Вівторок, 19.03.2024, 15:04
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 12 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
Tiger1974Дата: Неділя, 16.10.2011, 00:55 | Повідомлення # 166
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Людмила)
Здраствуйте, меня интересует вопрос - как правильно оформить декретный отпуск, первый ребёнок - как и куда обращатся и какие документы подавать.


Доброго вечора!
Якщо працюєте, то заяву і лікарняний листок роботодавцю, а якщо не працюєте, то заяву і довідку (лікарняний) лікарні до управління праці і соціального захисту населення Вашого населеного пункту.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: Неділя, 16.10.2011, 00:56 | Повідомлення # 167
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
добрий вечір. Наша сімя складається з 3-х осіб:я,чоловік,8-ми місячний син. Останніх пів року я получала одноразову виплату,по догляду до трьох років і як малозабезпечена сімя. в загальному ми получали в місяць 2100грн. підкажіть чи в цьму півріччі ми зможем поновити статус малозабезпечена сімя


Проведення розрахунків соціальних виплат на сайті Запитайте юриста є платними послугами.
 
ГостьДата: Понеділок, 17.10.2011, 13:42 | Повідомлення # 168
Група: Гости





Доброго дня хотіла би знати чи маю я право на якісь виплати якщо дитині 6 років я не одружена офіційно не працюю аліменти не отримую але в свідоцтві вказано про народження вказано батька проживаю з мамою інвалідом 2 групи
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 17.10.2011, 15:41 | Повідомлення # 169
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня хотіла би знати чи маю я право на якісь виплати якщо дитині 6 років я не одружена офіційно не працюю аліменти не отримую але в свідоцтві вказано про народження вказано батька проживаю з мамою інвалідом 2 групи


Доброго дня!
Якщо в свідоцтві про народження дитини інформацію про батька зазначено за Вашою вказівкою, то Ви можете розраховувати на допомогу одинокій матері.
Для з'ясування можливості отримання даної допомоги Вам необхідно звернутися до територіального відділу праці та соціального захисту населення.
Крім того, якщо ви будете працювати чи перебувати на обліку в центрі зайнятості населення, то, при наявності доходу відповідної величини, можете розраховувати на допомогу як малозабезпеченій сім'ї.
Бажаю вдачі!
 
ОксанаДата: Вівторок, 18.10.2011, 11:44 | Повідомлення # 170
Група: Гости





скажіть будь ласка- моїй дитині згодом виповниться 3 роки, чоловік безробітній і я також- на біржі не зареєстровані, чи маю я право на допомогу після того як дитині виповнится три роки, дякую
 
ГостьДата: Середа, 19.10.2011, 10:46 | Повідомлення # 171
Група: Гости





Добрий день!!! Підскажіть мені, будь ласка, я збираю документи на підвищену допомогу по догляду за дитиною до 3-х років. Дитина приписана у моїх батьків. Нам потрібна справка про склад сім*ї (по формі № 204). Чи потрібна справка про доходи всих членів сім*ї (бабушка, дедушка, сестра і мама)? Дідусь тимчасово не працює, бабуся на пенсії, а сестра вчитель.
 
ГостьДата: Четвер, 20.10.2011, 10:17 | Повідомлення # 172
Група: Гости





Доброго дня! Склад родини - мама, тато і дитина. Дитині вже 7 місяців. Отримували 130 грн допомоги щомісяця. Для оформлення допомоги по догляду за дитиною до 3-х років у розмірі більшому за мінімальний потрібно додатково подати справки про доходи чоловіка і жінки. Ці справки беруться з місця роботи? З чоловіком зрозуміло, він працює. А як бути мені? Я ж не працюю. Де брати справку?
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 21.10.2011, 07:52 | Повідомлення # 173
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Оксана)
скажіть будь ласка- моїй дитині згодом виповниться 3 роки, чоловік безробітній і я також- на біржі не зареєстровані, чи маю я право на допомогу після того як дитині виповнится три роки, дякую


Доброго дня!
Ні, не маєте.
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 21.10.2011, 07:59 | Повідомлення # 174
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день!!! Підскажіть мені, будь ласка, я збираю документи на підвищену допомогу по догляду за дитиною до 3-х років. Дитина приписана у моїх батьків. Нам потрібна справка про склад сім*ї (по формі № 204). Чи потрібна справка про доходи всих членів сім*ї (бабушка, дедушка, сестра і мама)? Дідусь тимчасово не працює, бабуся на пенсії, а сестра вчитель.


Доброго дня!
До складу сім'ї обов'язково входять чоловік, дружина і діти. Батьки ж чоловіка чи дружини можуть бути включені до складу сім'ї при умові, що є непрацездатними і перебувають на утриманні дружини чи чоловіка.
Довідки про доходи необхідні лише тих членів сім'ї, які входять до складу сім'ї.
Бажаю вдачі!
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 21.10.2011, 08:17 | Повідомлення # 175
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня! Склад родини - мама, тато і дитина. Дитині вже 7 місяців. Отримували 130 грн допомоги щомісяця. Для оформлення допомоги по догляду за дитиною до 3-х років у розмірі більшому за мінімальний потрібно додатково подати справки про доходи чоловіка і жінки. Ці справки беруться з місця роботи? З чоловіком зрозуміло, він працює. А як бути мені? Я ж не працюю. Де брати справку?


Доброго дня!
Ваша довідка або взагалі не потрібна, адже ця інформація вже є у відділі праці та соціального захисту населення, який і здійснює Вам виплати або можете її взяти у тому ж відділі праці та соціального захисту населення.
А необхідна довідка у тому випадку, якщо за попередні шість місяців Ви отримали інші доходи (оренда майна, продажа квартири, підприємницька діяльність і т.і.).
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: П`ятниця, 21.10.2011, 08:55 | Повідомлення # 176
Група: Гости





Дякую за відповідь!
 
Tiger1974Дата: П`ятниця, 21.10.2011, 09:20 | Повідомлення # 177
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Дякую за відповідь!


Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: П`ятниця, 21.10.2011, 12:11 | Повідомлення # 178
Група: Гости





Доброго дня. Я вагітна і стою на обліку в центрі зайнятості. Підскажіть, будь ласка, мені мають бути якісь виплати у зв'язку з вагітністю, окрім допомоги держави на першу дитину? Дякую.
 
ГостьДата: П`ятниця, 21.10.2011, 12:30 | Повідомлення # 179
Група: Гости





Доброго дня!Підкажіть,будь-ласка,я зараз безробітна і не стою в центрі зайнятості(знялась 4 місяці тому) в якому розмірі я отримаю до-
помогу у зв'язку із вагітністю і пологами (в мене зараз 21 тиждень вагітності) і чи був би розмір цієї допомоги більшим якщо б я стояла на обліку в центрі зайнятості(хоча і не отримувала б там виплат,якщо так то чи набагато він би відрізнявся?
 
ГостьДата: П`ятниця, 21.10.2011, 12:37 | Повідомлення # 180
Група: Гости





Доброго дня.Яка на сьогоднішній день надається допомога при народженні першої дитини?
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл