Четвер, 25.04.2024, 07:39
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 14 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 21:59 | Повідомлення # 196
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрый день! Проконсультируйте меня по следующему вопросу: буду ли я иметь право на получение помощи по уходу за ребенком до 3лет в увеличенном размере при выходе на работу на неполный рабочий день или это будет только 130грн.Заранее благодарю.


Доброго вечора!
Для надання відповіді на Ваше запитання необхідно проводити відповідні розрахунки сукупного доходуВашої сім'ї за попередні шість місяців. Зазначена послуга на сайті "Запитайте юриста" є платною.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 22:02 | Повідомлення # 197
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день! Підкажіть будьласка, чи можемо ми розраховувати на більшу суму ніж 130 грн і які документи треба зібрати по догляду за дитиною до 3-х років у випадку: - до народження я рік пропрацювала з з/п 1150 грн, декретних отримала 4500 грн. - чоловік навчається на стаціонарі в університеті(платимо за навчання), отримує пенсію в розмірі 760 грн., має власну квартиру де приписаний його батько. - я приписана разом з батьками в іншому місці.


Доброго вечора!
Проведення розрахунку соціальної дпомоги на сайті "запитайте юриста" є платною послугою.
Різне місце реєстрації в даному випадку не має значення, оскільки до сукупного доходу сім'ї входить і Ваш дохід, і дохід чоловіка.
 
ГостьДата: Середа, 02.11.2011, 11:36 | Повідомлення # 198
Група: Гости





скажите! Моему ребенку 2 месяца, но я и мой супруг не работаем, беременной я стояла на службе занятости.

Додано (02.11.2011, 12:17)
---------------------------------------------
В декрете меня перевели на сов без. я оформила все документы.когда я оформляла ребенку было 2 месяца. муж не работает и до родов я не где не работала. мне дали уведомление что я должна получать с 3 месяцев по 666 гривен как не работающей маме, но на муже не чего не дали. Могу я узнать сколько мне положено получать, и должны ли мне доплачивать,так как мы с мужем не работаем.

Додано (02.11.2011, 12:36)
---------------------------------------------
добрый день. скажите, я и мой муж не работаем. до родов я стояла на службе занятости.я оформила все документы, что до родов я не где не работала, а мой муж работал до моей беременности.Когда я оформляла документы моему ребенку было 2 месяца, сейчас нам 3 месяца. нам дали уведомлении на сумму 666 гривен. Я хотела узнать это и вся сума что положена на всю семью или как?Выплачивать они буду после только с ноября этого года.И от службы занятости меня закрыли и перевели на сов без должна ли я получать в декрете как не работающий кроме 130 гривен, которые получают до 3 лет.

 
ГостьДата: Неділя, 06.11.2011, 00:54 | Повідомлення # 199
Група: Гости





як що я розведена а дитина записана на першого чоловіка,а дитина від другого чоловіка,які документи на соціальну допомогу?Дякую
 
НаталіяДата: Понеділок, 07.11.2011, 22:02 | Повідомлення # 200
Група: Гости





Доброго вечора!!!! Підкажіть будь-ласка, чи може жіноча консультація не видати лікарняний лист в зв"язку з пологами та вагітністю, через те що жінка не відвідувала школу батьківства? Зазделегіть вдячна.
 
ГостьДата: Вівторок, 08.11.2011, 10:06 | Повідомлення # 201
Група: Гости





Доброго дня!!!Підкажіть будь-ласка, чи правильно я розумію, якщо я непрацююча жінка то я після народження дитини отримаю допомогу на дитину від держави в сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму та допомогу на дитину до досягнення нею трирічного віку 25 % від прожиткового мінімума???Наперед дякую
 
ГостьДата: Вівторок, 08.11.2011, 11:00 | Повідомлення # 202
Група: Гости





Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, якщо я приватний підприємець та сплачую єдиний податок і єдиний соц. внесок, чи маю я право на допомогу по вагітності та пологах, і які документи на це потрібно? Дякую.
 
ГостьДата: Вівторок, 08.11.2011, 12:14 | Повідомлення # 203
Група: Гости





доброго дня!Скажіть будь-ласка я отримую аліменти 400грн. і допомогу до 3 років 130 грн.на дитину , їй 2,3 чи можу я оформитися як малозабеспечена
 
ГостьДата: Вівторок, 08.11.2011, 15:28 | Повідомлення # 204
Група: Гости





SSS

Додано (08.11.2011, 15:28)
---------------------------------------------
Доброго дня! Знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку. Зараз народила другу дитину. Чи можу я подати документи на перерахунок допомоги на дітей з урахуванням доходів до закінчення листка непрацездатності в зв»язку з вагітністю та пологами? Чи потрібно для цього брати довідку про доходи з місця роботи? Чи братиметься допомога в зв»язку з вагітністю та пологами до розрахунку?

 
катяДата: Вівторок, 08.11.2011, 16:16 | Повідомлення # 205
Група: Гости





скажіть будь-ласка,в мене 3 дітей,допомогу піля родову на третю дитину мені розтянули на 3 роки,окрім цього отримувала допомогу до 3 років й по доходам, та аліменти , в грудні в мене закінчуються всі виплати окрім аліментів,бо дитині найменшій 3 роки виповняється.на малозабезпеченість можна подавати в січні,чи грудні? чи вийде в мене малозабезпеченість,й як вони іїї нараховують за минулих пів року,чи поточний день
 
ГостьДата: Четвер, 10.11.2011, 12:42 | Повідомлення # 206
Група: Гости





Доброго дня! Чоловік в мене приватний підприємець на фіксованому податку, в ДПІ довідку про доходи не видають згідно нового податкового кодексу декларації про доходи здаватимуться 1 раз в рік.В органах соціального захисту документи без довідки ДПІ не приймають.В податковій інспекції мені відповіли,що в мене декларацію не приймуть(якщо навіть я її відправлю поштою),тому що це не передбачено законом.Як же отримати цю підвищену допомогу до трьох років? Чому я повинна втрачати гроші, якщо у законодавстві є пробіли? Можу я подати до суду, щоб мені відшкодували кошти за період з 2 кварталу та до кінця 2011 р.Дякую за відповідь.
 
ГостьДата: П`ятниця, 11.11.2011, 22:35 | Повідомлення # 207
Група: Гости





Доброго дня! Я аспірантка, зі стипендією. Скажіть будь-ласка, на яку допомогу у зв"язку з вагітність і пологами я маю право: якщо я правильно розумію, то мені повинен соцстрах виплатити розмір моєї стипендії за місяць, помножену на кількість місяців відпустки? Я чорнобилець, у мене 180 днів відпустки, набігає немало. А в соцстраху заявили, що це буде лише одноразова виплата у розмірі 1 стипендії. Хто правий? Дякую за відповідь. Ірина, Львів
 
ГостьДата: Субота, 12.11.2011, 13:52 | Повідомлення # 208
Група: Гости





добрий день,скажіть будь-ласка чи можу я оформити свого чоловіка в дикретну відпустку за другою дитиною при тому,що я ще в дикреті за першою дитиною?якщо це можливо, то лікарняний лист потрібно подавати на мою роботу чи на чоловіка?дуже дякую!!!!!!
 
ІринаДата: Вівторок, 15.11.2011, 15:35 | Повідомлення # 209
Група: Гости





Добрий день!Я маю двох дітей. Перший дитині 14 років (з батьком розлучана), другій дитині 1 рік та 6 місяців. Отримую 840 грн - допомиги по народжженню дитини + 130- до трьох років + 255,90- як мати одиначка.Ніяких інших доходів не маю. Скажіть, будь-ласка, на які виплати я маю право в соцзабезі. Заздалегідь вдячна.
 
АнастасіяДата: Вівторок, 15.11.2011, 18:11 | Повідомлення # 210
Група: Гости





Доброго вечора.Скажіть будь ласка скільки я маю отримувати як одинока мати,якщо у мене двоє дітей,але статус одинокої матері тільки на одну дитину,і я є студенткою денного відділення!Чи маю я право оформитись як малозабезпечена сімя.Дякую
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл