Четвер, 28.03.2024, 16:00
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 15 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
ГостьДата: Середа, 16.11.2011, 14:11 | Повідомлення # 211
Група: Гости





Доброго дня! скажіть будь-ласка, чи можу я ще стати на біржу праці термін вагітності 27 тижнів? І чи впливає на розмір виплати те, що я була приватним підприємцем! Дякую!
 
Tiger1974Дата: Субота, 19.11.2011, 21:14 | Повідомлення # 212
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
скажите! Моему ребенку 2 месяца, но я и мой супруг не работаем, беременной я стояла на службе занятости. Додано (02.11.2011, 12:17)---------------------------------------------В декрете меня перевели на сов без. я оформила все документы.когда я оформляла ребенку было 2 месяца. муж не работает и до родов я не где не работала. мне дали уведомление что я должна получать с 3 месяцев по 666 гривен как не работающей маме, но на муже не чего не дали. Могу я узнать сколько мне положено получать, и должны ли мне доплачивать,так как мы с мужем не работаем.Додано (02.11.2011, 12:36)---------------------------------------------добрый день. скажите, я и мой муж не работаем. до родов я стояла на службе занятости.я оформила все документы, что до родов я не где не работала, а мой муж работал до моей беременности.Когда я оформляла документы моему ребенку было 2 месяца, сейчас нам 3 месяца. нам дали уведомлении на сумму 666 гривен. Я хотела узнать это и вся сума что положена на всю семью или как?Выплачивать они буду после только с ноября этого года.И от службы занятости меня закрыли и перевели на сов без должна ли я получать в декрете как не работающий кроме 130 гривен, которые получают до 3 лет.


Доброго вечора!
Для того, щоб отримати допомогу більшу ніж 130 грн. необхідно мати дохід з, який буде меншим у Вашому випадку 855 грн. на одну особу в сім'ї.
 
Tiger1974Дата: Субота, 19.11.2011, 21:21 | Повідомлення # 213
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
як що я розведена а дитина записана на першого чоловіка,а дитина від другого чоловіка,які документи на соціальну допомогу?Дякую


Заява, довідка про склад сім'ї, витяг з реєстру про народження дитини із РАГСу та копія свідоцтва про народження дитини. Для допомоги до трьох років додатково витяг із наказу про відпустку (для працюючих), довідку про доходи.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 19.11.2011, 21:23 | Повідомлення # 214
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Наталія)
Доброго вечора!!!! Підкажіть будь-ласка, чи може жіноча консультація не видати лікарняний лист в зв"язку з пологами та вагітністю, через те що жінка не відвідувала школу батьківства? Зазделегіть вдячна.


Доброго вечора! Ні, не може. Але школа батьківства (материнства) не завадить. Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 19.11.2011, 21:27 | Повідомлення # 215
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня!!!Підкажіть будь-ласка, чи правильно я розумію, якщо я непрацююча жінка то я після народження дитини отримаю допомогу на дитину від держави в сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму та допомогу на дитину до досягнення нею трирічного віку 25 % від прожиткового мінімума???Наперед дякую


Доброго вечора!
Допомога при народженні не залежить від трудового статусу особи.
Допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму, - на першу дитину; кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму, - на другу дитину; кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму, - на третю і кожну наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 24 місяців, на другу дитину - 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину - 72 місяців рівними частинами у порядку, встановленому
Кабінетом Міністрів України.
А допомога по вагітності і пологах для непрацюючих дійсно складає 25% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб з розрахунку на місяць.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 19.11.2011, 21:36 | Повідомлення # 216
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, якщо я приватний підприємець та сплачую єдиний податок і єдиний соц. внесок, чи маю я право на допомогу по вагітності та пологах, і які документи на це потрібно? Дякую.


Доброго вечора!
Так, Ви маєте право на допомогу по вагітності та пологах. Для цього Вам необхідно подати до фонду соціального страхування довідку лікувального закладу (лікарняний лист) та заяву.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Субота, 19.11.2011, 22:53 | Повідомлення # 217
Група: Гости





Подскажите пожалуйста, можно ли оформить какую-нить соц.помощь, если зарплата у меня 300 грн, ребенку 4 года скоро, я в разводе, а алименты муж не платит. И никаких других доходов нет..??? Спасибо.
 
ГостьДата: Неділя, 20.11.2011, 11:13 | Повідомлення # 218
Група: Гости





в мене є дитина 2003 р.н. ,я народжу в 2012 р. другу дитину.Знайомі впевнено твердять,що за цю дитину
мені заплатять як за першу,бо рахуються тільки діти з 2004р.н..Що в такому випадку робити?
 
ГостьДата: Неділя, 20.11.2011, 11:14 | Повідомлення # 219
Група: Гости





Доброго дня чи можу я оформити допомогу як малозабезпечена сімя якщо чоловік підприємець а дохід за останні 6 місяців становить нуль
 
doktor_PДата: Понеділок, 21.11.2011, 20:50 | Повідомлення # 220
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Доброго вечора!
Ми з дружиною обоє студенти, навчаємось на держ. замовленні, зараз чекаємо дитину.
Дружина має 2 групу інвалідності.
Чи впливатиме на розмір допомоги при народженні отримання стипендії та пенсії?
Дякую.
 
ТетянаДата: Вівторок, 22.11.2011, 21:45 | Повідомлення # 221
Група: Гости





Добрий день!Скажіть будь-ласка ,чи маю я права на допомогу,як малозабезпечена сім"я?Чоловік мій не працює,в нас двоє діток,старшій 6 років,а молодшій 3 місяці.,я зареєстрована приватним підприємцем,але пів року як тимчасово припинила свою діяльність,і на даний момент буде тільки один дохід-це допомога на дитину,яку мені ,ще ні разу не виплачували,хоча ,я здала докуменнти,ще в вересні.Дуже вдячна!
 
аниріДата: Вівторок, 22.11.2011, 21:51 | Повідомлення # 222
Група: Гости





Скажіть будь-ласка,я перебуваю у відпустці по догляду за дитиною(дитині вже 9 місяців),але я не подала ще документів,щоб отримувати допомогу по догляду за дитиною до трьох років(тобто по 130 грн.).Чи буде мені компенсована сума за попередні місяці?
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 22.11.2011, 22:04 | Повідомлення # 223
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Подскажите пожалуйста, можно ли оформить какую-нить соц.помощь, если зарплата у меня 300 грн, ребенку 4 года скоро, я в разводе, а алименты муж не платит. И никаких других доходов нет..??? Спасибо.


Можно попробовать получить пособие малообеспеченой семье. Кроме этого обратитесь в суд с иском к мужу о выплате алиментов. Если по решению суда он не будет платить по каким либо причинам, то обратитесь в орган социальной защиты с заявлением об оформлении временной государственной помощи (предоставляется в случае невозможности уплаты алиментов).
Желаю удачи!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 22.11.2011, 22:11 | Повідомлення # 224
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
в мене є дитина 2003 р.н. ,я народжу в 2012 р. другу дитину.Знайомі впевнено твердять,що за цю дитину мені заплатять як за першу,бо рахуються тільки діти з 2004р.н..Що в такому випадку робити?


smile По-перше - необхідно народжувати в будь-якому разі. Невже розмір допомоги може вплинути на Ваше ставлення до народження дитини? smile
По-друге - не хвилюйтесь, Ви отримаєте допомогу, яка передбачена за народження другої дитини.
Бажаю вдачі Вам і здоров'я Вашій майбутній дитині!
 
Tiger1974Дата: Вівторок, 22.11.2011, 22:19 | Повідомлення # 225
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня чи можу я оформити допомогу як малозабезпечена сімя якщо чоловік підприємець а дохід за останні 6 місяців становить нуль


Доброго дня!
Все залежить від рівня сукупного доходу сім'ї. Згідно законодавства розмір державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом, який обчислюється за методикою, встановленою спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері праці та соціальної політики, але цей розмір не може бути більшим ніж 75 відсотків прожиткового мінімуму для сім'ї.
Крім того, для кожної дитини, яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується на 10 відсотків.
Бажаю вдачі!
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл