П`ятниця, 29.03.2024, 11:56
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 16 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
Tiger1974Дата: Вівторок, 22.11.2011, 22:22 | Повідомлення # 226
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (doktor_P)
Доброго вечора! Ми з дружиною обоє студенти, навчаємось на держ. замовленні, зараз чекаємо дитину. Дружина має 2 групу інвалідності. Чи впливатиме на розмір допомоги при народженні отримання стипендії та пенсії? Дякую.


Доброго вечора!
Ні, на розмір допомоги при народженні дитини ні пенсія, ні стипендія не впливає. Їх розмір вплине на розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років. Бажаю вдачі!
 
rus986Дата: Вівторок, 22.11.2011, 23:30 | Повідомлення # 227
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня! В мене ось таке запитання -- я не працюю і не стою в центрі зайнятості на обліку, але справку про те, що я неотримую там допомоги з мене вимагають. Чи правомірно це? І ще одне -- мене вже втретє відправляют поновлювати зібрані справки, мовляв, по закінченню поточного місяця вони вже не дійсні, цим самим вони відстрочують почток нарахування допомоги по догляду за дитиною по досягненні нею трьох років. Чи правомірно це і чи можна цьому якось протидіяти, можливо, кудись поскаржитись? Вони ж так мене і рік можуть ганяти, а то і більше!!! Зарання вдячна.
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 22.11.2011, 23:46 | Повідомлення # 228
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (rus986)
Доброго дня! В мене ось таке запитання -- я не працюю і не стою в центрі зайнятості на обліку, але справку про те, що я неотримую там допомоги з мене вимагають. Чи правомірно це? І ще одне -- мене вже втретє відправляют поновлювати зібрані справки, мовляв, по закінченню поточного місяця вони вже не дійсні, цим самим вони відстрочують почток нарахування допомоги по догляду за дитиною по досягненні нею трьох років. Чи правомірно це і чи можна цьому якось протидіяти, можливо, кудись поскаржитись? Вони ж так мене і рік можуть ганяти, а то і більше!!! Зарання вдячна.


Доброго вечора!
Для одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку органам праці та соціального захисту населення подаються такі документи:
1) заява матері (батька, усиновлювача, опікуна, дідуся, бабусі або іншого родича, який фактично здійснює догляд за дитиною), що складається за формою, затвердженою Мінпраці;
2) копія або витяг з наказу (розпорядження) роботодавця про надання відпустки;
3) копія свідоцтва про народження дитини;
4) копія трудової книжки матері (батька, усиновлювача, опікуна, дідуся, бабусі або іншого родича), яка (який) здійснює догляд за дитиною;
5) довідка з місця навчання - для осіб, які навчаються;
6) довідка про те, що виплата допомоги по безробіттю або матеріальної допомоги по безробіттю не проводиться, - для непрацюючих осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.
7) виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців - для осіб, що провадять підприємницьку діяльність.
Органам праці та соціального захисту населення забороняється вимагати для одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку інші документи, крім зазначених.
А для того, щоб не поновлювати довідки щомісяця, зареєструйте свою заяву разом з долученими довідками та іншими документами в канцелярії органу соціального захисту населення.
Бажаю вдачі!
 
Гость ОксанаДата: Середа, 23.11.2011, 14:17 | Повідомлення # 229
Група: Гости





Добрий день.
Склад сімї - чоловік, його дочка від першого шлюбу, жінка, її донька (батько ч 1.ст.135 СКУ), народжується спільна дитина -> яка за рахунком 2-га чи 3-я вважається ця дитина?
Дякую за відповідь.
 
DilunkaДата: П`ятниця, 25.11.2011, 18:37 | Повідомлення # 230
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Допоможіть будь-ласка в такій ситуації.
Ми чекаємо дитину, проте ми з чоловіком зареєстровані в різних місцях, я – з батьками, а мій чоловік – з колишньою дружиною та донькою.
1) Якщо після народження дитина буде зареєстрована за моїм місцем проживання, чи матиме право чоловік подати заяву на отримання допомоги як на другу дитину. Чи для цього дитину необхідно реєструвати лише за його місцем реєстрації?
2)Якщо дитина буде зареєстрована за місцем реєстрації чоловіка, то як буде виглядати довідка про склад сімї: колишнє подружжя, дочка та син?
3) Чи вірно я зрозуміла законодавство із зазначеного питання, що якщо один з батьків зареєстрований окремо від дитини, то вважається, що він самоусунувся від виховання дитини? А отже, якщо чоловік зареєструється за моїм місцем реєстрації, то він не матиме права на одержання допомоги на другу дитину? Чи навпаки, якщо дитина буде зареєстрована з чоловіком, допомогу не зможу отримати я?
Дякую за відповідь.
 
Tiger1974Дата: Неділя, 27.11.2011, 22:52 | Повідомлення # 231
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость Оксана)
Добрий день. Склад сімї - чоловік, його дочка від першого шлюбу, жінка, її донька (батько ч 1.ст.135 СКУ), народжується спільна дитина -> яка за рахунком 2-га чи 3-я вважається ця дитина? Дякую за відповідь.


Доброго вечора!
Спільна дитина буде третьою, але за умови, що дочка чоловіка не є повнолітньою.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Неділя, 27.11.2011, 23:09 | Повідомлення # 232
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Dilunka)
Допоможіть будь-ласка в такій ситуації. Ми чекаємо дитину, проте ми з чоловіком зареєстровані в різних місцях, я – з батьками, а мій чоловік – з колишньою дружиною та донькою. 1) Якщо після народження дитина буде зареєстрована за моїм місцем проживання, чи матиме право чоловік подати заяву на отримання допомоги як на другу дитину. Чи для цього дитину необхідно реєструвати лише за його місцем реєстрації? 2)Якщо дитина буде зареєстрована за місцем реєстрації чоловіка, то як буде виглядати довідка про склад сімї: колишнє подружжя, дочка та син? 3) Чи вірно я зрозуміла законодавство із зазначеного питання, що якщо один з батьків зареєстрований окремо від дитини, то вважається, що він самоусунувся від виховання дитини? А отже, якщо чоловік зареєструється за моїм місцем реєстрації, то він не матиме права на одержання допомоги на другу дитину? Чи навпаки, якщо дитина буде зареєстрована з чоловіком, допомогу не зможу отримати я? Дякую за відповідь.


Доброго вечора!
Так, Ви, вірно розумієте вимоги законодавтва щодо можливості отримання допомоги при народженні дитини. У Вашому випадку дитина буде першою за будь-яких підстав.
По-перше: у Вас зареєстрований шлюб з чоловіком. Його перша дитина проживає з матір'ю (колишньою дружиною), тобто він не приймає участі в її вихованні.
По-друге: дитина реєструється за місцем реєстрації одного з батьків. Навіть, якщо батько зареєструє дитину за своїм місцем реєстрації, це не дасть йому можливості отримати допомогу як на другу дитину, оскільки тоді постає питання його відносин з Вами та його колишньою дружиною - юридично у нього шлюб з Вами, а фактично він зареєстрований за місцем проживання сім'ї колишньої дружини. Але, якщо він доведе факт спільного проживання з колишньою дружиною і спільного виховання двох дітей (для отримання допомоги на другу дитину), то постане питання про те, що Ви усунулись від виховання своєї дитини, а це вже інше питання.
Бажаю вдачі.
 
ГостьДата: Понеділок, 28.11.2011, 18:37 | Повідомлення # 233
Група: Гости





Добрий вечір! Я хотіла запитати чи потрібно виходити на роботу якщо я знаходжусь в відпустці(працювала офіційно) до досягнення 3-ох років, але вже вагітна другою дитиною щоб отримати оплату відпустки у зв'язку із вагітністю і пологами! Дякую!
 
ГостьДата: Вівторок, 29.11.2011, 12:39 | Повідомлення # 234
Група: Гости





"Відпустка в зв'язку з вагітністю та пологами надається в календарних днях, а сума допомоги нараховується за робочі дні (аналогічно звичайному лікарняному) відповідно до графіка роботи за цей період."

У фонді соціального страхування запевняють, що відпустка по вагітності та пологах розраховується у календарних днях, а не у робочих, як звичайний лікарняний. Підскажіть, будь ласка, на що Ви посилаєтесь у своїх твердженнях. Для мене актуальне це питання.
 
ГостьДата: Вівторок, 29.11.2011, 14:57 | Повідомлення # 235
Група: Гости





Доброго дня,маю двоє дітей 8р і 5 міс. ,середньомісячний дохід 1257грн.чи маю я право отримувати допомогу як малозабезпечена сім я і скільки я маю отримувати як одинока мати ,а на першу дитину аліментів не отримую,так як відмовилась.Дякую
 
юраДата: Середа, 30.11.2011, 10:25 | Повідомлення # 236
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго дня!
Підкажіть будь-ласка чи можу я оформити допомогу до 3 років в розмірі більшому ніж 130 грн.,якщо чоловік був ПП на загальній с-мі і припинив підприємницьку діяльність в вересні 2011р.Чи потрібно чекати щоб пройшло 6 місяців з дня закриття ПП ,і які потрібні довідки.Дякую.
 
ГостьДата: Середа, 30.11.2011, 12:29 | Повідомлення # 237
Група: Гости





Добрий день! Скажіть будь-ласка, яку суму допомоги я буду отримувати по вагітності і пологам, якщо в грудні закінчується виплата допомоги по безробіттю, а в декрет мені на початку лютого?
 
ElenaДата: Середа, 30.11.2011, 17:17 | Повідомлення # 238
Група: Гости





Моему сыну 2 года. Я – мама-одиночка. Официально нахожусь в декретном отпуске и получаю социальную помощь по уходу за ребенком до 3х лет с учетом доходов + помощь, как мама-одиночка.
Каждые полгода я предоставляю все необходимы документы.
Последний раз, в ноябре 2011г., я в подаваемых документах указала, что приобрела квартиру. Соц.работник, которая принимала у меня документы, сказала, что этот факт никак не отразится на размере мат. помощи, им просто для галочки нужна эта информация.
Однако, две недели спустя ко мне домой пришла инспектор социальной службы с вопросом: «Откуда у меня, матери-одиночки, деньги на приобретение жилья? Они выплачивают помощь тем, кто в ней действительно нуждается, а я, если могу купить квартиру, скорее всего не нуждаюсь.»
Я хочу уточнить, имеет ли право инспектор социальной службы проводить инспекцию такого рода? Является ли дорогостоящее приобретение (квартиры, машины и т.п.) поводом для отказа в выплате соц.помощи?
Заранее спасибо за ответ.
 
DilunkaДата: Середа, 30.11.2011, 22:16 | Повідомлення # 239
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Quote (Tiger1974)
Quote (Dilunka)
Допоможіть будь-ласка в такій ситуації. Ми чекаємо дитину, проте ми з чоловіком зареєстровані в різних місцях, я – з батьками, а мій чоловік – з колишньою дружиною та донькою. 1) Якщо після народження дитина буде зареєстрована за моїм місцем проживання, чи матиме право чоловік подати заяву на отримання допомоги як на другу дитину. Чи для цього дитину необхідно реєструвати лише за його місцем реєстрації? 2)Якщо дитина буде зареєстрована за місцем реєстрації чоловіка, то як буде виглядати довідка про склад сімї: колишнє подружжя, дочка та син? 3) Чи вірно я зрозуміла законодавство із зазначеного питання, що якщо один з батьків зареєстрований окремо від дитини, то вважається, що він самоусунувся від виховання дитини? А отже, якщо чоловік зареєструється за моїм місцем реєстрації, то він не матиме права на одержання допомоги на другу дитину? Чи навпаки, якщо дитина буде зареєстрована з чоловіком, допомогу не зможу отримати я? Дякую за відповідь.

Доброго вечора!
Так, Ви, вірно розумієте вимоги законодавтва щодо можливості отримання допомоги при народженні дитини. У Вашому випадку дитина буде першою за будь-яких підстав.
По-перше: у Вас зареєстрований шлюб з чоловіком. Його перша дитина проживає з матір'ю (колишньою дружиною), тобто він не приймає участі в її вихованні.
По-друге: дитина реєструється за місцем реєстрації одного з батьків. Навіть, якщо батько зареєструє дитину за своїм місцем реєстрації, це не дасть йому можливості отримати допомогу як на другу дитину, оскільки тоді постає питання його відносин з Вами та його колишньою дружиною - юридично у нього шлюб з Вами, а фактично він зареєстрований за місцем проживання сім'ї колишньої дружини. Але, якщо він доведе факт спільного проживання з колишньою дружиною і спільного виховання двох дітей (для отримання допомоги на другу дитину), то постане питання про те, що Ви усунулись від виховання своєї дитини, а це вже інше питання.
Бажаю вдачі.


Дякую за відповідь. Але у нас ситуація ще більш заплутана :), оскільки дитина чоловіка від першого шлюбу проживає разом з нами в іншому населеному пункті. Фактично ми проживаємо в одному місці і на вихованні у нас вже є одна дитина, хоча вона і зареєстрована в іншому місці. Таким чином, при отриманні допомоги вирішальним моментом є лише місце реєстрації кожного з членів сім"ї?
Дякую за приділену увагу.
 
ВолодимирДата: П`ятниця, 02.12.2011, 16:41 | Повідомлення # 240
Група: Гости





Скажіть будь-ласка! Чи має інвалід 1 групи в якого на утриманні двоє дітей на грошову допомогу? Дякую.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл