Вівторок, 19.03.2024, 04:13
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 13 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
ОльгаДата: П`ятниця, 21.10.2011, 13:12 | Повідомлення # 181
Група: Гости





Доброго дня!
Я студентка, зараз перебуваю в академвідпустці до 01.09.2012; допомогу по вагітності та пологам не оформляла, а отримувала стипендію; допомогу при народженні дитини оформляв чоловік; чоловік - студент, отримує стипендію. Місце реєстрації в нас різне.
Підкажіть, будь-ласка, які документи мені треба здавати на оформлення допомоги по догляду за дитиною до 3 років, щоб отримувати більше 130 гривень?
 
Tiger1974Дата: Субота, 22.10.2011, 08:29 | Повідомлення # 182
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня. Я вагітна і стою на обліку в центрі зайнятості. Підскажіть, будь ласка, мені мають бути якісь виплати у зв'язку з вагітністю, окрім допомоги держави на першу дитину? Дякую.


Доброго дня!
Так, Ви крім допомоги при народженні дитини, маєте право на отримання допомоги по вагітності та пологах в розмірі 100 % мінімальної допомоги по безробіттю за час перебування на лікарняному та допомоги по догляду за дитиною до трьох років при умові, що Ви не будете у період догляду отримувати допомогу по безробіттю.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 22.10.2011, 08:37 | Повідомлення # 183
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня!Підкажіть,будь-ласка,я зараз безробітна і не стою в центрі зайнятості(знялась 4 місяці тому) в якому розмірі я отримаю до- помогу у зв'язку із вагітністю і пологами (в мене зараз 21 тиждень вагітності) і чи був би розмір цієї допомоги більшим якщо б я стояла на обліку в центрі зайнятості(хоча і не отримувала б там виплат,якщо так то чи набагато він би відрізнявся?


Доброго дня!
У Вашому випадку розмір допомоги по вагітності і пологах складатиме 25% розміру
прожиткового мінімуму (960 гривень)з розрахунку за місяць лікарняного, а жінкам, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітні у розмірі 100 відсотків мінімального розміру допомоги по безробіттю (534 грн.) за той же період.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 22.10.2011, 08:41 | Повідомлення # 184
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня.Яка на сьогоднішній день надається допомога при народженні першої дитини?


Доброго дня!
Допомога при народженні дитини, яка народилася після 8 квітня 2011 р., надається в сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму.
При цьому така допомога надається у розмірах прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, встановленого на день народження дитини.
На даний час прожитковий мінімум складає: з 1 жовтня – 853 гривні, з 1 грудня - 870 гривень.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Субота, 22.10.2011, 08:49 | Повідомлення # 185
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Ольга)
Доброго дня! Я студентка, зараз перебуваю в академвідпустці до 01.09.2012; допомогу по вагітності та пологам не оформляла, а отримувала стипендію; допомогу при народженні дитини оформляв чоловік; чоловік - студент, отримує стипендію. Місце реєстрації в нас різне. Підкажіть, будь-ласка, які документи мені треба здавати на оформлення допомоги по догляду за дитиною до 3 років, щоб отримувати більше 130 гривень?


Доброго дня!
Вам необхідно надати довідку про склад сім'ї та довідки про доходи Вас і чоловіка.
Крім того, Вам необхідно надати:
1) заява матері, що складається за формою, затвердженою Мінпраці;
2) копія або витяг з наказу (розпорядження) роботодавця про
надання відпустки (за наявності);
3) копія свідоцтва про народження дитини;
5) копія трудової книжки матері;
6) довідка з місця навчання - для осіб, які навчаються.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Субота, 22.10.2011, 13:26 | Повідомлення # 186
Група: Гости





Добрий день в мене двоэ дiтей однiй 5рокiв iншiй шiсть мicяцiв чи можу я розраховувати на бiльшу нiж 130грн соц виплату якщо чоловiк отриму зарплату в розмiрi 1300грн пенсiю 750грн iя отримую 1248 та 130грн
 
Tiger1974Дата: Субота, 22.10.2011, 17:34 | Повідомлення # 187
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день в мене двоэ дiтей однiй 5рокiв iншiй шiсть мicяцiв чи можу я розраховувати на бiльшу нiж 130грн соц виплату якщо чоловiк отриму зарплату в розмiрi 1300грн пенсiю 750грн iя отримую 1248 та 130грн


Доброго дня!
Проведення розрахунків соціальних виплат на сайті Запитайте юриста є платними послугами.
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Понеділок, 24.10.2011, 16:00 | Повідомлення # 188
Група: Гости





Я одинока мати, моєму сину 7років.Я вагітна знову,то мені мають виплачувати допомогу,на другу дитину як на першу?
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 24.10.2011, 18:57 | Повідомлення # 189
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Я одинока мати, моєму сину 7років.Я вагітна знову,то мені мають виплачувати допомогу,на другу дитину як на першу?


На другу дитину виплачюють допомогу як на другу дитину. smile
Самотність матері і вік першої дитини тут ні до чого. smile
 
xeniaДата: Вівторок, 25.10.2011, 11:37 | Повідомлення # 190
Група: Гости





Доброго дня!!!!Підскажіть, будь ласка, як буде нараховуватись допомога по вагітності і пологах, якщо я зараз знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до 4-ох років і йду в другий "декрет"? Перша відпустка закінчується 7.11.11, а декретна починається 3.11.11. До першої вагітності я працювала і йшла в декрет з роботи.
 
ГостьДата: П`ятниця, 28.10.2011, 11:23 | Повідомлення # 191
Група: Гости





Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи буде нараховуватися, згідно нового закону України "Про пенсійне забезпечення", стаж жінці, яка перебуває у відпусці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-го віку* І підкажіть чи страховий чи трудовий стаж, і яка між ними різниця? Велике спасибі!
 
ГостьДата: Субота, 29.10.2011, 17:10 | Повідомлення # 192
Група: Гости





Добрый день! Проконсультируйте меня по следующему вопросу: буду ли я иметь право на получение помощи по уходу за ребенком до 3лет в увеличенном размере при выходе на работу на неполный рабочий день или это будет только 130грн.Заранее благодарю.
 
ГостьДата: Неділя, 30.10.2011, 14:55 | Повідомлення # 193
Група: Гости





Добрий день! Підкажіть будьласка, чи можемо ми розраховувати на більшу суму ніж 130 грн і які документи треба зібрати по догляду за дитиною до 3-х років у випадку:
- до народження я рік пропрацювала з з/п 1150 грн, декретних отримала 4500 грн.
- чоловік навчається на стаціонарі в університеті(платимо за навчання), отримує пенсію в розмірі 760 грн., має власну квартиру де приписаний його батько.
- я приписана разом з батьками в іншому місці.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 21:43 | Повідомлення # 194
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (xenia)
Доброго дня!!!!Підскажіть, будь ласка, як буде нараховуватись допомога по вагітності і пологах, якщо я зараз знаходжусь у відпустці по догляду за дитиною до 4-ох років і йду в другий "декрет"? Перша відпустка закінчується 7.11.11, а декретна починається 3.11.11. До першої вагітності я працювала і йшла в декрет з роботи.


Доброго вечора!
Допомога буде розраховуватись із заробітної плати за останнім місцем роботи.
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 31.10.2011, 21:55 | Повідомлення # 195
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи буде нараховуватися, згідно нового закону України "Про пенсійне забезпечення", стаж жінці, яка перебуває у відпусці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-го віку* І підкажіть чи страховий чи трудовий стаж, і яка між ними різниця? Велике спасибі!


Доброго вечора! Якщо жінка отримує допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років - цей період зараховується до страхового стажу, який дає право на пенсію.
На даний час різниця між страховим і трудовим стажем суттєва.
Страховий стаж - пенсія, а трудовий стаж - період трудової діяльності чи іншої оплачуваної роботи, який дає змогу роботодавцю оцінити Ваші професійні якості за тією чи іншою спеціальністю (кваліфікацією). Крім того, чоловіки, які мають трудовий стаж 40 років і жінки, які мають трудовий стаж 35 років, визнаються ветеранами праці і мають пільги відповідно до Закону.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл