Вівторок, 19.03.2024, 04:01
Вітаю Вас Гость | RSS

Запитайте юриста

Допомоги у зв'язку з народженням дитини - Сторінка 10 - Юридична консультація

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Архів - тільки для читання
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Допомоги у зв'язку з народженням дитини
Tiger1974Дата: Субота, 24.09.2011, 22:11 | Повідомлення # 136
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Добрий день.Мій чоловік працюючий пенсіонер на підприємстві ( працює 4 год.на день).я безробітна , знахожусь в відп.по догляду.за дитиною(2.5 рок.).на разі вагітна другою дитиною.Уже три роки проживаємо не по прописці,але на перщу дитину все оформляли по місцю приписки.Чи можу я на другу дитину всі виплати оформити по місцю проживання і чи можу внести добровільні внески у Фонд СС з ТВП для отримання декретних виплат і як це правильно зробити.дякую!


Доброго вечора!
Так, Ви можете отримати допомогу за фактичною адресою проживання. Для цього Вам необхідно надати до відділу СЗН де Ви плануєте отримуати допомогу довідку про неотримання цієї допомоги за місцем реєстрації.
Добровільно зареєструватись у вказаних фондах можна на підставі Вашої заяви.
Але якщо Ви не зареєструєтесь, все одно будете мати право на допомогу по вагітності та пологах, яка у Вашому випадку буде дорівнювати 25%*960 грн.*тривалість відпустки по вагітності та пологах (в місяцях).
Бажаю вдачі!
 
ГостьДата: Понеділок, 26.09.2011, 11:22 | Повідомлення # 137
Група: Гости





Доброго дня!дуже дякую за попередню выдповідь.У мене ще питання, на даний час уже 3 роки проживаємо з чоловіком в селі ,яке має гірський статус.Чи можемо ми дістати цей статус без прописки в даному селі щоб в майбутньому розраховувати на надбавку до дитячих виплат?якщо не можна , то прописуватись повинна мати чи досить будь - якого члена родини?дуже дякую!
 
Tiger1974Дата: Понеділок, 26.09.2011, 19:27 | Повідомлення # 138
Експерт
Група: Администраторы
Повідомлень: 429
Статус: Offline
Quote (Гость)
Доброго дня!дуже дякую за попередню выдповідь.У мене ще питання, на даний час уже 3 роки проживаємо з чоловіком в селі ,яке має гірський статус.Чи можемо ми дістати цей статус без прописки в даному селі щоб в майбутньому розраховувати на надбавку до дитячих виплат?якщо не можна , то прописуватись повинна мати чи досить будь - якого члена родини?дуже дякую!


Дорого вечора!
Статус особи, яка проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського, надається громадянам, що постійно проживають, постійно працюють або навчаються на денних відділеннях навчальних закладів у цьому населеному пункті, про що громадянам виконавчим органом відповідної місцевої ради видається посвідчення встановленого зразка.
Таким чином, Вам необхідно звернутися з відповідною заявою до виконкому сільскої ради де Ви проживаєте для отримання посвідчення. У разі відмови у видачі посвідчення,зазначені дії можна оскаржити до суду.
Але, хочу Вас попередити, що відповідно до чинного законодавства постійним місцем проживання особи є місце її реєстрації, тому, можливо, Вам буде відмовлено у видачі посвідчення. Але спробувати можна)))
Бажаю вдачі.
 
юмамаДата: Понеділок, 26.09.2011, 21:05 | Повідомлення # 139
Перехожий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
добрий день,скажіть будь ласка,дитині 1.6 місяця,чоловік за 6 місяців отримав 13тис.500грн.,а я отримую 130грн на дитину,яка сума нам належить на допомогу на дитину до трьох років.напишіть будь ласка приклад розрахунку!юлія
 
ГостьДата: Вівторок, 27.09.2011, 09:42 | Повідомлення # 140
Група: Гости





Доброго дня! Проконсультуйте, будь ласка.Перша дитина, я не працюю, в центрі зайнятості не зареєстрована. Чоловік приватний підприємець на єдиному податку. Маю гірське посвідчення.За адресою прописки ще проживають мати-не працює, батько-працює і повнолітня сестра з 1 гр. інвалідності.(чоловік прописаний за іншою адресою).На який розмір допомоги по вагітності та пологах і при народженні дитини я можу розразовувати? І які документи мені потрібно подати? Дякую
 
ГостьДата: Середа, 28.09.2011, 11:46 | Повідомлення # 141
Група: Гости





Доброго дня прочитала Закон про виплату допомоги на дитину до 6 років рівну прожитковому мінімуму. Я народила доньку 17.10.2010 чи можливо через суд позиваючись на УПСЗН відсудити недоотримані кошти та отримувати кошти рівні прожитковому мінімуму поки дитині не виповниться 3 роки перебуваючи у декретній відпустці. Дякую чекаю вашої консультації. І ще хто може підготувати позовну заяву до суду з цього питання?

Додано (28.09.2011, 12:46)
---------------------------------------------
Чи отримують пільги сільські вчителі?

 
ГостьДата: Середа, 28.09.2011, 13:53 | Повідомлення # 142
Група: Гости





Добрий день.підкажіть будь ласка,якщо мій чоловік приватний підприємець,я-безробітна студентка-заочниця,яку допомогу я зможу отримати після народждення дитини і чи варто мені оформлятись приватним підприємцем,чи вигідніше зачекати до народження дитини(чи не зменшить це допомоги)?
 
ГостьДата: Четвер, 29.09.2011, 20:59 | Повідомлення # 143
Група: Гости





Доброго вечора.Підскажіть будь-ласка,хто е матір-одиначка?Це коли прізвище тата не фігуруе взагалі ніде?Я не в шлюбі з татом дитини,він одружений на інший особі,в поліклініці(при ставанні на облік)попросили паспортні дані тата,і не пояснюють для чого.Чи потрібно давати ці дані,чи зможу я потім спокійно оформити документи на матір-одиначку?Чи можна давати при цьому прізвище тата і бути матір"ю-одиначкою.
 
ОльгаДата: П`ятниця, 30.09.2011, 11:36 | Повідомлення # 144
Група: Гости





Доброго дня! Я маю доньку 2-х років. Вийшла на роботу завчасно на повний роб.день.Фактичний догляд за дитиною здійснює мій брат-студент на денній формі навчання і не отримує стипендії, який пише диплом. Які документи він повинен надати для отримання допомоги по догляду до 3-х років??? В якому розмірі повинна бути нарахована (чи більше 130 грн. якщо паралельно він не працює). Хто в довідці про склад сім"ї повинен бути перерахований (проживає з батьком пенсіонером і матір"ю, яка на даний момент працює). Дякую за відповідь.
 
ГостьДата: Понеділок, 03.10.2011, 21:56 | Повідомлення # 145
Група: Гости





Добрий день!Я останні 6 місяців з 1.04.2011 до 1.10.2011 отримувала допомогу на дитину до 3-ох років чоловік був не офіційно оформлений,але зараз прийшов час поновляти документи і я дізналась що з 1.07.2011 власник підприємства його офіційно оформив на мінімальну зарплату.Що мені сказати в соцбезі,коли буду поновляти документи,адже я їм не повідомила що його оформили так як сама не знала?І чи будуть мені надалі давати допомогу,якщо я в декреті,а в чоловіка мінімальна зарплата 960грн.і інших доходів ми не маємо?
 
ЛюдмилаДата: Вівторок, 04.10.2011, 09:09 | Повідомлення # 146
Група: Гости





Добрый день.Подскажите пожалуйста.Мы с мужем усыновили троих деток,а теперь хотим усыновить ещё малыша.То какую помощь при усыновлении четвёртого ребёнка мы можем получить? Спасибо заранее за ответ
 
oksana.lutsk@gmail.comДата: Середа, 05.10.2011, 14:06 | Повідомлення # 147
Група: Гости





привіт, в мене складна ситуація. Я вдекретній відпустці вже майже 2роки. Досі не отримала декретних,тому що організація, в якій я працювала боргує в усі фонди і, відповідно фонд соціального страхування не хоче виплачувати мені декретні. Навіть заяву не хочуть брати. З організацією все складно і не думаю, що борги вони погасять, бо по всій Україні боргують 85 мільйонів (це політична партія). Як мені добитися декретних? якщо не в підприємства,бо це глухий номер, то чи можу добитись в соціального фонду виплати? Які документи мені потрібно подати в соцфонд,щоб вони мені принаймі дали відповідь офіційну чому відмовляються виплачувати допомогу. Я б на підставі цієї відповіді судилася з ними. Чи варто судитись? який шанс в мене на перемогу? Як порадите діяти,бо гроші конче потрібні. Чоловік безробітний.

Додано (05.10.2011, 15:06)
---------------------------------------------
[quote=юмама]добрий день,скажіть будь ласка,дитині 1.6 місяця,чоловік за 6 місяців отримав 13тис.500грн.,а я отримую 130грн на дитину,яка сума нам належить на допомогу на дитину до трьох років.напишіть будь ласка приклад розрахунку!юлія[/quote]
130*6+13500/6=2380. 2380/3(члени сімї)=794грн. мінімальний прожитковий мінімум 910грн-794грн= ваша доплата до 130грн.

 
ГостьДата: Четвер, 06.10.2011, 12:17 | Повідомлення # 148
Група: Гости





Я одынока мати.Не працюю.Мїй дитині 3 рок.На які види соц.допомоги я маю право?
 
ГостьДата: Неділя, 09.10.2011, 10:52 | Повідомлення # 149
Група: Гости





А чому юристи не консультують?
 
ВикторияДата: Неділя, 09.10.2011, 11:45 | Повідомлення # 150
Група: Гости





Скажіть будь-ласка, чи зможу я отримувати якусь допомогу на дитину ВІД 3-х років, якщо ні я, ні чоловік не працюємо.
 
Юридична консультація » Юридична консультація » Соціальні виплати і гарантії » Допомоги у зв'язку з народженням дитини (Всі види допомог на дитину)
Пошук:
Каталог сайтів Украинский портАл