по догляду за дитиною я працювала в державній установі, відповідно сплачувала всі внески у соц страх. Яка організація має платити мені допомогу по догляду за дитиною до з-х років і в якому розмірі?
 
ГостьДата: Неділя, 18.12.2011, 21:12 | Повідомлення # 254
Група: Гости





Доброго вечора.Я виховую сина,це перша дитина від першого шлюбу,йому 14 років.В 2000 році,я народила дитину,яка через місяць померла.2004 році,теж ,народила дитину,яка жила 10 годин.Чоловік помер.Зарас я в другому шлюбі,чекаємо на дитину.Мене цікавить,яку допомогу я отримаю.Допомогу при народженні другої дитини,чи допомогу при народженні четвертої дитини.Дякую.
 
ГостьДата: Середа, 21.12.2011, 20:00 | Повідомлення # 255
Група: Гости





Доброго вечора! Підскажіть будь - ласка яких членів сімї будкть враховувати при розрахунку допомоги, якщо я і дитина (4 м.) приписана в моїх батьків, а чоловік в своїх.Дякую
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл